Regrete Eterne

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]]LL
Posts: 36

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]]LL » Fri Feb 09, 2018 9:36 pm

thor , nu te cunosc dar nici nu imi doresc :) Am sa fiu scurt si la obiect
Ultimul care sa murdarit de italiana la gura, face curat prin scari de bloc...la cum le trantesti pe aici cred ca ai aceasi meserie ca si kleine ,
daca il cunosti stii ce meserie are, daca nu ? Faceti cunostinta si vei afla :)

EDIT**
Uitasem sa spun , am impresia ca suferi de boala aia numita turma , ti se pare ca admir e badboy pe aici si incerci sa pari si tu ...eu zic sa nu cauti sa te dai ce nu esti :)
Last edited by [VIP]]LL on Fri Feb 09, 2018 9:37 pm, edited 1 time in total.

Darky
Posts: 137

Re: Regrete Eterne

Post by Darky » Fri Feb 09, 2018 9:37 pm

[VIP]Thor wrote:
Darky wrote:Admire, esti chiar terminat, sincer.. Ne doare-n :p de romanele tale, ce tot il lingi in cur pe Kleine ? E vina noastra ca a fost prost si ca a dat jail perm fara motiv ? Nu boss, nu-i vina noastra, e vina lui, ne doare-n pla de el, a plecat, asta e. Poate sa-si ia iar SGA, si aia e.



Si tu thor, :p , ai luat ban pe sv, si faci gura mare pe forum ? Da-te-n spanac de prost, si tu il lingi in cur pe kleine ca admir, tu si admir 2 terminati mentali, hai in gatu` ma-tii sariti pe mine, vorbesti de viata sociala ma admir... da' tu plangeai dupa shamance-n gatu' ma-tii de descreerat.

Parca urlai in septembrie, ca o sa revii, ca o sa ai [SGA], se vede ca ai revenit pe server.. nu mai stiai cum dracu' sa minti, mi-e mila de tine..

Apropo, admire, de ce vrei poze cu noi ? Nu stii cum sa ne faci de ras pe metin ? =))))))))))))))) Esti trist, tu, kleine si thor = 3 Fetite powerpuff. Poate ma injuri acu', te-n gatu' ma-tii de trist.
Frustrarea ta imi e de ajuns sa vad ce viata de terminat ai, 1. Nu am revenit in Tara , 2. Nu cumpar nici un grad , 3. De unde m.m stii tu ca is nemancat , de unde m.m stii tu ca il cunosc pe Kleine si de unde m.m tupeul asta da o arzi tu cu mine asa? Te-a deranjat ce s-a spus? , ma doare in pl de tine sau de oricare altu' .
Si nu , nu sunt romane , sunt niste comentarii pe care , unii copii agramati si analfabeti ca tine nu au timp sau nu stiu sa le citeasca si sa inteleaga ceva.
Asta este printre ultimile comentarii pe care le mai fac.
Daca tot vrei sa spui ceva , dute in m.m pe server si latra .
Va' fa' n culo , mangia mi cazzo cretino , imbecille bambino.

Da ba, :p , urlai pe forum ca o sa ai [SGA] si acu' o dai ca nu ai venit in tara ? Du-te- ba-n :p de :p, mai bine nu minti aiurea, apropo, ai putina italiana pe la coltu` gurii sterge`te`n gatu` ma`tii de :p, hai boss, sari pe mine, caca-m-as pe tine, faci gurita mare pe forum ca ai ban ma ? [SGA]Thor cica, ai glume`n program, fiule. Ma pis pe tine la orice ora, thorule, du-te si uita-te la desene animate, si taci din gura. Astept hate de la tine, fiule.
Cine stie, poate o sa fi si tu destept (poate) =)))))
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]Admir » Fri Feb 09, 2018 11:18 pm

Dati ma T/C aici ca tot topicul asta e o cearta.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Regrete Eterne

Post by [VIP]Kito » Fri Feb 09, 2018 11:33 pm

Nu mor caii cand vor cainii mai Admira.

Kizev
Posts: 1177

Re: Regrete Eterne

Post by Kizev » Sat Feb 10, 2018 1:14 am

[VIP]Kito wrote:Nu mor caii cand vor cainii mai Admira.
Nici cainii cand vor stapanii, mai Kito.


Discutii Libere
Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de ( Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator)

Deja se da in cearta si insulte, a fost funny pana acum, acum t/c.
Nu suntem misPatris sa facem chestii fara cap

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Regrete Eterne

Post by [Diva]Diabla » Sat Feb 10, 2018 2:20 am

Tu ai dreptul, ea nu(noi nu)... cât de corect găsești asta?
Dacă tot vrei să pari din alt peisaj îți poți lăsa nemulțumirea, cererea într-un PM, fiind adresată unei singure persoane ;)

Poți începe prin a-mi mulțumi pentru sugestie.

Locked