R.I.P. Steel

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Hriho
Posts: 104

R.I.P. Steel

Post by Hriho » Tue Apr 17, 2018 4:51 pm

A fost un server dragut. https://imgur.com/b6WeY5D
Image

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Tue Apr 17, 2018 4:52 pm

bineinteles, a fost. =)

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: R.I.P. Steel

Post by [VIP]Thor » Tue Apr 17, 2018 7:42 pm

Stati sa se mute pe 40k, mai vb. Am inceput sa am sperante pentru un viitor mai bun.

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Tue Apr 17, 2018 7:47 pm

[VIP]Thor wrote:Stati sa se mute pe 40k, mai vb. Am inceput sa am sperante pentru un viitor mai bun.

Si daca se muta ce? revin playerii ? nici gand, prietene. Serveru' s-a distrus, asta e, nu mai revin playerii, sa bage ce vrea, degeaba, playerii nu vin inapoi, voi ati vrut metin, owneru' a vrut banuti, asta e, o seara faina.

eium
Posts: 143

Re: R.I.P. Steel

Post by eium » Tue Apr 17, 2018 8:06 pm

Deniz wrote:
[VIP]Thor wrote:Stati sa se mute pe 40k, mai vb. Am inceput sa am sperante pentru un viitor mai bun.

Si daca se muta ce? revin playerii ? nici gand, prietene. Serveru' s-a distrus, asta e, nu mai revin playerii, sa bage ce vrea, degeaba, playerii nu vin inapoi, voi ati vrut metin, owneru' a vrut banuti, asta e, o seara faina.

deniz mia zis hades ca inca joci pe alt cont fiule, ia zi cum te num sa te adaug la pr fiule

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Tue Apr 17, 2018 8:09 pm

eium wrote:
Deniz wrote:
[VIP]Thor wrote:Stati sa se mute pe 40k, mai vb. Am inceput sa am sperante pentru un viitor mai bun.

Si daca se muta ce? revin playerii ? nici gand, prietene. Serveru' s-a distrus, asta e, nu mai revin playerii, sa bage ce vrea, degeaba, playerii nu vin inapoi, voi ati vrut metin, owneru' a vrut banuti, asta e, o seara faina.

deniz mia zis hades ca inca joci pe alt cont fiule, ia zi cum te num sa te adaug la pr fiule
Tu ori ai chef de glume, ori esti prost. Hades sigur nu ti-a zis asa ceva, eu nu mai joc pe steel, deci, lasa glumele astea de 2 bani.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: R.I.P. Steel

Post by [VIP]Admir » Tue Apr 17, 2018 8:20 pm

Doamne fereste... nici n-am lamă în casă :cry:

VAND:
Borcane pentru lacrimi personalizate (Metin2Steel).
Funii rezistente pentru luat zilele.
Bricege tip Fluturaș pentru articulat vene.
Otrava de șobolani pentru cocktail-uri.
Cruci marca "Metin2Steel". (crucile vin cu numele vostru de caracter, anul cand v-ați apucat si anul cand v-ați lasat
.

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Tue Apr 17, 2018 8:25 pm

[VIP]Admir wrote:Doamne fereste... nici n-am lamă în casă :cry:

VAND:
Borcane pentru lacrimi personalizate (Metin2Steel).
Funii rezistente pentru luat zilele.
Bricege tip Fluturaș pentru articulat vene.
Otrava de șobolani pentru cocktail-uri.
Cruci marca "Metin2Steel". (crucile vin cu numele vostru de caracter, anul cand v-ați apucat si anul cand v-ați lasat
.
=)))))))))))

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Tue Apr 17, 2018 8:40 pm

[SGM]Hades wrote:hai sa va zic si ceva pt astia mai smekeri care is duri se vor rezolva si cu playeri stati calm aveam un proiect nou ;)
Ce proiect ? ca bagati 40k ? =)))))))) ma omule, serveru' nu se v-a mai ridica, ce pla mea nu intelegi ? baga-ti in sv ce vrea p...a voastra, sv u asta ramane praf si pulbere, nu i vina noastra ca in staff is multi putoi de 14-15 ani, serveru' ar trebuii sa fie redenumit "steal" ca si asa se fura acolo multe moduri =)))) deci da, serveru nu se v-a mai ridica, puteti visa la asta mult si bine, ca visati degeaba, astept hate de la dusmanii mei, o seara faina.

Edit si warn pentru limbaj Lorena

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: R.I.P. Steel

Post by [VIP]Thor » Tue Apr 17, 2018 8:47 pm

Deniz wrote:
[SGM]Hades wrote:hai sa va zic si ceva pt astia mai smekeri care is duri se vor rezolva si cu playeri stati calm aveam un proiect nou ;)
Ce proiect ? ca bagati 40k ? =)))))))) ma omule, serveru' nu se v-a mai ridica, ce pla mea nu intelegi ? baga-ti in sv ce vrea pula voastra, sv u asta ramane praf si pulbere, nu i vina noastra ca in staff is multi putoi de 14-15 ani, serveru' ar trebuii sa fie redenumit "steal" ca si asa se fura acolo multe moduri =)))) deci da, serveru nu se v-a mai ridica, puteti visa la asta mult si bine, ca visati degeaba, astept hate de la dusmanii mei, o seara faina.
Cine rade la urma, rade mai bine.
Deocamdata e bine cum e.
Ai sa vezi cand se va ridica iar, si vei vrea sa te intorci.
Eu cred ca sv isi va revenii. Macar 200-300 de playeri.

Locked