lamuriri

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
eium
Posts: 143

lamuriri

Post by eium » Wed Feb 21, 2018 7:06 pm

viewtopic.php?f=56&t=25602

deniz - tu provoci pe toata lumea de fapt, vezi fiule? pana si who ti a dat peste bot, da tu continua sa jignesti naufragiatule ca te rezolv eu ;)

lorena - vezi fa ca "plm" se pedepseste, conteaza in ce CONTEXT ( cauta in dex ce inseamna context fa) e folosit, inculto

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: lamuriri

Post by [MOD]Lorena » Wed Feb 21, 2018 10:12 pm

citește mai bine și ai să vezi ce a spus who, a dat warn-ul pentru mai multe jigniri nu doar pentru aia. Aşa că mai termină să te dai zeu când tu nu eşti nici pe sfert, o seară bună.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: lamuriri

Post by [Diva]Diabla » Thu Feb 22, 2018 1:51 am

o sa las asta aici viewtopic.php?f=7&t=18962

Darky
Posts: 137

Re: lamuriri

Post by Darky » Thu Feb 22, 2018 1:54 am

Asa e boss, mi-a dat Who mi-a dat peste nas,
dar tie ti-a dat ban, deci cine mai e smecher acu' ? Eu zic sa te potolesti,
boss, ai cautat-o cu lumanarea, bine boss. Apropo, cum e sa plangi dupa moduri, fiule ? =)))) Iesi in pla mea cu basini din astea, crizatule.


EDIT : Vali, parca ziceai ca ai dovezi cu mine cum "provoc" playerii, pai ia fa tu reclamatie, sa vedem daca ai dovezi,
ca asa pot sa zic si eu, crizatule, poate faci si tu reclamatie cum "provoc"
eu lumea, si stai calm boss, nu ma "rezolvi" tu pe mine ca daca vreau, nu o sa mai injur, asa ca, te-ai ars singur, prietene tu cu hiro nu v`ati potolit,
e lasa, v-am potolit eu, si daca nu terminati nici acu', n-o sa va placa ce v-a urma. Noroc.
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

eium
Posts: 143

Re: lamuriri

Post by eium » Thu Feb 22, 2018 6:31 am

ai vreo dovada ca am luat ban? pai iti zic eu ca nai da tu continua sa provoci pe toata lumea ca te rezolv eu fiule si sti dc pai findca esti prst atat am avut de zis done cohones

ps astept warrnu

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: lamuriri

Post by [VIP]Thor » Thu Feb 22, 2018 6:35 am

Baaaa e 6 dimineata in pana mea , nu v-ati saturat de certurile astea prostesti?
Doamne Fereste, ma nene daca voi 2,3 aveti ceva de impartit , de ce nu va intalniti undeva? Puteti sa va si omorati ca nu ne pasa. Dar incetati dracu cu comportamentul asta de 14 ani. Atat am avut de spus. Astept replici inteligente.

eium
Posts: 143

Re: lamuriri

Post by eium » Thu Feb 22, 2018 7:56 am

[VIP]Thor wrote:Baaaa e 6 dimineata in pana mea , nu v-ati saturat de certurile astea prostesti?
Doamne Fereste, ma nene daca voi 2,3 aveti ceva de impartit , de ce nu va intalniti undeva? Puteti sa va si omorati ca nu ne pasa. Dar incetati dracu cu comportamentul asta de 14 ani. Atat am avut de spus. Astept replici inteligente.
el a inceput ...

thor eu nu ma intalnesc cu deniz dintr un motiv mi e frica ca l as putea omora

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: lamuriri

Post by [VIP]Thor » Thu Feb 22, 2018 8:28 am

eium wrote:
[VIP]Thor wrote:Baaaa e 6 dimineata in pana mea , nu v-ati saturat de certurile astea prostesti?
Doamne Fereste, ma nene daca voi 2,3 aveti ceva de impartit , de ce nu va intalniti undeva? Puteti sa va si omorati ca nu ne pasa. Dar incetati dracu cu comportamentul asta de 14 ani. Atat am avut de spus. Astept replici inteligente.
el a inceput ...

thor eu nu ma intalnesc cu deniz dintr un motiv mi e frica ca l as putea omora
"El a inceput" .
Clasica replica pe care o zic cei de a-6-a cand ii cearta profesorul.
Nu stiu ce aveti voi de impartit , dar ce dati aia vi se ofera , nu asteptati respectul nimanui , nu o sa il aveti .

eium
Posts: 143

Re: lamuriri

Post by eium » Thu Feb 22, 2018 9:08 am

[VIP]Thor wrote:
eium wrote:
[VIP]Thor wrote:Baaaa e 6 dimineata in pana mea , nu v-ati saturat de certurile astea prostesti?
Doamne Fereste, ma nene daca voi 2,3 aveti ceva de impartit , de ce nu va intalniti undeva? Puteti sa va si omorati ca nu ne pasa. Dar incetati dracu cu comportamentul asta de 14 ani. Atat am avut de spus. Astept replici inteligente.
el a inceput ...

thor eu nu ma intalnesc cu deniz dintr un motiv mi e frica ca l as putea omora
"El a inceput" .
Clasica replica pe care o zic cei de a-6-a cand ii cearta profesorul.
Nu stiu ce aveti voi de impartit , dar ce dati aia vi se ofera , nu asteptati respectul nimanui , nu o sa il aveti .
daca e prost si incepe eu ce sa fac? deniz e capu rautatilor

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: lamuriri

Post by [MOD]Lorena » Tue Mar 06, 2018 1:15 am

a fost primit răspunsul la reclamaţia aia.

Discutii Libere
Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de ( Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator
t/c.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked