Ma!!!

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
harry
Posts: 23

Re: Ma!!!

Post by harry » Wed Mar 07, 2018 7:50 am

Rechinas wrote:Pisatule, prost/neprost, cu sau fara grad, mereu voi fi cu mult peste tine. Momentan esti un cacat de 15 ani, anonim, care comenteaza pe-un forum. Saracie pe 2 picioare

limbaj de om cu facultate :lol: :lol: trist

User avatar
[VIP]Mia
Posts: 42
Location: ~ afinnuts

Re: Ma!!!

Post by [VIP]Mia » Wed Mar 07, 2018 8:41 am

ba.. eu atat zic..

karma asta! :lol:
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ma!!!

Post by [VIP]Admir » Wed Mar 07, 2018 9:47 am

Aia nu 5-6, 7-8 prosti care au venit acum. Nu doar ca ei sunt palete cu ce inseamna regulamentul. Ei sunt palete si cu metinul. N-o sa vedeti niciodata perfectiune la ei. Si nu mai comparati pe Kizev cu ei, o sa vedeti voi ce caricaturi v-a adus Fifty acu. :lol: Dar toti sunt noi, eu sunt curios cine le-a bagat Staff-u pe gat. Ca pe forum nu mentioneaza nicaieri ca poti cumpara Staff...

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Ma!!!

Post by [VIP]Kito » Wed Mar 07, 2018 11:44 am

[VIP]Admir wrote:Aia nu 5-6, 7-8 prosti care au venit acum. Nu doar ca ei sunt palete cu ce inseamna regulamentul. Ei sunt palete si cu metinul. N-o sa vedeti niciodata perfectiune la ei. Si nu mai comparati pe Kizev cu ei, o sa vedeti voi ce caricaturi v-a adus Fifty acu. :lol: Dar toti sunt noi, eu sunt curios cine le-a bagat Staff-u pe gat. Ca pe forum nu mentioneaza nicaieri ca poti cumpara Staff...
400 lei si ai [MISS]/[SGA] asigurat.
Nu contează vârstă, nu contează nimic. Să dai cu banu' si e "OK".
Și așa din 50 playeri 20 sunt [SGA]/[MISS].

Propun ca serverul să se schimbe în "GM Mode".

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ma!!!

Post by [VIP]Admir » Wed Mar 07, 2018 12:11 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Aia nu 5-6, 7-8 prosti care au venit acum. Nu doar ca ei sunt palete cu ce inseamna regulamentul. Ei sunt palete si cu metinul. N-o sa vedeti niciodata perfectiune la ei. Si nu mai comparati pe Kizev cu ei, o sa vedeti voi ce caricaturi v-a adus Fifty acu. :lol: Dar toti sunt noi, eu sunt curios cine le-a bagat Staff-u pe gat. Ca pe forum nu mentioneaza nicaieri ca poti cumpara Staff...
400 lei si ai [MISS]/[SGA] asigurat.
Nu contează vârstă, nu contează nimic. Să dai cu banu' si e "OK".
Și așa din 50 playeri 20 sunt [SGA]/[MISS].

Propun ca serverul să se schimbe în "GM Mode".

Eu as propune ca membri Staff sa nu mai aiba voie sa stea in map1 pe vizibil. D-aia exista mapa de GM. Ca sa evitam situatiile de genu. Dar le place sa stea la barfa csf. Sau banarea conturilor de Dn pe perioada activitatii ca si Staff. Sa macar sa se respecte in plm regulamentul. Daca a gresit, da-i suspend da-l dracu nu conteaza ca joaca de 2 saptamani. Ai dracu saracii, sa stea map1 sa injure playerii vechi stiu, dar sa aplice regulamentul cum trebuie nada.

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Ma!!!

Post by [MOD]Gambit » Wed Mar 07, 2018 12:52 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Aia nu 5-6, 7-8 prosti care au venit acum. Nu doar ca ei sunt palete cu ce inseamna regulamentul. Ei sunt palete si cu metinul. N-o sa vedeti niciodata perfectiune la ei. Si nu mai comparati pe Kizev cu ei, o sa vedeti voi ce caricaturi v-a adus Fifty acu. :lol: Dar toti sunt noi, eu sunt curios cine le-a bagat Staff-u pe gat. Ca pe forum nu mentioneaza nicaieri ca poti cumpara Staff...
400 lei si ai [MISS]/[SGA] asigurat.
Nu contează vârstă, nu contează nimic. Să dai cu banu' si e "OK".
Și așa din 50 playeri 20 sunt [SGA]/[MISS].

Propun ca serverul să se schimbe în "GM Mode".
pro gm mode
Image

User avatar
Codrin Bradea Satana
Posts: 58
Location: ╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮

Re: Ma!!!

Post by Codrin Bradea Satana » Wed Mar 07, 2018 2:43 pm

Rechinas wrote:Pisatule, prost/neprost, cu sau fara grad, mereu voi fi cu mult peste tine. Momentan esti un cacat de 15 ani, anonim, care comenteaza pe-un forum. Saracie pe 2 picioare
Ma intelegi de cand vorbesc fluent limba chineza? Suge-mi p*la si fa-o sa para greva japoneza , 15 ani are ma-ta (de supt , bineinteles). Inca iti mai cauta tatal , te anunt daca te adopt sau nu p1zdev cel viteaz.
Image

╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮
"In Hoc Signo Vinces"

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ma!!!

Post by [VIP]Admir » Wed Mar 07, 2018 9:33 pm

Nu bateti apropuri la viata reala ca nu va cunoasteti. Nuuuu, nu e frumos asa. Fiti bagabonti, injurati elegant. Frumos cum se face, pe activitatea de pe server, de pe joc. Nu din realitate, un bagabont adevarat nu faceeee asa, nu fiti smecheri pe metin, fiti in realitate, pai da cum sa nuuuu. Asa v-am invatat eu? Creste inima in mine cand vad ca prietenii mei au sange in scrot, dar noo fara jigniri la viata reala ca acolo e altceva, e mai complecat. W/e ca asa vrea plm.

#DorDeKizev
#ThorPeJoc


Tiiiiine fratele vostru la voi, doar am luat cupa dracu.

User avatar
Codrin Bradea Satana
Posts: 58
Location: ╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮

Re: Ma!!!

Post by Codrin Bradea Satana » Wed Mar 07, 2018 10:02 pm

Ba, sa moara p1zdev daca nu fac cinste cu o bere odata! #BereLaAdmir
#NuVinPeJoc
#PlaDe8Martie
#BereSiSeminte
Image

╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮
"In Hoc Signo Vinces"

Post Reply