Regrete Eterne

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]Admir » Thu Feb 08, 2018 1:51 am

Respect Thor.
Cum am mai spus. Dau 40 de moduri pentru materiale cu fraierii astia ca sa ii invatam minte sa se comporte civilizat.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]Kito » Thu Feb 08, 2018 2:33 am

Cine sta sa scrie romane pe un forum, doamne?
Oamenii cu viata sociala. (Admir, de tine vorbesc in caz ca nu te-ai prins)

P.S: Sa nu vorbim de Shamance, sti tu de ce [MISS]Admir(a).

geani
Posts: 39

Re: Regrete Eterne

Post by geani » Thu Feb 08, 2018 6:18 am

si pe mn ma doare in pl de joc da mai comentez si io pe forum

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]Admir » Thu Feb 08, 2018 9:57 am

[VIP]Kito wrote:Cine sta sa scrie romane pe un forum, doamne?
Oamenii cu viata sociala. (Admir, de tine vorbesc in caz ca nu te-ai prins)

P.S: Sa nu vorbim de Shamance, sti tu de ce [MISS]Admir(a).
Nu e un roman de dragoste, e doar o descriere. Daca scrii prea mult... n-ai viata sociala. Am inteleeeesss :lol:

User avatar
[VIP]Mia
Posts: 42
Location: ~ afinnuts

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]Mia » Thu Feb 08, 2018 10:18 am

[VIP]Thor wrote:
[VIP]Mia wrote:de parcă ar fi prima dată când se întâmplă, daamn :roll:
Totusi unii se bucura ca si cainele la friptura , cand o da altul in bara.
Si alti cativa purici il mananca de cur ca sa se puna bine.
In rest tu cf?

csf, foarte bine
mai vorbim pe skype din când în când, Manule, ca să nu facem chat aici


de la jail-urile permanente date d-ăla şi mute-uri şi bla-bla, s-a ajuns la discuţii despre viaţa socială
nu văd ce are de-a face faptul că merita ban pe un joc ptr nişte chestii TOT PE UN JOC, cu viaţa socială şi alte alea
băgaţi-vă minţile-n cap
Image

[VIP]]LL
Posts: 36

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]]LL » Thu Feb 08, 2018 2:14 pm

Doamna/Domnisoara Mia gj ! in sfarsit un om care gandeste
Admir/Thor , O dati in penibil mars din topic daca nu va convine sau mergeti sa luati lumanari pentru bunu' vostru iubit ;)
P.S - Admire pentru ce vrei poze cu "aia" sa faci un colaj sa te dai mare ca ai aia 30 in spate daca tipi ?

Darky
Posts: 137

Re: Regrete Eterne

Post by Darky » Thu Feb 08, 2018 6:37 pm

Admire, esti chiar terminat, sincer.. Ne doare-n :p de romanele tale, ce tot il lingi in cur pe Kleine ? E vina noastra ca a fost prost si ca a dat jail perm fara motiv ? Nu boss, nu-i vina noastra, e vina lui, ne doare-n pla de el, a plecat, asta e. Poate sa-si ia iar SGA, si aia e.



Si tu thor,:p, ai luat ban pe sv, si faci gura mare pe forum ? Da-te-n spanac de prost, si tu il lingi in cur pe kleine ca admir, tu si admir 2 terminati mentali, hai in gatu` ma-tii sariti pe mine, vorbesti de viata sociala ma admir... da' tu plangeai dupa shamance-n gatu' ma-tii de descreerat.

Parca urlai in septembrie, ca o sa revii, ca o sa ai [SGA], se vede ca ai revenit pe server.. nu mai stiai cum dracu' sa minti, mi-e mila de tine..

Apropo, admire, de ce vrei poze cu noi ? Nu stii cum sa ne faci de ras pe metin ? =))))))))))))))) Esti trist, tu, kleine si thor = 3 Fetite powerpuff. Poate ma injuri acu', te-n gatu' ma-tii de trist.

warn - edit - Kizev
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]3s3 » Thu Feb 08, 2018 9:00 pm

Botanişti.
Daaa, botanişti...
E trist, parcă ar scrie Bacovia dar mă doare-n erect cum îl durea pe Eminescu când dădea la Veronica.
Bă da voi altceva nu ştiţi în afară de scandaluri d-astea seci, cu violenţă nici măcar verbală. Zic ''NICI MĂCAR VERBALĂ'' pentru că nu cred că cel agresat simte vreun fel de intimidare citind nişte cuvinte fără sens. Voi gândiţi măcar? Vrei să faci rău cuiva? Ce dracu demonstrezi?
Eşti nesimnificativ!
Ieşi mă pe stradă sau na, uliţă în unele cazuri şi îndrazneşte să nu saluţi babele de la poartă, atunci poţi să zici că ai tupeu.
Viaţă de mafioţi duceţi voi.


Am vorbit la modul general, cine s-a simţit, mă bucur! Cine nu...e de-a dreptu' nesimţit.
#Lecţii de viaţă, apelaţi cu încredere!
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]Thor » Fri Feb 09, 2018 9:21 pm

Darky wrote:Admire, esti chiar terminat, sincer.. Ne doare-n pula de romanele tale, ce tot il lingi in cur pe Kleine ? E vina noastra ca a fost prost si ca a dat jail perm fara motiv ? Nu boss, nu-i vina noastra, e vina lui, ne doare-n pla de el, a plecat, asta e. Poate sa-si ia iar SGA, si aia e.



Si tu thor, gatu' ma-tii de prost, ai luat ban pe sv, si faci gura mare pe forum ? Da-te-n spanac de prost, si tu il lingi in cur pe kleine ca admir, tu si admir 2 terminati mentali, hai in gatu` ma-tii sariti pe mine, vorbesti de viata sociala ma admir... da' tu plangeai dupa shamance-n gatu' ma-tii de descreerant.

Parca urlai in septembrie, ca o sa revii, ca o sa ai [SGA], se vede ca ai revenit pe server.. nu mai stiai cum dracu' sa minti, mi-e mila de tine..

Apropo, admire, de ce vrei poze cu noi ? Nu stii cum sa ne faci de ras pe metin ? =))))))))))))))) Esti trist, tu, kleine si thor = 3 Fetite powerpuff. Poate ma injuri acu', te-n gatu' ma-tii de trist.
Frustrarea ta imi e de ajuns sa vad ce viata de terminat ai, 1. Nu am revenit in Tara , 2. Nu cumpar nici un grad , 3. De unde m.m stii tu ca is nemancat , de unde m.m stii tu ca il cunosc pe Kleine si de unde m.m tupeul asta da o arzi tu cu mine asa? Te-a deranjat ce s-a spus? , ma doare in pl de tine sau de oricare altu' .
Si nu , nu sunt romane , sunt niste comentarii pe care , unii copii agramati si analfabeti ca tine nu au timp sau nu stiu sa le citeasca si sa inteleaga ceva.
Asta este printre ultimile comentarii pe care le mai fac.
Daca tot vrei sa spui ceva , dute in m.m pe server si latra .
Va' fa' n culo , mangia mi cazzo cretino , imbecille bambino.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]Kito » Fri Feb 09, 2018 9:34 pm

Vezi ca ai putina italiana pe la coltu` gura, nebunule.
Se darama casa pe tine-n Romania si o dai pe Italianu` din chirie? Nebunle.
Vezi ca ai un grad de VIP pe forum care nu-ti apartine, sper sa se sesizeze Kizev. Pup "golanii" mei :*

Locked