O "mica" nelamurire.

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: O "mica" nelamurire.

Post by [VIP]LL » Sat Jun 02, 2018 4:26 am

Cand ma uit la tine cat esti de penibil pe aici :| :|
nici nu vreau sa te cunosc " bro "
Sincer imi vad de treaba mea cat pot de mult dar cand iti vad aberatiile cum te legi de oameni pe aici pe forum ... devii penibil serios :roll: Un sfat prietenesc daca vrei sa il iei in considerare bine , daca nu.. problema ta ...un pic mai moale daca o lasi , vei lasa si loc de buna ziua :) Have Fun
Edit * - Era sa uit , cum e ultimu' mesaj astept in replay de la planeta moldova care de curand le-am gasit si copilu' pe joc ...Hai sa te vad care esti ? Valy ? Hiro ?
Image

jake
Posts: 338

Re: O "mica" nelamurire.

Post by jake » Sat Jun 02, 2018 9:05 am

[VIP]LL wrote:Cand ma uit la tine cat esti de penibil pe aici :| :|
nici nu vreau sa te cunosc " bro "
Sincer imi vad de treaba mea cat pot de mult dar cand iti vad aberatiile cum te legi de oameni pe aici pe forum ... devii penibil serios :roll: Un sfat prietenesc daca vrei sa il iei in considerare bine , daca nu.. problema ta ...un pic mai moale daca o lasi , vei lasa si loc de buna ziua :) Have Fun
Edit * - Era sa uit , cum e ultimu' mesaj astept in replay de la planeta moldova care de curand le-am gasit si copilu' pe joc ...Hai sa te vad care esti ? Valy ? Hiro ?

toata ziua cu vali si cu hiro in gura stai
fiule un sfat parintesc nu te da smecher in fata unui zeu
atat am avut de spus
astept warnu cu*velor<3
p.s : urmatoru care zice cv e cel mai prost om de pe planeta si vrea so suga

p.s 2x : nu mai scrieti asa ingrosat si puneti atatea emoticoane cu virgula cu cratime cu p*la mea ca pareti mai prosti decat santeti

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: O "mica" nelamurire.

Post by [VIP]Admir » Sat Jun 02, 2018 9:19 am

Cand eram mic, bunicii mei aveau un caine pe care îl chema jaki, a murit săracu după ce a căzut în haznaua cu căcat.

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: O "mica" nelamurire.

Post by DeepInYourMouth » Sat Jun 02, 2018 12:20 pm

bai Thor in ultima vreme te cam vad foarte des pe la discutii libere,cand te chinuiai sa primesti unban tacusei o vreme din gura,te dadeai bine cu toata lumea acum scuipi unde ai lins ca sa stergi urmele,pai stai calm nebunule ca a fost aspra si a lasat semne.
Last edited by DeepInYourMouth on Sat Jun 02, 2018 12:24 pm, edited 1 time in total.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: O "mica" nelamurire.

Post by [VIP]Kito » Sat Jun 02, 2018 12:24 pm

Daca aveti ceva de impartit unu cu altu` mergeti in PM sau faceti-va un topic pentru asa ceva.
Daca vreti sa postati ceva aici, postati la subiect.

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: O "mica" nelamurire.

Post by DeepInYourMouth » Sat Jun 02, 2018 12:29 pm

ho ma fiule ca nu eu ti-am deviat subiectul de la topic ce tipi asa ca oricum le faci degeaba nu o sa ti le citesca niciodata nimeni care poate face ceva in acest sens,sanatate la copii.

ala2123456789
Posts: 275

Re: O "mica" nelamurire.

Post by ala2123456789 » Sat Jun 02, 2018 12:59 pm

[VIP]LL wrote:Cand ma uit la tine cat esti de penibil pe aici :| :|
nici nu vreau sa te cunosc " bro "
Sincer imi vad de treaba mea cat pot de mult dar cand iti vad aberatiile cum te legi de oameni pe aici pe forum ... devii penibil serios :roll: Un sfat prietenesc daca vrei sa il iei in considerare bine , daca nu.. problema ta ...un pic mai moale daca o lasi , vei lasa si loc de buna ziua :) Have Fun
Edit * - Era sa uit , cum e ultimu' mesaj astept in replay de la planeta moldova care de curand le-am gasit si copilu' pe joc ...Hai sa te vad care esti ? Valy ? Hiro ?
we ll penibil esti tu ca nu exista samanca pe mt cu care sa nu fi vb, si acuma ca so legat asta oleaca de ele gata ai venit sa comentezi si tu. da dc nu ai venit sai comentezi cand se lega de mn sau de altu????? asta denota ca o iei personal ca tia atacat samancele si nu ai venit tu sa scrii aici asa ca ti sa sculat tie si vr sai scrii lu asta cv, cum fac eu spre exemplu.
asa ca frate un sfat prietenesc din moldova laso mai moale cu samancele ca e spre bnele tau
ps acuma te astept sa vi sami comentezi daaa ok
la mn ploua e cod galben
Image

Image

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: O "mica" nelamurire.

Post by [VIP]Andru » Sat Jun 02, 2018 3:41 pm

[VIP]Admir wrote:Cand eram mic, bunicii mei aveau un caine pe care îl chema jaki, a murit săracu după ce a căzut în haznaua cu căcat.
=)))))))
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

Post Reply