R.I.P. Steel

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
eium
Posts: 143

Re: R.I.P. Steel

Post by eium » Tue Apr 17, 2018 8:49 pm

Deniz wrote:
[SGM]Hades wrote:hai sa va zic si ceva pt astia mai smekeri care is duri se vor rezolva si cu playeri stati calm aveam un proiect nou ;)
Ce proiect ? ca bagati 40k ? =)))))))) ma omule, serveru' nu se v-a mai ridica, ce pla mea nu intelegi ? baga-ti in sv ce vrea pula voastra, sv u asta ramane praf si pulbere, nu i vina noastra ca in staff is multi putoi de 14-15 ani, serveru' ar trebuii sa fie redenumit "steal" ca si asa se fura acolo multe moduri =)))) deci da, serveru nu se v-a mai ridica, puteti visa la asta mult si bine, ca visati degeaba, astept hate de la dusmanii mei, o seara faina.
amacar noi nam luat ban pt furt agramatule teai uitat macar cum scri ? handicapatule ce sari asa in sus ca no sa se ridice aerveru pacrca nu jucai handicapatule hot hai dispari putoi de 14 15 ani astept sami sugi p..


Edit si warn pt limbaj Lorena.

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Tue Apr 17, 2018 8:49 pm

=))) sa ma reintorc ? prietene, nici gand, nu mi f.. nervii aiurea sa am inapoi modurile alea, crede-ma, sa-si revine sv'u, mi se rupe fix pla, crede-ma, sa aveti si 10000 de playeri.

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Tue Apr 17, 2018 9:14 pm

eium wrote:
Deniz wrote:
[SGM]Hades wrote:hai sa va zic si ceva pt astia mai smekeri care is duri se vor rezolva si cu playeri stati calm aveam un proiect nou ;)
Ce proiect ? ca bagati 40k ? =)))))))) ma omule, serveru' nu se v-a mai ridica, ce pla mea nu intelegi ? baga-ti in sv ce vrea pula voastra, sv u asta ramane praf si pulbere, nu i vina noastra ca in staff is multi putoi de 14-15 ani, serveru' ar trebuii sa fie redenumit "steal" ca si asa se fura acolo multe moduri =)))) deci da, serveru nu se v-a mai ridica, puteti visa la asta mult si bine, ca visati degeaba, astept hate de la dusmanii mei, o seara faina.
amacar noi nam luat ban pt furt agramatule teai uitat macar cum scri ? handicapatule ce sari asa in sus ca no sa se ridice aerveru pacrca nu jucai handicapatule hot hai dispari putoi de 14 15 ani astept sami sugi pula
Adevarat ca am luat ban pentru furt, dar decat sa iau ban ca am provocat playerii, mai bine pentru furt, boy.

ala3123
Posts: 61

Re: R.I.P. Steel

Post by ala3123 » Tue Apr 17, 2018 9:30 pm

Deniz wrote: Adevarat ca am luat ban pentru furt, dar decat sa iau ban ca am provocat playerii, mai bine pentru furt, boy.
mai bn cinstit si prst decat hot ca tn. ii mai bn sa furi nu? si acuma plangi pe forum... trist naufragiatule asa plangeai si cand ne am batut pl de tn da lasa cati trece fata mea pan te mariti poate iti vn si mintea la cap
eu atat am avut de spus
astept warnu bitcheeeeeeeeeeeeesssssssss
Image

Image

Image

jake
Posts: 338

Re: R.I.P. Steel

Post by jake » Tue Apr 17, 2018 9:38 pm

ala3123 wrote:
Deniz wrote: Adevarat ca am luat ban pentru furt, dar decat sa iau ban ca am provocat playerii, mai bine pentru furt, boy.
mai bn cinstit si prst decat hot ca tn. ii mai bn sa furi nu? si acuma plangi pe forum... trist naufragiatule asa plangeai si cand ne am batut pl de tn da lasa cati trece fata mea pan te mariti poate iti vn si mintea la cap
eu atat am avut de spus
astept warnu bitcheeeeeeeeeeeeesssssssss

da si macar noi nu plangem si suferim pe forum ca el ce copil e mor cand il vad, fiule asculta la mine cumparati o veata daca nai una

User avatar
[VIP]Robii
Posts: 647
Location: #EyNa

Re: R.I.P. Steel

Post by [VIP]Robii » Tue Apr 17, 2018 9:53 pm

Deniz wrote:=))) sa ma reintorc ? prietene, nici gand, nu mi fut nervii aiurea sa am inapoi modurile alea, crede-ma, sa-si revine sv'u, mi se rupe fix pla, crede-ma, sa aveti si 10000 de playeri.
Daca nu te reintorci, dc inca faci gat pe forum?

Image
Some said "fire" when the fire was ice

Deniz
Posts: 43

Re: R.I.P. Steel

Post by Deniz » Tue Apr 17, 2018 9:54 pm

[VIP]Robii wrote:
Deniz wrote:=))) sa ma reintorc ? prietene, nici gand, nu mi fut nervii aiurea sa am inapoi modurile alea, crede-ma, sa-si revine sv'u, mi se rupe fix pla, crede-ma, sa aveti si 10000 de playeri.
Daca nu te reintorci, dc inca faci gat pe forum?
Ti-e ce p...a mea nu-ti convine, prietene ? N-am voie sa scriu pe forum ? sau ce ?

Edit si warn pentru limbaj Lorena.

User avatar
[VIP]Robii
Posts: 647
Location: #EyNa

Re: R.I.P. Steel

Post by [VIP]Robii » Tue Apr 17, 2018 10:05 pm

Deniz wrote:
[VIP]Robii wrote:
Deniz wrote:=))) sa ma reintorc ? prietene, nici gand, nu mi fut nervii aiurea sa am inapoi modurile alea, crede-ma, sa-si revine sv'u, mi se rupe fix pla, crede-ma, sa aveti si 10000 de playeri.
Daca nu te reintorci, dc inca faci gat pe forum?
Ti-e ce pula mea nu-ti convine, prietene ? N-am voie sa scriu pe forum ? sau ce ?
Calmeaza-ti tatele.
Te-am intrebat frumos :)

Image
Some said "fire" when the fire was ice

jake
Posts: 338

Re: R.I.P. Steel

Post by jake » Tue Apr 17, 2018 10:05 pm

Deniz wrote:
[VIP]Robii wrote:
Deniz wrote:=))) sa ma reintorc ? prietene, nici gand, nu mi fut nervii aiurea sa am inapoi modurile alea, crede-ma, sa-si revine sv'u, mi se rupe fix pla, crede-ma, sa aveti si 10000 de playeri.
Daca nu te reintorci, dc inca faci gat pe forum?
Ti-e ce pula mea nu-ti convine, prietene ? N-am voie sa scriu pe forum ? sau ce ?

an primu rand e tie agramatule care esti esti un prostule

hai mars de pe forumu nostru handicapatule de cenumi raspunzi frica fica mea scumpa si draga?

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: R.I.P. Steel

Post by [VIP]Admir » Tue Apr 17, 2018 11:58 pm

[VIP]Thor wrote:
Deniz wrote:
[SGM]Hades wrote:hai sa va zic si ceva pt astia mai smekeri care is duri se vor rezolva si cu playeri stati calm aveam un proiect nou ;)
Ce proiect ? ca bagati 40k ? =)))))))) ma omule, serveru' nu se v-a mai ridica, ce pla mea nu intelegi ? baga-ti in sv ce vrea pula voastra, sv u asta ramane praf si pulbere, nu i vina noastra ca in staff is multi putoi de 14-15 ani, serveru' ar trebuii sa fie redenumit "steal" ca si asa se fura acolo multe moduri =)))) deci da, serveru nu se v-a mai ridica, puteti visa la asta mult si bine, ca visati degeaba, astept hate de la dusmanii mei, o seara faina.
Cine rade la urma, rade mai bine.
Deocamdata e bine cum e.
Ai sa vezi cand se va ridica iar, si vei vrea sa te intorci.
Eu cred ca sv isi va revenii. Macar 200-300 de playeri.

Atât mai zic.

Unde plm vreti ma sa se mai ridice serverul asta? Aveti peste 400 de iteme, personalizate, diamante, panou si mobi calumea. Ce vreti mai mult de atât? Ca toate serverele au acelasi lucru doar ca sub o altă formă. Aaa vreti sa se ridice numărul de playeri? Eu cred ca voi ziceți doar din obișnuință chestia asta. În ultimele s-au apucat o grămadă de playeri noi care chiar au si rămas pe server. Voi unde v-ați dus? Tipăti doar pe forum, iar pe joc intrați din 2 în 2 saptamani. La atatia playeri noi, logic ca vi s-a instalat sentimentul de nesiguranta, si ati devenit dintr-o data niste necunoscuți. D-asta nu mai intrați pe joc, iar pe forum cereți 500+ playeri. Va plângeti de Staff? Da ce credeti ma ca din aia 500+ de playeri pe care îi vreti, or sa fie toti niste exemple? Tot or sa se gaseasca prosti sa isi cumpere staff. Unii trăiți în plm in trecut. Lăudati vechiul staff pe care nu il stie nici dracu, doar grupul vostru restrâns de 10-15 playeri, iar de actualul staff (fără membri mai noi de 2 luni), il luati peste picior si il jigniți în ultimul hal.

PD: v-am dat citat doar pentru ideea în sine. Nu m-am exprimat vouă personal.

Locked