Maxilaru' lu' Bunicu

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [VIP]Thor » Sat Feb 17, 2018 3:27 pm

Ba care dracu e faza cu X nu e fata , e baiat ,
Y nu e baiat , e fata .
Care dracu mai sunteti ma "Andărcavăr "
Ziceti-mi si mie sa nu mor nelamurit.
TC. Nu aveti de ce da , daca se injura dati in puii mei edit.

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [VIP]Miley » Sat Feb 17, 2018 3:46 pm

[VIP]Thor wrote:Ba care dracu e faza cu X nu e fata , e baiat ,
Y nu e baiat , e fata .
Care dracu mai sunteti ma "Andărcavăr "
Ziceti-mi si mie sa nu mor nelamurit.
TC. Nu aveti de ce da , daca se injura dati in puii mei edit.
Cand spui ca ești fata dar nu accepți sa te cunoască unele persoane de pe unn joc ,automat alte persoane invidioase te cred baiat pentru ca vor cearta dar de fapt ei nu merita sa te cunoască :).
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

Darky
Posts: 137

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by Darky » Sat Feb 17, 2018 3:47 pm

bag pl.
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [Diva]Diabla » Sat Feb 17, 2018 4:14 pm

Telenovele despre cum e/arată X sau Y.. nu te-ai obișnuit?..

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [VIP]Thor » Sat Feb 17, 2018 4:41 pm

[DSG]Miley wrote:
[VIP]Thor wrote:Ba care dracu e faza cu X nu e fata , e baiat ,
Y nu e baiat , e fata .
Care dracu mai sunteti ma "Andărcavăr "
Ziceti-mi si mie sa nu mor nelamurit.
TC. Nu aveti de ce da , daca se injura dati in puii mei edit.
Cand spui ca ești fata dar nu accepți sa te cunoască unele persoane de pe unn joc ,automat alte persoane invidioase te cred baiat pentru ca vor cearta dar de fapt ei nu merita sa te cunoască :).
Nu-i nimic eu tot te übesc, savy :)

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [VIP]Admir » Sat Feb 17, 2018 4:47 pm

[DSG]Miley wrote:
[VIP]Thor wrote:Ba care dracu e faza cu X nu e fata , e baiat ,
Y nu e baiat , e fata .
Care dracu mai sunteti ma "Andărcavăr "
Ziceti-mi si mie sa nu mor nelamurit.
TC. Nu aveti de ce da , daca se injura dati in puii mei edit.
Cand spui ca ești fata dar nu accepți sa te cunoască unele persoane de pe unn joc ,automat alte persoane invidioase te cred baiat pentru ca vor cearta dar de fapt ei nu merita sa te cunoască :).

Sau atunci cand username-urile de la conturile tale sunt facute cu nume de baiat cum ar fi ale tale cu numele Andrei.
Sau atunci cand acea persoana care-ti doneaza de ani de zile pe cont, e tot un baiat pe care il cheama Andrei.
Sau atunci cand te dai fata si spui ca nu accepti sa te cunoasca UNELE persoane de pe joc dar apoi iti dai brusc seama ca defapt pe tine nu te cunoaste NIMENI.
Sau atunci cand spui ca nu dai o poza cu tine pe skype pentru ca vai doamne "integritate", iar cand ti se cere cel putin un mesaj vocal si spui ca nu stai tu sa dovedesti ca esti fata.


Cand esti fata pe joc dar indeplinesti si conditiile de mai sus, fi sigur ca ai o problema cu viata. Te-ai simtit cumva Adea? Nici prietenii tai nu sunt siguri ca esti fata :lol: si iti spun asta din surse sigure. Adica tot server-u zice ca esti baiat, tu zici ca esti fata. Si ma rog, cine ar fi invidios pe tine? :lol: Tu cred ca nu stii intelesul cuvintelor. :lol: Oricum, si fetele de pe metin sunt baieti de treaba.

