De la un vechi player pentru noua generație

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
geani
Posts: 39

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by geani » Sun Feb 18, 2018 1:00 pm

[VIP]Admir wrote:
[GA]Kizev wrote:
oPredator wrote:Salutare tuturor și bine v-am regăsit, am jucat acest metin timp de 4 ani, se poate zice că sunt un veteran dar asta e altă treabă :)), am văzut serverul dezvoltându-se, am prins perioadele lui de glorie și perioadele mai puțin bune. Vreau doar să știu ce s-a întâmplat cu vechiul staff. Vă rog fără T/C, vreau doar să discut din nou cu voi. Va salut pe toți :)
Din vechiul staff il gasesti pe [SGA]Fusion pe [VIP]Fusion
pe [MISS]Madi pe [Dn]Demetra
pe SilenT pe [VIP]EveR / [Dn]Smeagol [rar de tot]
pe Adinna pe [VIP]Mia / [VIP]Aiyana [rar]
pe Bella pe [MISS]Diabla

Totusi, te asteptam pe server! Daca ai ceva intrebari, pe mine ma gasesti la [VIP]Andru/[GA]Kizev. Cheers

:lol: Te-ai gandit si tu ca poate playerii aia nu voiau sa le faci publice actualele conturi? Doamne... :lol:

lasal in mea ca e prea omu, doamne fereste ba kizeve ce mea ma spui tu cinei x sau y fara sa le ceri acordu, iai intrebat?pai iti zic eu ca nu, duten ca deja ma enervezi

Ai 4xWarn deja, inca unu' si te-ai dus - Kizev

oPredator
Posts: 20

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by oPredator » Sun Feb 18, 2018 2:59 pm

Sincer să fiu, nu vroiam să știu pe ce conturi mai joacă fostul staff, eram doar curios ce s-a întâmplat cu ei. Apropo, dacă îi mai știe cineva pe [ADM]P3P3 sau [ADM]Thor, ce s-a ales de ei?

Kizev
Posts: 1177

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by Kizev » Sun Feb 18, 2018 3:00 pm

Sunt inactivi.

Cat despre spusul numelor, toata lumea stie ca-s ei Admiran, nu te mai agita dgb

geani
Posts: 39

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by geani » Sun Feb 18, 2018 3:07 pm

[GA]Kizev wrote:Sunt inactivi.

Cat despre spusul numelor, toata lumea stie ca-s ei Admiran, nu te mai agita dgb

ma lasi?

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by [VIP]Thor » Sun Feb 18, 2018 4:09 pm

Cu inima de fier si taisul vorbelor , in coltul din dreapta " Admir Barbaruuuul"
In coltul din stanga , cu vitejie de melc si facultatea in limbi "Kizeeev Rechinasu' "
Runda 1 , Luptati !

oPredator
Posts: 20

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by oPredator » Sun Feb 18, 2018 4:11 pm

După cum spuneam, nu vreau topicul închis, vreau doar să discutam, nu am mai intrat pe Steel de vreo 3 ani, fără certuri,vă rog :)

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by [VIP]Thor » Sun Feb 18, 2018 4:14 pm

oPredator wrote:După cum spuneam, nu vreau topicul închis, vreau doar să discutam, nu am mai intrat pe Steel de vreo 3 ani, fără certuri,vă rog :)
Man , ia-ti popcorn si 1 sticla de pepsi , reincepe lupta , doi zei mareti se vor confrunta intr-o lupta acerba pentru suprematie , unul slujeste lumina , celalalt intunericul , doar timpul ne poate spune cine este cu adevarat Zeu.
In asteptarea bataliei , sa purcedem la o bere si o samanta de floarea soarelui .
Sa inceapa Lupta!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by [VIP]Admir » Sun Feb 18, 2018 6:39 pm

[VIP]Thor wrote:Cu inima de fier si taisul vorbelor , in coltul din dreapta " Admir Barbaruuuul"
In coltul din stanga , cu vitejie de melc si facultatea in limbi "Kizeeev Rechinasu' "
Runda 1 , Luptati !
Ai un mare LIKE pentru asta :lol:

oPredator
Posts: 20

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by oPredator » Sun Feb 18, 2018 7:26 pm

Nici nu știu ce să mai zic, jur, schimbăm subiectul din minut în minut :))

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: De la un vechi player pentru noua generație

Post by [VIP]Admir » Sun Feb 18, 2018 7:57 pm

oPredator wrote:Nici nu știu ce să mai zic, jur, schimbăm subiectul din minut în minut :))
Asa e aici la noi, normal e plictisitor :lol:

Post Reply