Da smrfm asa e!

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
User avatar
Codrin Bradea Satana
Posts: 58
Location: ╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮

Da smrfm asa e!

Post by Codrin Bradea Satana » Mon Mar 05, 2018 6:34 pm

[VIP]Lexx wrote:O sugestie total irelevantă și ambiguă.
S-a discutat de zeci, poate chiar sute de ori acest subiect, și de fiecare dată s-a dat un răspuns clar și ferm - NU SE VA DA RESET NICIODATĂ LA CONTURI/ITEME!
Numai veniți cu astfel propuneri pentru că este clar, numai suntem in anii de început ai serverului! Jocul a evoluat, playerii au evoluat, NU POTI COMPARA 2010-2011 cu prezentul!
P**ea te-a pus sa iti bagi rinichii in jocul asta ? Ma si enervezi cand vrei sa fie totul dupa tine , ce pana mea e asa greu pentru "Taticul" vostru sa faca alt sv de la 0? Aaaa stiu , server nou = pla bani = mancam pita cu pateu de pasti , ok fie ca voi tristilor , ramaneti cu aia 50 de playeri pentru totdeauna , app 10 din aia sa spunem ca sunt in staff ON , si inca 20 de vipi , si vreo 15 DN , si 5 playeri mici . GG .
Image

╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮
"In Hoc Signo Vinces"

șurichenu' morții
Posts: 35

Re: Da smrfm asa e!

Post by șurichenu' morții » Mon Mar 05, 2018 6:39 pm

Codrin Bradea Satana wrote:
[VIP]Lexx wrote:O sugestie total irelevantă și ambiguă.
S-a discutat de zeci, poate chiar sute de ori acest subiect, și de fiecare dată s-a dat un răspuns clar și ferm - NU SE VA DA RESET NICIODATĂ LA CONTURI/ITEME!
Numai veniți cu astfel propuneri pentru că este clar, numai suntem in anii de început ai serverului! Jocul a evoluat, playerii au evoluat, NU POTI COMPARA 2010-2011 cu prezentul!
Pulea te-a pus sa iti bagi rinichii in jocul asta ? Ma si enervezi cand vrei sa fie totul dupa tine , ce pana mea e asa greu pentru "Taticul" vostru sa faca alt sv de la 0? Aaaa stiu , server nou = pla bani = mancam pita cu pateu de pasti , ok fie ca voi tristilor , ramaneti cu aia 50 de playeri pentru totdeauna , app 10 din aia sa spunem ca sunt in staff ON , si inca 20 de vipi , si vreo 15 DN , si 5 playeri mici . GG .
de ce nu faci tu un server daca le sti pe toate? nu vrei/nu ai timp/nu te pricepi atunci shhh
cred ca inca plangi dupa vip si aia 100 lei, faci topicuri sa ti scoata gtadu de vip dp forum :x asta imi suna a copil max 10 ani, hai raspunde mi ofticosule plangiiiii

User avatar
Codrin Bradea Satana
Posts: 58
Location: ╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮

Re: Da smrfm asa e!

Post by Codrin Bradea Satana » Mon Mar 05, 2018 6:45 pm

De unde pla mea ma cunosti ma mucea tu pe mine , f.m.m cu banii de ii am acum iti iau si tie si ma-tii 1000 de VIP-uri , sa ti le bage in cur sa vada ce iese , vad ca te doare pe tine in cur de vipu' meu , toti copii rama vin sa-mi ceara mie explicatii , du-te in pla mea la scoala, te fu*e pe tine grija asa rau saracul de tine.
PS: Baiatu' meu daca imi fac server poti fii sigur ca nu ai ce cauta pe el.
Na si suge acu' ce replica de cacat ai?
Defapt nu te mai obosii sa mai scrii , ca iti ia mult sa cauti pe google cuvintele potrivite.
Hai suge o ceapa si sezi cuminte.
Image

╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮
"In Hoc Signo Vinces"

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Da smrfm asa e!

Post by [MOD]Lorena » Mon Mar 05, 2018 6:51 pm

AI WARN pentru limbaj, edit şi t/c.


Discutii Libere
Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de ( Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator
nu să aduci jigniri sv, owner-ului și playeriilor.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked