Ce inseamna asta oameni buni?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Admir » Thu Apr 26, 2018 7:52 am

[VIP]Zeom. wrote:Da man dar noi când ne înjurăm pe server sau în topicuri alea sunt fleacuri, când spui un adevăr, ăla e dureros, şi fiind vorba de El Capo Di Cazzo îţi dai seama că îi iau toţi apărarea şi vorba aia, acum profită şi ei să mai facă un abuz de comenzi.
Sau ai incercat sa le înjuri prietenii pe joc? :lol:

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by badbadbadbadnr1 » Thu Apr 26, 2018 8:26 am

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Sunt playerii de vina ca înjură stafful sau stafful ca nu respectă playerii?
Si pe baza a caror fapte, cer unii respect?

viewtopic.php?f=9&t=26523
Stai linistit, nu se va intampla nimic.
Cel mai probabil tot Bad o sa primeasca Suspend :lol: :lol:

P.S: Limitati-va cuvintele adresate` lu Fifty ca altfel vine catelu` de Hades si va sterge topicurile si primiti bonus si ban :lol: :lol:
Daca pentru /go ox iau suspend e cv

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by badbadbadbadnr1 » Thu Apr 26, 2018 2:38 pm

[SGM]Hades wrote:
[VIP]Zeom. wrote:
jake wrote:copiii astia din staff inca n au invatat ce inseamana respectu
bai staffule care esti tu staff respectu se castiga nu se cumpara cu 400 300 lei

puterea vine odata cu responsabilitatea, tu ca staff trebuie sa fi in ochii playerilor un EXEMPLU demn de urmat, indiferent de cat de urat ti se vorbeste tu trebuie sa incerci sa te intelegi cu frumosu cu el, sa incerci sa ii explici cum sta treaba
ma uit in stanga prostie, ma uit in dreapta prostie, numa prosti
unu nu e mai breaz, fac evente fara pic de organizare si dupa ce ca gresesc nu isi asuma vina, cauta scuze dau vina pe X ca i a deranjat ca nu stiu ce i a facut i a dat in cap si nu si a putut face eventu cum a vrut

Daca era dupa mine niciun membru din stafful actual nu mai era, daca eram in locul lu fifty dadeam sga unor oameni mai capabil gratis, da macar avea cine sa aiba grija de server

ua staffule desi ai regulamentu in fata negru pe alb tu ii mai cereri parerea lu who/fifty pentru orice banalitate, n aveti oleaca de minte sa luati o decizie drq

sunteti mai rai ca niste adolescente pe ciclu, faceti niste reguli absurde la evente doar pentru a i face rau lui X-ulescu pt ca aveti voi ceva personal cu el

nu aveti putina imaginatie, aceleasi eventuri,aceias participanti,aceleasi premii,aceias castigatori

ma dezgustati cu prostia voastra


Bravo frate! Le zici bine!
Ca o completare: Dacă ar da dic Fifty ăsta staff ''Moka'' el ce mai bagă în buzunar? De pe urma proştilor (exemplu staff'u) face el bani, asta dacă mai face că la 15 playeri on pe zi nu cred că mai are donaţii. Dar întrebarea e: Ce plm să faci cu donaţiile frate??? Sau ce să faci cu ele pe serveru ăsta în care bagi bani căcălau să dai cu 0,5k mai mult damage pe risipă :lol: :lol:
Băgaţi-vă bă minţile în cap şi nu mai daţi banii pe metin! Luaţi-vă o haină, mergeţi la un restaurant, ieşiti într-un club dacă nu aveţi pe ce da banii dar nu îl îmbogăţiţi pe Fifty că ăsta nu face nimic toată ziua, trântoru'. Trăieşte doar din banii pe care eu, tu şi alţii i-am dat pe pixeli coloraţi.
ai ban ip!
te supara adevaru, nabule ?

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by badbadbadbadnr1 » Thu Apr 26, 2018 3:13 pm

cel mai capabil membru staf, nu stie sea dea ban ip pe forum

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Admir » Thu Apr 26, 2018 7:18 pm

Eu am facut referire la reclamația aia... la regulile "impuse" de acel novice. La acele reguli care sunt mai mult un abuz de grad pentru ca în regulament nu scrie nimic de asa ceva. Si nimeni n-a zis ca are voie să impună reguli nescrise. DOAR SCRISE!

Nu am facut referire la Hades sau la cati bani face Fifty. Hades își face treaba cum trebuie iar Fifty din banii nostri plătește si hostul. Si daca nu făcea el serverul asta ne mai jucam pe plm. Pana atunci jet afara cu fata de talpa ala. Din cauza membrilor ca el se duce pe pl serverul. Înainte să ceri respect învață să oferi!

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [Diva]Diabla » Thu Apr 26, 2018 7:24 pm

Înainte să ceri respect învață să oferi!
:!:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [Diva]Diabla » Thu Apr 26, 2018 8:32 pm

impart warn-uri ;[

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Miley » Thu Apr 26, 2018 8:37 pm

[MISS]Diabla wrote:impart warn-uri ;[
:lol:
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

User avatar
zzzJ0k3rzzz
Posts: 274

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by zzzJ0k3rzzz » Fri Apr 27, 2018 7:27 pm

De curiozitate ....diabla a luat warn pentru dublu post ?
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Admir » Fri Apr 27, 2018 7:35 pm

zzzJ0k3rzzz wrote:De curiozitate ....diabla a luat warn pentru dublu post ?
Între reply-urile ei a mai fost unul care vad ca a fost sters de autor. D-aia acum pare dublu-post. Doar nu vorbea singura nu? :lol:

Post Reply