Ce inseamna asta oameni buni?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Admir » Wed Apr 25, 2018 10:59 pm

Sunt playerii de vina ca înjură stafful sau stafful ca nu respectă playerii?
Si pe baza a caror fapte, cer unii respect?

viewtopic.php?f=9&t=26523

jake
Posts: 338

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by jake » Wed Apr 25, 2018 11:15 pm

copiii astia din staff inca n au invatat ce inseamana respectu
bai staffule care esti tu staff respectu se castiga nu se cumpara cu 400 300 lei

puterea vine odata cu responsabilitatea, tu ca staff trebuie sa fi in ochii playerilor un EXEMPLU demn de urmat, indiferent de cat de urat ti se vorbeste tu trebuie sa incerci sa te intelegi cu frumosu cu el, sa incerci sa ii explici cum sta treaba
ma uit in stanga prostie, ma uit in dreapta prostie, numa prosti
unu nu e mai breaz, fac evente fara pic de organizare si dupa ce ca gresesc nu isi asuma vina, cauta scuze dau vina pe X ca i a deranjat ca nu stiu ce i a facut i a dat in cap si nu si a putut face eventu cum a vrut

Daca era dupa mine niciun membru din stafful actual nu mai era, daca eram in locul lu fifty dadeam sga unor oameni mai capabil gratis, da macar avea cine sa aiba grija de server

ua staffule desi ai regulamentu in fata negru pe alb tu ii mai cereri parerea lu who/fifty pentru orice banalitate, n aveti oleaca de minte sa luati o decizie drq

sunteti mai rai ca niste adolescente pe ciclu, faceti niste reguli absurde la evente doar pentru a i face rau lui X-ulescu pt ca aveti voi ceva personal cu el

nu aveti putina imaginatie, aceleasi eventuri,aceias participanti,aceleasi premii,aceias castigatori

ma dezgustati cu prostia voastra

[VIP]Zeom.
Posts: 15

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Zeom. » Wed Apr 25, 2018 11:34 pm

jake wrote:copiii astia din staff inca n au invatat ce inseamana respectu
bai staffule care esti tu staff respectu se castiga nu se cumpara cu 400 300 lei

puterea vine odata cu responsabilitatea, tu ca staff trebuie sa fi in ochii playerilor un EXEMPLU demn de urmat, indiferent de cat de urat ti se vorbeste tu trebuie sa incerci sa te intelegi cu frumosu cu el, sa incerci sa ii explici cum sta treaba
ma uit in stanga prostie, ma uit in dreapta prostie, numa prosti
unu nu e mai breaz, fac evente fara pic de organizare si dupa ce ca gresesc nu isi asuma vina, cauta scuze dau vina pe X ca i a deranjat ca nu stiu ce i a facut i a dat in cap si nu si a putut face eventu cum a vrut

Daca era dupa mine niciun membru din stafful actual nu mai era, daca eram in locul lu fifty dadeam sga unor oameni mai capabil gratis, da macar avea cine sa aiba grija de server

ua staffule desi ai regulamentu in fata negru pe alb tu ii mai cereri parerea lu who/fifty pentru orice banalitate, n aveti oleaca de minte sa luati o decizie drq

sunteti mai rai ca niste adolescente pe ciclu, faceti niste reguli absurde la evente doar pentru a i face rau lui X-ulescu pt ca aveti voi ceva personal cu el

nu aveti putina imaginatie, aceleasi eventuri,aceias participanti,aceleasi premii,aceias castigatori

ma dezgustati cu prostia voastra


Bravo frate! Le zici bine!
Ca o completare: Dacă ar da dic Fifty ăsta staff ''Moka'' el ce mai bagă în buzunar? De pe urma proştilor (exemplu staff'u) face el bani, asta dacă mai face că la 15 playeri on pe zi nu cred că mai are donaţii. Dar întrebarea e: Ce plm să faci cu donaţiile frate??? Sau ce să faci cu ele pe serveru ăsta în care bagi bani căcălau să dai cu 0,5k mai mult damage pe risipă :lol: :lol:
Băgaţi-vă bă minţile în cap şi nu mai daţi banii pe metin! Luaţi-vă o haină, mergeţi la un restaurant, ieşiti într-un club dacă nu aveţi pe ce da banii dar nu îl îmbogăţiţi pe Fifty că ăsta nu face nimic toată ziua, trântoru'. Trăieşte doar din banii pe care eu, tu şi alţii i-am dat pe pixeli coloraţi.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Kito » Wed Apr 25, 2018 11:49 pm

[VIP]Admir wrote:Sunt playerii de vina ca înjură stafful sau stafful ca nu respectă playerii?
Si pe baza a caror fapte, cer unii respect?

