Păreri?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: Păreri?

Post by DeepInYourMouth » Sat Apr 07, 2018 4:54 pm

Nu i-am dat 2 sum.mere 115+angel v2 50Rase doar pe 20 lei donatie mi-a mai dat si sihastru Blue115N si Carnaval 50S doar cei 20 de lei promisi nu i-am primit.

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Păreri?

Post by [VIP]Andru » Sat Apr 07, 2018 5:25 pm

Sunt sătul de insulte cum esti tu sătulă de plue-n gura, Diablo. Ai uitat petrecerea unde au tras băieții de tine? Tu esti un fel de Roxana Babenco before it was cool

Ontopic, si mie mi-a rămas Angel dator si mi-a dat banii. In cazul de fata e urat că nu ti-a dat la timp, dar nu cred că-i cazul de teapă, din propria mea experiență.
Last edited by [VIP]Andru on Sat Apr 07, 2018 5:58 pm, edited 1 time in total.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Păreri?

Post by [VIP]Admir » Sat Apr 07, 2018 5:58 pm

DeepInYourMouth wrote:Nu i-am dat 2 sum.mere 115+angel v2 50Rase doar pe 20 lei donatie mi-a mai dat si sihastru Blue115N si Carnaval 50S doar cei 20 de lei promisi nu i-am primit.
T/C!!! :oops:

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Păreri?

Post by [VIP]Andru » Sat Apr 07, 2018 6:00 pm

[VIP]Admir wrote:
DeepInYourMouth wrote:Nu i-am dat 2 sum.mere 115+angel v2 50Rase doar pe 20 lei donatie mi-a mai dat si sihastru Blue115N si Carnaval 50S doar cei 20 de lei promisi nu i-am primit.
T/C!!! :oops:
Dă fă frunte tc meaș pl in fruntea ta cât toată curtea de Argeș
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

blizardo /b/
Posts: 16

Re: Păreri?

Post by blizardo /b/ » Sat Apr 07, 2018 6:05 pm

[VIP]Andru wrote:
[VIP]Admir wrote:
DeepInYourMouth wrote:Nu i-am dat 2 sum.mere 115+angel v2 50Rase doar pe 20 lei donatie mi-a mai dat si sihastru Blue115N si Carnaval 50S doar cei 20 de lei promisi nu i-am primit.
T/C!!! :oops:
Dă fă frunte tc meaș pl in fruntea ta cât toată curtea de Argeș
=))))))))))))))))))))))))) MOR

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Păreri?

Post by [VIP]Miley » Sat Apr 07, 2018 6:14 pm

[VIP]Admir wrote:
DeepInYourMouth wrote:Nu i-am dat 2 sum.mere 115+angel v2 50Rase doar pe 20 lei donatie mi-a mai dat si sihastru Blue115N si Carnaval 50S doar cei 20 de lei promisi nu i-am primit.
T/C!!! :oops:
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

Locked