Pentru Who

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
RenardRouje
Posts: 1

Pentru Who

Post by RenardRouje » Thu Apr 12, 2018 7:48 pm

Doresc ca premiul meu de participare de la eventul de paste sa ii fie dat la [Dn]Dianne sau [Dn]Iulia premiul sa fie Campana astrale +0 și iepure Blue și urechi de iepure Blue masculine nu pot intra pe metin deoarece am niște probleme la calculator multumesc!

User avatar
zzzJ0k3rzzz
Posts: 274

Re: Pentru Who

Post by zzzJ0k3rzzz » Thu Apr 12, 2018 8:42 pm

Who abia intra o data pe saptamana la "Raportari staff" si tu vrei sa intre la "Discutii Libere"?
Image

deniz.
Posts: 17

Re: Pentru Who

Post by deniz. » Thu Apr 12, 2018 9:11 pm

Ii poti da PM cand e ON, in general e on pe la 19:30, caci are donatii.

jake
Posts: 338

Re: Pentru Who

Post by jake » Thu Apr 12, 2018 9:16 pm

deniz. wrote:Ii poti da PM cand e ON, in general e on pe la 19:30, caci are donatii.

fiule nu sti sa citesti, care parte din are probleme la pc nu o intelegi? esti cu capu? ce dreacu decat sa vb prost mai bine taci

deniz.
Posts: 17

Re: Pentru Who

Post by deniz. » Thu Apr 12, 2018 9:24 pm

jake wrote:
deniz. wrote:Ii poti da PM cand e ON, in general e on pe la 19:30, caci are donatii.

fiule nu sti sa citesti, care parte din are probleme la pc nu o intelegi? esti cu capu? ce dreacu decat sa vb prost mai bine taci

Prietene, tu nici dupa debanare nu te-ai calmat, sa fiu sincer, nu m`am uitat atent CA ARE PROBLEME CU PC-U, prietene, omu` mai greseste, nu toti suntem perfecti ca tine, si`n plus, degeaba faci pula mare la mine, practic, demonstrezi cat de penibil esti, si`n plus poate sa i zica la un prieten de al lui sa intre la ora aia si sa i dea PM la Who, dar tu la cat de retardat esti, ce sa intelegi, cam asa e cand incerci sa te dai mare zeu, valentina, spaima pulelor, astept sa ma injuri cu catelu` tau "pizdomitsu" sau cum ii se mai spune "hirosima", o seara faina in continuare.

jake
Posts: 338

Re: Pentru Who

Post by jake » Thu Apr 12, 2018 9:26 pm

nu vezi ca mai ai putin si incepi sa plangi pe aici dupa unban? gura in fata unui zeu copilash

deniz.
Posts: 17

Re: Pentru Who

Post by deniz. » Thu Apr 12, 2018 10:34 pm

jake wrote:nu vezi ca mai ai putin si incepi sa plangi pe aici dupa unban? gura in fata unui zeu copilash
N`are rost sa`mi bat capu` cu tine, sincer, ai ramas la fel de prost, poate te trezesti din prostie, zic si eu.

jake
Posts: 338

Re: Pentru Who

Post by jake » Thu Apr 12, 2018 10:37 pm

deniz. wrote:
jake wrote:nu vezi ca mai ai putin si incepi sa plangi pe aici dupa unban? gura in fata unui zeu copilash
N`are rost sa`mi bat capu` cu tine, sincer, ai ramas la fel de prost, poate te trezesti din prostie, zic si eu.

MACAR EU NU AM LUAT BAN PERMANENT PENTRU FURT SI MAM LASAT ASA CA GURA

ala3123
Posts: 61

Re: Pentru Who

Post by ala3123 » Thu Apr 12, 2018 10:41 pm

[SGM]Hades wrote:
RenardRouje wrote:Doresc ca premiul meu de participare de la eventul de paste sa ii fie dat la [Dn]Dianne sau [Dn]Iulia premiul sa fie Campana astrale +0 și iepure Blue și urechi de iepure Blue masculine nu pot intra pe metin deoarece am niște probleme la calculator multumesc!
poate ne zici si numele?
da nu vezi boss ca a participat la event cu contu asta de forum si avea scris acolo la event numele din joc?
Image

Image

Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Pentru Who

Post by [Diva]Diabla » Thu Apr 12, 2018 11:17 pm

il voi intreba pe Who daca se poate si revin cu raspuns

Post Reply