O mica curiozitate in miez de noapte

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Anna » Wed Mar 14, 2018 10:46 pm

Doar ca fapt divers, nu stiu exact cata legatura va avea cu topicul, dar am intrat random la raportari staff si e plin de reclamatii cu [SGA]Cacareaza ala :lol: decat ca astia, mai bine ca Bia...aia te enerva ca-si facea treaba in exces
-Brutally myself-

oPredator
Posts: 20

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by oPredator » Thu Mar 15, 2018 4:39 pm

Bă, fiind unul dintre veteranii de pe acest server am zis să îmi dau și eu cu părerea. Ceea ce se întâmplă e foarte trist, să vezi membrii staff care intră de pe player ca să te înjure și după întra pe contul de staff că să îți dea mute, mi se pare penibil. Acum 4-5 ani, echipa staff era impecabilă, fără nicio greșeală, care te ajuta cu orice, îți dădea un sfat bun, cine știe cunoaște. Chiar îmi pare rău în ce stadiu a ajuns serverul.

User avatar
Codrin Bradea Satana
Posts: 58
Location: ╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by Codrin Bradea Satana » Thu Mar 15, 2018 7:25 pm

Ce nu face omul ptr bani, cred eu ca papa urs face pastele la maree. Yay ce ma bucur ptr. El!
Image

╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮
"In Hoc Signo Vinces"

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Admir » Thu Mar 15, 2018 7:38 pm

oPredator wrote:Acum 4-5 ani, echipa staff era impecabilă, fără nicio greșeală, care te ajuta cu orice, îți dădea un sfat bun, cine știe cunoaște. Chiar îmi pare rău în ce stadiu a ajuns serverul.
Defapt acum o lună s-a terminat totul. De cand au aparut alde Cacareaza ăștia, alde Akai nume de casetofon audio, alde Angel (îngeru p1sd1), asta ma enervează cel mai mult, i-as da 4-5 pumni in gat sa il trimit în cer. Coarde imputite!

oPredator
Posts: 20

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by oPredator » Fri Mar 16, 2018 3:58 pm

Doamne frate, am atât de multe amintiri pe acest server. Nu merită serverul să aibe un așa viitor, cu membrii staff care te înjură de pe player, apoi intra pe GM și îți dă mute. Vreau foarte mult vechea echipă staff înapoi pe server...

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Dany » Sat Mar 17, 2018 2:11 am

oPredator wrote:Doamne frate, am atât de multe amintiri pe acest server. Nu merită serverul să aibe un așa viitor, cu membrii staff care te înjură de pe player, apoi intra pe GM și îți dă mute. Vreau foarte mult vechea echipă staff înapoi pe server...
Da
Bia , SilenT , Yaho , Exile , Stefan , yiulian , Adinna , Amy , Bella ,etc...
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Admir » Sat Mar 17, 2018 7:11 am

Pe aia sa ii bat si pe alea sa leff

User avatar
[VIP]Mia
Posts: 42
Location: ~ afinnuts

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by [VIP]Mia » Sat Mar 17, 2018 9:43 am

[VIP]Dany wrote:
oPredator wrote:Doamne frate, am atât de multe amintiri pe acest server. Nu merită serverul să aibe un așa viitor, cu membrii staff care te înjură de pe player, apoi intra pe GM și îți dă mute. Vreau foarte mult vechea echipă staff înapoi pe server...
Da
Bia , SilenT , Yaho , Exile , Stefan , yiulian , Adinna , Amy , Bella ,etc...

lasa, ca si asa n-ai enumerat bine :lol:
Image

Telenovela
Posts: 65

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by Telenovela » Sat Mar 17, 2018 10:44 am

[SGM]Just , [SGA]Twist , [SGA]Devil ,[MISS]Madi , [SGA]Yako si [GA]Hades.

Şhu.
Posts: 15

Re: O mica curiozitate in miez de noapte

Post by Şhu. » Sat Mar 17, 2018 1:25 pm

profesoru smecher wrote:sga caraza dupa parerea mea e cel mai capabil om din staff la momentul actual
doar după parerea ta =) , dar de fapt e cel mai incapabil om din staff :x

Locked