Păreri?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Păreri?

Post by [VIP]Admir » Sat Apr 07, 2018 1:17 pm

Cum de i se permite unui membru staff sa înșele în asa hal playerii? Adică stii după o săptămână în care nu i-a dat nimic, vine el asa cu aere de staff si il asigură că Luni o sa-si primească cei 20 de lei. Si pentru ce i-a dat T/C? Cum poate sa il înșele asa 20 de lei pe itemele alea? Vi se pare corect? Fără T/C!

viewtopic.php?f=9&t=26273

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Păreri?

Post by [VIP]Kito » Sat Apr 07, 2018 1:38 pm

Nu stiai ca pe Steel mai nou se permit chestiile de genu`?
In cel mai rau caz primesti un Avertisment.

viewtopic.php?f=57&t=26151

Pe astia care inseala ii lasam sa joace bine mersi iar pe un simplu player (care nu a donat dar a muncit pentru moduri) il banam.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Păreri?

Post by [GM]Lexx » Sat Apr 07, 2018 1:44 pm

Nici mie nu mi se pare normală situația ...
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: Păreri?

Post by DeepInYourMouth » Sat Apr 07, 2018 1:56 pm

Da pla mea si mai face si varsu gura [VIP]George ca vezi doamne tot eu sunt bulangiu ca fac galagie ptr 20 de lei donatie ca el vezi doamne lucreaza.Pai stai asa daca lucrezi ce nu puteai sa.mi trimiti un mesaj prin intermediul lui vartu sau sa intri tu 1 minut pe metin de pe alt cont ca sa fim seriosi daca lucrezi nu esti 24/24 la munca

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Păreri?

Post by [Diva]Diabla » Sat Apr 07, 2018 2:22 pm

si voi spuneti de noi stafful ca suntem rai..dar voi ne intreceti cu mult.. :cry:

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Păreri?

Post by [VIP]Kito » Sat Apr 07, 2018 2:47 pm

[MISS]Diabla wrote:si voi spuneti de noi stafful ca suntem rai..dar voi ne intreceti cu mult.. :cry:
Cum ai ajuns la concluzia asta?

blizardo /b/
Posts: 16

Re: Păreri?

Post by blizardo /b/ » Sat Apr 07, 2018 2:53 pm

[MISS]Diabla wrote:si voi spuneti de noi stafful ca suntem rai..dar voi ne intreceti cu mult.. :cry:
Nu, staffu' nu e rau, deloc, staffu' e de tot pisatu', numa copii de 15-16 ani in staff, si`n plus, alungati playerii decat sa ii aduceti, stati linistiti, nu voi tineti serveru`n picioare, ci playerii.

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Păreri?

Post by [VIP]Andru » Sat Apr 07, 2018 3:34 pm

E foarte puțin 20 de lei pe itemele alea. Dar poate avea nevoie urgent de ei. Înafara de asta, ca ce chestie i-ai dat itemele înainte?:)) itemele se dau la Who in față. Oricum nu-l fură de iteme, dar frumos ar fi să te ți de cuvânt Angel, si sa ii dai banii când zici, nu dupa o săptămână. Părerea mea e că nu e motiv de suspend, e chestie de bun-simt. Oricum e foamete pe steel :))

Diabla, între prostie si răutate e mare diferență, nu ți mai asuma "răutatea" pe care ți-o însușești prin reply-ul de mai sus, tu esti doar proastă, pwp
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Păreri?

Post by [Diva]Diabla » Sat Apr 07, 2018 3:55 pm

cum spuneam..eu nu te jignesc andru..cred ca esti satul :roll:

Cum ai ajuns la concluzia asta?
vad asta zi de zi..

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Păreri?

Post by [VIP]Admir » Sat Apr 07, 2018 4:50 pm

DeepInYourMouth wrote:Da pla mea si mai face si varsu gura [VIP]George ca vezi doamne tot eu sunt bulangiu ca fac galagie ptr 20 de lei donatie ca el vezi doamne lucreaza.Pai stai asa daca lucrezi ce nu puteai sa.mi trimiti un mesaj prin intermediul lui vartu sau sa intri tu 1 minut pe metin de pe alt cont ca sa fim seriosi daca lucrezi nu esti 24/24 la munca
N-a pai cum au spus si oamenii din acest topic, eu zic ca ai fost înșelat cu totul. Cum el nu si-a respectat termenul de a-ti da cei 20 de lei (care oricum sunt foarte puțin pentru acele iteme) eu ti-aa recomanda sa-ti iei iteme le inapoi.

Locked