R.I.P. Steel

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Wed Apr 18, 2018 12:07 am

Ohooo, iti dau dreptate pentru ce ai zis, Admire.

jake
Posts: 338

Re: R.I.P. Steel

Post by jake » Wed Apr 18, 2018 12:34 am

Deniz wrote:Ohooo, iti dau dreptate pentru ce ai zis, Admire.

ma pleaca ma odata de pe forumu nostru, ce naiba cauti aici daca nu mai joci ? te pui bine cu astia prin topicuri si dupa faci cerere unban sa iti dea pro fiule ???pai eu iti dau din start contra

User avatar
[VIP]Robii
Posts: 647
Location: #EyNa

Re: R.I.P. Steel

Post by [VIP]Robii » Wed Apr 18, 2018 12:36 am

[VIP]Admir wrote:

Atât mai zic.

Unde plm vreti ma sa se mai ridice serverul asta? Aveti peste 400 de iteme, personalizate, diamante, panou si mobi calumea. Ce vreti mai mult de atât? Ca toate serverele au acelasi lucru doar ca sub o altă formă. Aaa vreti sa se ridice numărul de playeri? Eu cred ca voi ziceți doar din obișnuință chestia asta. În ultimele s-au apucat o grămadă de playeri noi care chiar au si rămas pe server. Voi unde v-ați dus? Tipăti doar pe forum, iar pe joc intrați din 2 în 2 saptamani. La atatia playeri noi, logic ca vi s-a instalat sentimentul de nesiguranta, si ati devenit dintr-o data niste necunoscuți. D-asta nu mai intrați pe joc, iar pe forum cereți 500+ playeri. Va plângeti de Staff? Da ce credeti ma ca din aia 500+ de playeri pe care îi vreti, or sa fie toti niste exemple? Tot or sa se gaseasca prosti sa isi cumpere staff. Unii trăiți în plm in trecut. Lăudati vechiul staff pe care nu il stie nici dracu, doar grupul vostru restrâns de 10-15 playeri, iar de actualul staff (fără membri mai noi de 2 luni), il luati peste picior si il jigniți în ultimul hal.

PD: v-am dat citat doar pentru ideea în sine. Nu m-am exprimat vouă personal.
#RESPECT PT CE AI ZIS MAN !
Eu chiar consider ca staff`ul de acum e superb (cu o exceptie nu dau nume)
Mi-ar place enorm sa vad sv full iara dar nush daca se mai poate din moment ce atunci cand se apuca unu, se pune sa isi faca itm si iese din cerc POC SAR 10 MODATI PE EL LINIE nici nu il lasa sa se ridice.....

Image
Some said "fire" when the fire was ice

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Wed Apr 18, 2018 12:54 am

jake wrote:
Deniz wrote:Ohooo, iti dau dreptate pentru ce ai zis, Admire.

ma pleaca ma odata de pe forumu nostru, ce naiba cauti aici daca nu mai joci ? te pui bine cu astia prin topicuri si dupa faci cerere unban sa iti dea pro fiule ???pai eu iti dau din start contra
Prietene, asculta tu la mine, cerere unban nu o sa fac, sa stii tu asta de la mine, si nu, nu ma pin bine cu astia prin topicuri ca sa mi dea pro, mi se rupe fix p..
la, prietene, si apropo, e forumu' tau ? Nu, nu e, chiar daca nu mai joc, am voie sa comentez, nu-ti convine ? asta e.


Warn si edit pt limbaj Plus ban 3 zile ai acumulat 3 warn uri ban pana pe 21 Lorena.

jake
Posts: 338

Re: R.I.P. Steel

Post by jake » Wed Apr 18, 2018 12:57 am

Deniz wrote:
jake wrote:
Deniz wrote:Ohooo, iti dau dreptate pentru ce ai zis, Admire.

ma pleaca ma odata de pe forumu nostru, ce naiba cauti aici daca nu mai joci ? te pui bine cu astia prin topicuri si dupa faci cerere unban sa iti dea pro fiule ???pai eu iti dau din start contra
Prietene, asculta tu la mine, cerere unban nu o sa fac, sa stii tu asta de la mine, si nu, nu ma pin bine cu astia prin topicuri ca sa mi dea pro, mi se rupe fix pula, prietene, si apropo, e forumu' tau ? Nu, nu e, chiar daca nu mai joc, am voie sa comentez, nu-ti convine ? asta e.

denis mia zis mie cineva ca tu deja joci, daca sti la cine ma refer

ala3123
Posts: 61

Re: R.I.P. Steel

Post by ala3123 » Wed Apr 18, 2018 12:58 am

Deniz wrote:
jake wrote:
Deniz wrote:Ohooo, iti dau dreptate pentru ce ai zis, Admire.

ma pleaca ma odata de pe forumu nostru, ce naiba cauti aici daca nu mai joci ? te pui bine cu astia prin topicuri si dupa faci cerere unban sa iti dea pro fiule ???pai eu iti dau din start contra
Prietene, asculta tu la mine, cerere unban nu o sa fac, sa stii tu asta de la mine, si nu, nu ma pin bine cu astia prin topicuri ca sa mi dea pro, mi se rupe fix pula, prietene, si apropo, e forumu' tau ? Nu, nu e, chiar daca nu mai joc, am voie sa comentez, nu-ti convine ? asta e.
gata denis fiule nu mai plange ca ai probleme cu capu stii tu si sa nu patesti cv si app dami cerere de prietenie de pe nou cont de pe joc
atat am avut de zis
Image

Image

Image

Telenovela
Posts: 65

Re: R.I.P. Steel

Post by Telenovela » Wed Apr 18, 2018 1:01 am

Fara suparare nu se mai cauta metin de genul asta , in 2012-2014 , da asta era fain cand nu erau atatea sv de metin deschise , orice player cauta ceva nou , steel ce are nou ?

Ce s-a bagat nou pentru playeri noi ? cei care nu doneaza ? Baga iteme noi doar la donatii , costume doar pentru donatii , acuma a bagat armele de Cianit , un update pentru cei nemod in ultimi 2 ani .

O sa se bage mereu ceva nou pentru donatori , dar ca player nu ai ce face daca nu donezi , chiar nu ai ce face.

Cand vezi ca faci lv 250 si nu dai dmg ca toti is full , nu are farmec . Ati incercat vreodata sa dati un war nemod? sa vedeti ce farmec are ? Sa mergeti sa bateti un boss , sa faceti batai generale . Pula mea , stati in map1 si va luati de staff si va injurati uni pe alti , bravo ba.


in 2013-2014 se bateau in valea orcilor , in desert , in v3 . si avea farmec , acuma stati map1 ba , va injurati si participati la un event din 2 in 2 ore si primiti si iteme +0 arme armuri etc INAINTE SE DADEAU PAPUCI DE FLORI BA SI PERLE CAND SE DADEA LUMINA/RUBIN +0 era sarbatoare ba .

Puteti sa faceti 1k de update daca nu faceti 1 calumea pt nedonatori pt playeri obisnuiti ca nimeni nu intra sa ti doneze din prima.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: R.I.P. Steel

Post by [MOD]Lorena » Wed Apr 18, 2018 9:52 am

Discuţiile libere nu sunt pentru injurii repetate intre voi prin urmare t/c.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked