Sava That s#it

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
User avatar
[SGA]Costin
Posts: 92
Contact:

Sava That s#it

Post by [SGA]Costin » Sat Apr 21, 2018 8:25 pm

viewtopic.php?f=16&t=26410
Legat de asta cum sa mai vina playeri noii cand voi il furati si injurati aiurea ca sunteti voi smardoi si dupa mai aveti sperante ca o sa revina dinou serverul cum era o data , parerea mea nu mai e ce a fost in v2 si v3 mai are un episod si moare
Eu am incercat sa fiu cat de cat util dar n-ai cu cine asa mai bine ma las pagubas in fine sall

reynwznk
Posts: 9

Re: Sava That s#it

Post by reynwznk » Sat Apr 21, 2018 8:31 pm

no stai calm, serveru' e si mai gol acu' de la 50-60 playeri s-a ajuns la 10-15, nu o sa mai tina mult.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Sava That s#it

Post by [VIP]Admir » Sat Apr 21, 2018 9:42 pm

[SGA]Costin wrote:viewtopic.php?f=16&t=26410
Legat de asta cum sa mai vina playeri noii cand voi il furati si injurati aiurea ca sunteti voi smardoi si dupa mai aveti sperante ca o sa revina dinou serverul cum era o data , parerea mea nu mai e ce a fost in v2 si v3 mai are un episod si moare
Eu am incercat sa fiu cat de cat util dar n-ai cu cine asa mai bine ma las pagubas in fine sall

Poate ca ar trebui să ne gândim puțin si ca unele lucruri trebuie sa ramana asa cum sunt. Cum ar fi tu sa rămâi la gradul de [Dn], altii la Staff, eu la VIP, si uite asa. Chiar nu era locul tau în Staff. Nu spun cu răutate dar vreau sa înțelegi ca în ciuda certurile, jignirilor si afirmațiilor pe care le aduci, Steel-ul e o comunitate foarte unită. Multi nu mai accepta membri noi, nici măcar membri vechi nu accepta altii noi. Mai pe scurt cam toti cei care se apuca acum, se lasa pentru ca e greu sa te faci placut tuturor.

User avatar
[SGA]Costin
Posts: 92
Contact:

Re: Sava That s#it

Post by [SGA]Costin » Sat Apr 21, 2018 10:32 pm

[VIP]Admir wrote:
[SGA]Costin wrote:viewtopic.php?f=16&t=26410
Legat de asta cum sa mai vina playeri noii cand voi il furati si injurati aiurea ca sunteti voi smardoi si dupa mai aveti sperante ca o sa revina dinou serverul cum era o data , parerea mea nu mai e ce a fost in v2 si v3 mai are un episod si moare
Eu am incercat sa fiu cat de cat util dar n-ai cu cine asa mai bine ma las pagubas in fine sall

Poate ca ar trebui să ne gândim puțin si ca unele lucruri trebuie sa ramana asa cum sunt. Cum ar fi tu sa rămâi la gradul de [Dn], altii la Staff, eu la VIP, si uite asa. Chiar nu era locul tau în Staff. Nu spun cu răutate dar vreau sa înțelegi ca în ciuda certurile, jignirilor si afirmațiilor pe care le aduci, Steel-ul e o comunitate foarte unită. Multi nu mai accepta membri noi, nici măcar membri vechi nu accepta altii noi. Mai pe scurt cam toti cei care se apuca acum, se lasa pentru ca e greu sa te faci placut tuturor.
Aici era vorba de playeri cum vrei sa vina un player cand aici se fura mai ceva ca la Vaslui + aici n-am vazut in viata mea asa playeri care te provoaca si tot ei fac pe nevinovati

Si lasa’ma sa-ti zic ceva aici n-am vazut si n-am sa vad sa fie “ Echipa “
Echipa aici toti sau ma rog majoritatea te sapa ..
si apropo serverul sa dus din cauza la toti aia cu arfe de metin2
Altu care mai de care smardoi care se tai cu lama de la ascutitoare
Oricum e o cauza pierduta nu o zic din dusmanie candva chiar am pus suflet dar degeaba asa playeri asa staff
Sa va fie rusine la toti astia care ati facut de kakat serverul si tot voi sperati la repopulare


Fie vorba intre noi ce comunitate unita frate ?
Unita la furat si la keylogger


Ma scuzi coae dar m-am lasat de metin nu-s ca tine coae disperat de metin #Hapciu

I
Last edited by [SGA]Costin on Sat Apr 21, 2018 11:03 pm, edited 2 times in total.

reynwznk
Posts: 9

Re: Sava That s#it

Post by reynwznk » Sat Apr 21, 2018 10:36 pm

[SGA]Costin wrote:
[VIP]Admir wrote:
[SGA]Costin wrote:viewtopic.php?f=16&t=26410
Legat de asta cum sa mai vina playeri noii cand voi il furati si injurati aiurea ca sunteti voi smardoi si dupa mai aveti sperante ca o sa revina dinou serverul cum era o data , parerea mea nu mai e ce a fost in v2 si v3 mai are un episod si moare
Eu am incercat sa fiu cat de cat util dar n-ai cu cine asa mai bine ma las pagubas in fine sall

Poate ca ar trebui să ne gândim puțin si ca unele lucruri trebuie sa ramana asa cum sunt. Cum ar fi tu sa rămâi la gradul de [Dn], altii la Staff, eu la VIP, si uite asa. Chiar nu era locul tau în Staff. Nu spun cu răutate dar vreau sa înțelegi ca în ciuda certurile, jignirilor si afirmațiilor pe care le aduci, Steel-ul e o comunitate foarte unită. Multi nu mai accepta membri noi, nici măcar membri vechi nu accepta altii noi. Mai pe scurt cam toti cei care se apuca acum, se lasa pentru ca e greu sa te faci placut tuturor.
Aici era vorba de playeri cum vrei sa vina un player cand aici se fura mai ceva ca la Vaslui + aici n-am vazut in viata mea asa playeri care te provoaca si tot ei fac pe nevinovati

Si lasa’ma sa-ti zic ceva aici n-am vazut si n-am sa vad sa fie “ Echipa “
Echipa aici toti sau ma rog majoritatea te sapa ..
si apropo serverul sa dus din cauza la toti aia cu arfe de metin2
Altu care mai de care smardoi care se tai cu lama de la ascutitoare
Oricum e o cauza pierduta nu o zic din dusmanie candva chiar am pus suflet dar degeaba asa playeri asa staff
Sa va fie rusine tot voi ati facut de kakat serverul si tot voi sperati la repopulare


Fie vorba intre noi ce comunitate unita frate ?
Unita la furat si la keylogger
I
Mare dreptate, serveru' asta s-a distrus rau, vorba aia, e greu sa te ridici, e usor sa scazi, asa e si cu serverul asta.

User avatar
[SGA]Costin
Posts: 92
Contact:

Re: Sava That s#it

Post by [SGA]Costin » Sat Apr 21, 2018 10:58 pm

T/C n-am chef sa ma cert cu un ziarist incult care sufera de neatentie

[MOD]Zohan
Posts: 92

Re: Sava That s#it

Post by [MOD]Zohan » Sat Apr 21, 2018 11:03 pm

[SGA]Costin wrote:T/C n-am chef sa ma cert cu un ziarist incult care sufera de neatentie
T/ca sa fie

Locked