viewtopic.php?f=9&t=26523
Stai linistit, nu se va intampla nimic.
Cel mai probabil tot Bad o sa primeasca Suspend :lol: :lol:

P.S: Limitati-va cuvintele adresate` lu Fifty ca altfel vine catelu` de Hades si va sterge topicurile si primiti bonus si ban :lol: :lol:

[Dn]TheRealK #NR.1
Posts: 12

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [Dn]TheRealK #NR.1 » Wed Apr 25, 2018 11:57 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Sunt playerii de vina ca înjură stafful sau stafful ca nu respectă playerii?
Si pe baza a caror fapte, cer unii respect?

viewtopic.php?f=9&t=26523
Stai linistit, nu se va intampla nimic.
Cel mai probabil tot Bad o sa primeasca Suspend :lol: :lol:

P.S: Limitati-va cuvintele adresate` lu Fifty ca altfel vine catelu` de Hades si va sterge topicurile si primiti bonus si ban :lol: :lol:
=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Hades lingaul

[VIP]Zeom.
Posts: 15

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Zeom. » Thu Apr 26, 2018 12:03 am

[Dn]TheRealK #NR.1 wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Sunt playerii de vina ca înjură stafful sau stafful ca nu respectă playerii?
Si pe baza a caror fapte, cer unii respect?

viewtopic.php?f=9&t=26523
Stai linistit, nu se va intampla nimic.
Cel mai probabil tot Bad o sa primeasca Suspend :lol: :lol:

P.S: Limitati-va cuvintele adresate` lu Fifty ca altfel vine catelu` de Hades si va sterge topicurile si primiti bonus si ban :lol: :lol:
=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Hades lingaul

Uite-l numa' ce linge d-al dracu'
viewtopic.php?f=9&t=26526
Ar roade şi oase pentru un UP

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Kito » Thu Apr 26, 2018 12:13 am

Uite-l numa' ce linge d-al dracu'
viewtopic.php?f=9&t=26526
Ar roade şi oase pentru un UP
Am si eu o nelamurire, de ce dracu` a inchis topicu` daca nu e vorba despre el?
Nu de alta dar am scris un roman si m-am trezit cu T/C pe cand sa-l postez.

[VIP]Zeom.
Posts: 15

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Zeom. » Thu Apr 26, 2018 12:22 am

[VIP]Kito wrote:
Uite-l numa' ce linge d-al dracu'
viewtopic.php?f=9&t=26526
Ar roade şi oase pentru un UP
Am si eu o nelamurire, de ce dracu` a inchis topicu` daca nu e vorba despre el?
Nu de alta dar am scris un roman si m-am trezit cu T/C pe cand sa-l postez.

Că a intrat Who să vadă reclamaţia şi ăsta e mai rău decât Hades, citeşte pe litere şi dacă se face spam nu mai apucă să citească tot în noaptea asta.
Si-a mai luat cu el ajutoare să desluşească limba: [SGM]Hades aka Lingău' suprem, [SGA]Angelo aka Savantu' serverului şi [MISS]Aysis aka Nu ştiu ce caut în staff-u ăsta.
Last edited by [VIP]Zeom. on Thu Apr 26, 2018 12:29 am, edited 1 time in total.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Kito » Thu Apr 26, 2018 12:28 am

[VIP]Zeom. wrote:
[VIP]Kito wrote:
Uite-l numa' ce linge d-al dracu'
viewtopic.php?f=9&t=26526
Ar roade şi oase pentru un UP
Am si eu o nelamurire, de ce dracu` a inchis topicu` daca nu e vorba despre el?
Nu de alta dar am scris un roman si m-am trezit cu T/C pe cand sa-l postez.

Că a intrat Who să vadă reclamaţia şi ăsta e mai rău decât Hades, citeşte pe litere şi dacă se face spam nu mai apucă să citească tot în noaptea asta.
E penibil ma, daca-mi zicea mie, tie sau oricarui alt player de pe Steel (inafara de astia cu mot cu grade (uni dintre ei) la care nu le intra un pai in fund) "Prost cu diploma" nu se intampla nimic, toata lumea era fericita totul era ok.
Daca le spui lor "Prost cu diploma" iti primesti toate pedespele posibile incepand de la /dc pana la jail, ca doar na, au dat 400 lei si au comenzi, ce sa si faci.

[VIP]Zeom.
Posts: 15

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Zeom. » Thu Apr 26, 2018 12:34 am

Da man dar noi când ne înjurăm pe server sau în topicuri alea sunt fleacuri, când spui un adevăr, ăla e dureros, şi fiind vorba de El Capo Di Cazzo îţi dai seama că îi iau toţi apărarea şi vorba aia, acum profită şi ei să mai facă un abuz de comenzi.

Post Reply