O mica curiozitate in miez de noapte

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
jake
Posts: 338

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by jake » Sat Mar 17, 2018 3:56 pm

schimbare de sex ?

oPredator
Posts: 20

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by oPredator » Sat Mar 17, 2018 4:20 pm

Andru,nu am apucat să te cunosc decât foarte puțin,te cunoșteam de când aveai VIP,înainte de a avea grad,chiar regret că nu mai ești pe server,dar mna,asta e,trebuie să renunți la ceva pentru a începe altceva,dacă ști ce zic :)

Şhu.
Posts: 15

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by Şhu. » Sat Mar 17, 2018 5:32 pm

[VIP]Andru wrote:
oPredator wrote:Dacă tot am adus vorba de vechii membrii staff,hai să vă zic și eu oamenii pe care eu i-am respectat și încă îi respect: Yako,Yiulian,Mădi,fostul Hades,P3P3,Thor,ExiLe,Furion,Just,Hard,WIzZ,SilenT,Twist,Bekka,RAzZoR,xAleks,Adinna etc. Și să nu uităm de cei care au rămas:Bella aka Diabla,3s3,Lorenna,Zohan etc,ține-ți-o tot așa,să nu renunțați.
Apropo: de ce a luat Kizev ban?
Am avut ban pe o perioada nedeterminata. Poate ma puteam lupta pentru un grad mai mic, dar facand mai multe schimbari majore in viata mea recent, am renuntat la idee.
ți ai rupt ața de la p...lă cu cuțitu' ? =))


warn plus edit pt limbaj Lorena.

User avatar
ThoorKidda
Posts: 55

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by ThoorKidda » Sat Mar 17, 2018 6:42 pm

Şhu. wrote:
[VIP]Andru wrote:
oPredator wrote:Dacă tot am adus vorba de vechii membrii staff,hai să vă zic și eu oamenii pe care eu i-am respectat și încă îi respect: Yako,Yiulian,Mădi,fostul Hades,P3P3,Thor,ExiLe,Furion,Just,Hard,WIzZ,SilenT,Twist,Bekka,RAzZoR,xAleks,Adinna etc. Și să nu uităm de cei care au rămas:Bella aka Diabla,3s3,Lorenna,Zohan etc,ține-ți-o tot așa,să nu renunțați.
Apropo: de ce a luat Kizev ban?
Am avut ban pe o perioada nedeterminata. Poate ma puteam lupta pentru un grad mai mic, dar facand mai multe schimbari majore in viata mea recent, am renuntat la idee.
ți ai rupt ața de la pulă cu cuțitu' ? =))
Cu ciobu ca gangsterii :))
Lumea s-a schimbat!
Hai luati-o usor
Baietii de oras vaneaza
Pokemoni la semafor
Infractorii fara fapte
Dau check-in la coafor
Sub armura poarta tanga
Cu parfum de vibrator-Cheloo

Şhu.
Posts: 15

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by Şhu. » Sat Mar 17, 2018 7:03 pm

andru e finuț mă , el nu şi a tăiat o încă , deoarece la crăciun nu are cu ce sa atârne globurile n pom .

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Admir » Sat Mar 17, 2018 8:18 pm

[VIP]Andru wrote:
oPredator wrote:Dacă tot am adus vorba de vechii membrii staff,hai să vă zic și eu oamenii pe care eu i-am respectat și încă îi respect: Yako,Yiulian,Mădi,fostul Hades,P3P3,Thor,ExiLe,Furion,Just,Hard,WIzZ,SilenT,Twist,Bekka,RAzZoR,xAleks,Adinna etc. Și să nu uităm de cei care au rămas:Bella aka Diabla,3s3,Lorenna,Zohan etc,ține-ți-o tot așa,să nu renunțați.
Apropo: de ce a luat Kizev ban?
Am avut ban pe o perioada nedeterminata. Poate ma puteam lupta pentru un grad mai mic, dar facand mai multe schimbari majore in viata mea recent, am renuntat la idee.
Eu te astept ca [SGA]. Si sper sa-ti recapeti aptitudinile de Staff. Tre'sa recunosti ca în ultimul timp ai facut multe chestii care nu erau demne de gradul de [GA]. Totusi ai avut un impact mare asupra serverului. Deh, bun sau rau, unu e Andru.

Şhu.
Posts: 15

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by Şhu. » Sat Mar 17, 2018 8:34 pm

pupincuristule =))

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Admir » Sat Mar 17, 2018 10:04 pm

Şhu. wrote:pupincuristule =))
Cel mai mare, toată lumea stie:)

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [MOD]Gambit » Sun Mar 18, 2018 11:51 am

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Andru wrote:
oPredator wrote:Dacă tot am adus vorba de vechii membrii staff,hai să vă zic și eu oamenii pe care eu i-am respectat și încă îi respect: Yako,Yiulian,Mădi,fostul Hades,P3P3,Thor,ExiLe,Furion,Just,Hard,WIzZ,SilenT,Twist,Bekka,RAzZoR,xAleks,Adinna etc. Și să nu uităm de cei care au rămas:Bella aka Diabla,3s3,Lorenna,Zohan etc,ține-ți-o tot așa,să nu renunțați.
Apropo: de ce a luat Kizev ban?
Am avut ban pe o perioada nedeterminata. Poate ma puteam lupta pentru un grad mai mic, dar facand mai multe schimbari majore in viata mea recent, am renuntat la idee.
Eu te astept ca [SGA]. Si sper sa-ti recapeti aptitudinile de Staff. Tre'sa recunosti ca în ultimul timp ai facut multe chestii care nu erau demne de gradul de [GA]. Totusi ai avut un impact mare asupra serverului. Deh, bun sau rau, unu e Andru.
Ia-ti un scaun, un popcorn, un pachet de tigari, un cola zero la 2,5l si asteapta, prietene :lol: :lol:
Image

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Alan » Sun Mar 18, 2018 3:15 pm

Grase, eu te-astept prin Craiova sa bem naveta aia. =))
Image

Locked