A "loat" ban , ce pacat :/

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Codrin Bradea|Satana
Posts: 14

A "loat" ban , ce pacat :/

Post by Codrin Bradea|Satana » Sun Mar 11, 2018 3:26 pm

Penal https://imgur.com/gallery/11p8v
Astia sunt numiti STAFF , Fu*u-i in gura de agramati , nici eu nu le am cu ortografia , dar in pulpa mea , cine zice ma "LOAT" in 2018 , daca nu stii sa scrii cauti pe google (are auto-corectie) . STAFF-ul vietii .
Hai sa vina pi****e sa-mi faca gura.

harry
Posts: 23

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by harry » Sun Mar 11, 2018 3:44 pm

prostu striga prostu

Codrin Bradea|Satana
Posts: 14

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by Codrin Bradea|Satana » Sun Mar 11, 2018 3:47 pm

Si eu o strig pe mamica ta ;)

harry
Posts: 23

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by harry » Mon Mar 12, 2018 7:12 am

Codrin Bradea|Satana wrote:Si eu o strig pe mamica ta ;)

pustiule nu stiu cine te crezi dar eu iti spun sa te calmezi pana acum te plangeai ca ai o droanga de pc si ca ai lag in map 1 si ca e vina severului
dupa ce ai luat ban ai inceput sa faci topicuri cu referire la ban
dupa N cereri unban
si acum ca ai vazut ca toata lumea ti a spus ca nu iei unban ai inceput sa comentei pe aici ca ce bn era cand era adina, ca daca mai stim ceva de ea, ca serveru are 50 playeri din care 10 staff si 30 vip (dar eu pun pariu ca daca ti ai face tu un server de metin tu ai fi singuru on)

si pt aia care se plang ca serveru nu mai e asa de plin ca inainte : bai mini ciupercilor serveru are 6 7 ani, normal ca s au facute alte servere cu "inbunatatiri" si playefii vor sa joace acolo, asta e ceva de genu *am o pereche de papuci de cativa ani dar mama mia luat ieri papuci noi , normal in pulpa mea ca portii noii papuci sa vezi cum is, dar de cele mai multe ori unii isi prefera vechii papuci

si copile vz cum vb ca deja dai dovada de prostie, cate iteme ti am dat in pusca mea sa taci odata din gura cu favorizarile tale de la evente ca habar nu aveai ca tu vezi raspunsurile de la tine in regat si na ai ramas la fel dd prost de bubui

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by [GM]Lexx » Mon Mar 12, 2018 9:26 am

Aici îți dau dreptate,
Vali!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

Codrin Bradea|Satana
Posts: 14

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by Codrin Bradea|Satana » Mon Mar 12, 2018 1:35 pm

harry wrote:
Codrin Bradea|Satana wrote:Si eu o strig pe mamica ta ;)

pustiule nu stiu cine te crezi dar eu iti spun sa te calmezi pana acum te plangeai ca ai o droanga de pc si ca ai lag in map 1 si ca e vina severului
dupa ce ai luat ban ai inceput sa faci topicuri cu referire la ban
dupa N cereri unban
si acum ca ai vazut ca toata lumea ti a spus ca nu iei unban ai inceput sa comentei pe aici ca ce bn era cand era adina, ca daca mai stim ceva de ea, ca serveru are 50 playeri din care 10 staff si 30 vip (dar eu pun pariu ca daca ti ai face tu un server de metin tu ai fi singuru on)

si pt aia care se plang ca serveru nu mai e asa de plin ca inainte : bai mini ciupercilor serveru are 6 7 ani, normal ca s au facute alte servere cu "inbunatatiri" si playefii vor sa joace acolo, asta e ceva de genu *am o pereche de papuci de cativa ani dar mama mia luat ieri papuci noi , normal in pulpa mea ca portii noii papuci sa vezi cum is, dar de cele mai multe ori unii isi prefera vechii papuci

si copile vz cum vb ca deja dai dovada de prostie, cate iteme ti am dat in pusca mea sa taci odata din gura cu favorizarile tale de la evente ca habar nu aveai ca tu vezi raspunsurile de la tine in regat si na ai ramas la fel dd prost de bubui
sa vii sa iti dau o muje pentru perlele alea si cativa yang , pisama-s pe tine , tu nu te plangeai pe forum ? nu te plangeai nu? fut*-ti crucea ma-tii de anorexic , ramai in pu*a mea cu papucii tai , or sa iti faca astia statuie in map1 si o sa ne pisam toti pe ea, mai du-te in gatu' ma-tii si nu ma lua tu cu "mini ciuperci" , sau ai uitat ca ma-ta are blue waffle ?

profesoru smecher
Posts: 11

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by profesoru smecher » Mon Mar 12, 2018 2:04 pm

copile nu vezi ca esti foarte prost?
mars dreq de sarac suge o banana si calmeaza te mini ciuperca
ai nume de prost si vb?in crucea ma tii

Codrin Bradea|Satana
Posts: 14

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by Codrin Bradea|Satana » Mon Mar 12, 2018 2:10 pm

profesoru smecher wrote:copile nu vezi ca esti foarte prost?
mars dreq de sarac suge o banana si calmeaza te mini ciuperca
ai nume de prost si vb?in crucea ma tii
tu ce pu*a mea nume ai , "copile" ?! , de-ti fu* o zmetie peste fatau , zici ca te-a lovit avionu' . taci dracu , nu te mai chinuii sa scrii ca oricum nici in pu*a nu ma doare de parerile tale , ia si pupa-l pe HWK in cur , iti da si tie un mod 50 .

profesoru smecher
Posts: 11

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by profesoru smecher » Mon Mar 12, 2018 2:14 pm

Codrin Bradea|Satana wrote:
profesoru smecher wrote:copile nu vezi ca esti foarte prost?
mars dreq de sarac suge o banana si calmeaza te mini ciuperca
ai nume de prost si vb?in crucea ma tii
tu ce pu*a mea nume ai , "copile" ?! , de-ti fu* o zmetie peste fatau , zici ca te-a lovit avionu' . taci dracu , nu te mai chinuii sa scrii ca oricum nici in pu*a nu ma doare de parerile tale , ia si pupa-l pe HWK in cur , iti da si tie un mod 50 .

copile hai sa ne intalnim ca eo trec des prin ferara si in m.m de prost daca nu te durea nici in pula de parerea mea nu comentai ciuperca proasta

Codrin Bradea|Satana
Posts: 14

Re: A "loat" ban , ce pacat :/

Post by Codrin Bradea|Satana » Mon Mar 12, 2018 6:21 pm

profesoru smecher wrote:
Codrin Bradea|Satana wrote:
profesoru smecher wrote:copile nu vezi ca esti foarte prost?
mars dreq de sarac suge o banana si calmeaza te mini ciuperca
ai nume de prost si vb?in crucea ma tii
tu ce pu*a mea nume ai , "copile" ?! , de-ti fu* o zmetie peste fatau , zici ca te-a lovit avionu' . taci dracu , nu te mai chinuii sa scrii ca oricum nici in pu*a nu ma doare de parerile tale , ia si pupa-l pe HWK in cur , iti da si tie un mod 50 .


copile hai sa ne intalnim ca eo trec des prin ferara si in m.m de prost daca nu te durea nici in pula de parerea mea nu comentai ciuperca proasta
TC. nu ma pun la mintea prostilor , auzi sa te bati din cauza unor comentarii pe un forum , distrusuleeeeee lasa metinu ca te-ai prajit de tot.

Locked