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [VIP]Miley » Sat Feb 17, 2018 5:19 pm

Daca ma chema Cătălina spuneai ca am conturi cu numele Cătălin și tot asa , stai liniștit ca nu am niciun cont cu numele Andrei :)) ma rog , închei aici.
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [VIP]Admir » Sat Feb 17, 2018 5:39 pm

[DSG]Miley wrote:Daca ma chema Cătălina spuneai ca am conturi cu numele Cătălin și tot asa , stai liniștit ca nu am niciun cont cu numele Andrei :)) ma rog , închei aici.
Nu stiam ca te cheama Andreea ca sa zic Andrei. Dar nu-i nimic. Multi isi deviaza numele real la feminin atunci cand vor sa se dea fata. Daca stam sa ne gandim putin pe tine nici prietenii tai nu merita sa te cunoasca, la ce ai spus prima data. De 4-5 ani de cand joci tu chiar n-a reusit nimeni sa merite sa te cunoasca. Pfoaa pai tu iti dai ma seama ce fata esti tu. Scuzele astea le-am auzit la tine si la alti 100 de baieti(fete) pe metin. Logica ta ma da peste cap, traim intr-o tara de prosti si ne jucam la fel de prost. Suntem prea buni si nu merita nimeni sa ne cunoasca dar in acelasi timp petrecem timp impreuna cu "nimeni" si stam 4-5 ani intr-o comunitate cu acest "nimeni" care nu merita sa ne cunoasca. Bravo, esti desteapta! Sa nu mai iau in considerare si avatarul tau, ca deh, orice fata ia pozele altei fete de pe instagram si le pune la avatar pe metin la noi. Ai vrut cumva sa creada lumea ca esti tu? Eu nu inteleg chestia asta...

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [VIP]Miley » Sat Feb 17, 2018 5:56 pm

[VIP]Admir wrote:
[DSG]Miley wrote:Daca ma chema Cătălina spuneai ca am conturi cu numele Cătălin și tot asa , stai liniștit ca nu am niciun cont cu numele Andrei :)) ma rog , închei aici.
Nu stiam ca te cheama Andreea ca sa zic Andrei. Dar nu-i nimic. Multi isi deviaza numele real la feminin atunci cand vor sa se dea fata. Daca stam sa ne gandim putin pe tine nici prietenii tai nu merita sa te cunoasca, la ce ai spus prima data. De 4-5 ani de cand joci tu chiar n-a reusit nimeni sa merite sa te cunoasca. Pfoaa pai tu iti dai ma seama ce fata esti tu. Scuzele astea le-am auzit la tine si la alti 100 de baieti(fete) pe metin. Logica ta ma da peste cap, traim intr-o tara de prosti si ne jucam la fel de prost. Suntem prea buni si nu merita nimeni sa ne cunoasca dar in acelasi timp petrecem timp impreuna cu "nimeni" si stam 4-5 ani intr-o comunitate cu acest "nimeni" care nu merita sa ne cunoasca. Bravo, esti desteapta! Sa nu mai iau in considerare si avatarul tau, ca deh, orice fata ia pozele altei fete de pe instagram si le pune la avatar pe metin la noi. Ai vrut cumva sa creada lumea ca esti tu? Eu nu inteleg chestia asta...
E Anime poza ... wtf
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Maxilaru' lu' Bunicu

Post by [VIP]Admir » Sat Feb 17, 2018 6:08 pm

[DSG]Miley wrote:
[VIP]Admir wrote:
[DSG]Miley wrote:Daca ma chema Cătălina spuneai ca am conturi cu numele Cătălin și tot asa , stai liniștit ca nu am niciun cont cu numele Andrei :)) ma rog , închei aici.
Nu stiam ca te cheama Andreea ca sa zic Andrei. Dar nu-i nimic. Multi isi deviaza numele real la feminin atunci cand vor sa se dea fata. Daca stam sa ne gandim putin pe tine nici prietenii tai nu merita sa te cunoasca, la ce ai spus prima data. De 4-5 ani de cand joci tu chiar n-a reusit nimeni sa merite sa te cunoasca. Pfoaa pai tu iti dai ma seama ce fata esti tu. Scuzele astea le-am auzit la tine si la alti 100 de baieti(fete) pe metin. Logica ta ma da peste cap, traim intr-o tara de prosti si ne jucam la fel de prost. Suntem prea buni si nu merita nimeni sa ne cunoasca dar in acelasi timp petrecem timp impreuna cu "nimeni" si stam 4-5 ani intr-o comunitate cu acest "nimeni" care nu merita sa ne cunoasca. Bravo, esti desteapta! Sa nu mai iau in considerare si avatarul tau, ca deh, orice fata ia pozele altei fete de pe instagram si le pune la avatar pe metin la noi. Ai vrut cumva sa creada lumea ca esti tu? Eu nu inteleg chestia asta...
E Anime poza ... wtf
Da boss, n-a dat google rezultate bune. Dar tu tot un baiat cu scuze de rahat esti. Ti-am pus toate dovezile " Nu merita nimeni sa ma cunoasca cine sunt cu adevarat "

Post Reply