Ce inseamna asta oameni buni?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Admir » Sat Apr 28, 2018 8:03 pm

Nu va certați în topicul meu. Faceti altul, e mai elegant :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [Diva]Diabla » Sat Apr 28, 2018 10:50 pm

multimea lucrurilor bune sunt sterse de o singura greseala, asa se intampla in viata ;p

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Thor » Sat Apr 28, 2018 11:19 pm

[MISS]Diabla wrote:multimea lucrurilor bune sunt sterse de o singura greseala, asa se intampla in viata ;p
Pentru ca acea greseala iese mai mult in evidenta decat lucrurile alea bune.

User avatar
[VIP]Sophie.
Posts: 54
Location: keep it real

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Sophie. » Sun Apr 29, 2018 7:55 pm

[MISS]Diabla wrote:multimea lucrurilor bune sunt sterse de o singura greseala, asa se intampla in viata ;p
poate dacă nu dădeai vina pe frac-tu că a intrat el și a făcut reclamă...greșeala recunoscută e pe jumătate iertată ;) ;)
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [Diva]Diabla » Sun Apr 29, 2018 8:33 pm

:roll: eu chiar muncisem pentru gradul ala, crezi ca renuntam pentru un cuvant la el.. just sayin'

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 29, 2018 8:39 pm

[VIP]Sophie. wrote:
[MISS]Diabla wrote:multimea lucrurilor bune sunt sterse de o singura greseala, asa se intampla in viata ;p
poate dacă nu dădeai vina pe frac-tu că a intrat el și a făcut reclamă...greșeala recunoscută e pe jumătate iertată ;) ;)
Eu stiam ca are sora, ya... Just sayin...

Telenovela
Posts: 65

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by Telenovela » Sun Apr 29, 2018 8:52 pm

[MISS]Lorena wrote:Dacă te interesează aşa mult viaţa mea, intreabă-l pe Fifty, câtă activitate şi reclame am avut şi apoi mai discutăm. Până atunci nu mai vorbii in necunoştință de cauză merci.
Telenovela wrote:Frumos Staff , Diabla aka Bella care stergea topicuri si facea reclama la alt sv.[MOTIVUL PRINCIPAL PENTRU CARE AI LUAT BAN PE BELLA]
[MISS]Lorena care s-a dat pe langa SilenT sa aiba MISS pt "activitate" , adica la pupacit in partea dorsala .
[SGA]Haze care e staff si nici nu stie sa faca un topic pe forum .
[SGA]Angel zici ca el are GA , asa aere de superior are , numa il tradeaza fata , are fata de deschis conserve . Cocalar better .
[SGA]Dany , eu inca incerc sa cred ca doar se preface si nu e asa de batut in cap . Adica nu are treaba cu staffu' e cam pampalau , badaran etc.

Bravo mai multi membrii staff decat playeri .

si cum vine asta? In 2017 s-au bagat arme 2015 ? ce plm=))
Datorita reclamelor tale e asa plin sv , nu ? =))
Vezi ca te exprimi gresit , nu am nimi cu viata ta sau ai viata pe un joc?Ai gradul ca ai pupat unde trebuie , ai facut reclame de sunt 800 de playeri on si care activitate ? Defineste activitate 1 event si cateva comenzi de mute si jail ?

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by Şăpcuţă » Mon Apr 30, 2018 12:51 am

[MISS]Lorena wrote:Dacă te interesează aşa mult viaţa mea, intreabă-l pe Fifty, câtă activitate şi reclame am avut şi apoi mai discutăm. Până atunci nu mai vorbii in necunoştință de cauză merci.


Eşti cumva Simona Halep? Pentru că eşti paletă! Ştim cu toţii ce activitate ai tu în mapa de GM sau în map 1 cu Zohan bot în bot toată ziua.

[MISS]Diabla wrote::roll: eu chiar muncisem pentru gradul ala, crezi ca renuntam pentru un cuvant la el.. just sayin'


Da, aşa e. Muncisei la Billa la casă, am auzit şi de tine. Mai ştii când erai doar un VIP care ameninţai că te laşi, cereai banarea că nu voia Fifty să îţi dea grad?? Grad pe care oricum nu îl meritai ;)

Telenovela wrote:
Datorita reclamelor tale e asa plin sv , nu ? =))
Vezi ca te exprimi gresit , nu am nimi cu viata ta sau ai viata pe un joc?Ai gradul ca ai pupat unde trebuie , ai facut reclame de sunt 800 de playeri on si care activitate ? Defineste activitate 1 event si cateva comenzi de mute si jail ?


Ai dreptate Roby, activitatea ei din reclame reflectă serveru de azi: 0 playeri :lol: :lol: :lol:
Mă rog, am exagerat puţin... 10 pe zi să nu fiu răutăcios, dar uite şi partea bună: cu mai puţini playeri nu se face lag, sau ba da, pe steel ai lag chiar şi singur într-o mapă dar e de la PC-urile noastre! Hey! În ce lume trăiţi? Încă nu v-aţi cumpărat calculatoare de la NASA??? În legătură cu itemele alea, da, asa e, în 2017 s-au băgat iteme 2015 iar în 2018 se va băga ce au băgat violatorii crizatei în ea.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by [Diva]Diabla » Mon Apr 30, 2018 10:12 am

Şăpcuţă wrote:
Da, aşa e. Muncisei la Billa la casă, am auzit şi de tine. Mai ştii când erai doar un VIP care ameninţai că te laşi, cereai banarea că nu voia Fifty să îţi dea grad?? Grad pe care oricum nu îl meritai ;)

ma intreb daca ii si platiti pe informatorii astia ;-?

ala2123456789
Posts: 275

Re: Ce inseamna asta oameni buni?

Post by ala2123456789 » Mon Apr 30, 2018 10:35 am

[MISS]Diabla wrote:
Şăpcuţă wrote:
Da, aşa e. Muncisei la Billa la casă, am auzit şi de tine. Mai ştii când erai doar un VIP care ameninţai că te laşi, cereai banarea că nu voia Fifty să îţi dea grad?? Grad pe care oricum nu îl meritai ;)

ma intreb daca ii si platiti pe informatorii astia ;-?
te dai mare interesanta, poate ai facut cv ca staff in trecut, da acuma activitate 10% pe joc, stai pe forum ca prst si joci jocuri si mai si comentezi aiurea
mai bn taci pls
Image

Image

Post Reply