Adevar pur tata!

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
fMiki
Posts: 31

Adevar pur tata!

Post by fMiki » Tue May 01, 2018 8:51 pm

viewtopic.php?f=61&t=26570
am stat si am citit tot .. pur si simplu uimit ... ;D ...
Par un simple fait que j'ai rencontré ... maintenant je meurs de désespoir de vous revoir!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Adevar pur tata!

Post by [VIP]Admir » Tue May 01, 2018 9:26 pm

Am citit si eu. Multe exagerări, vad ca susții unii membri noi... nu-i problema sunt tare curios ce relatie ai cu senzor, ca vad ca l-ai vorbit de bine. Hai sa iti spun ceva, cand eram eu cineva, senzor era nimeni. Si senzor o sa ramana nimeni. Asa ca ma doare in peleu de caracterizarea asta. Gândesti cam prost. Vezi ca Lorena si Diabla sunt divele aici. Cu bune cu rele au întreținut serverul asta. La fel pot spune si de Red, Hades, si aia vechi. But coane, mi-l aduci pe senzor în discuție.

Telenovela
Posts: 65

Re: Adevar pur tata!

Post by Telenovela » Tue May 01, 2018 11:52 pm

[VIP]Admir wrote:Am citit si eu. Multe exagerări, vad ca susții unii membri noi... nu-i problema sunt tare curios ce relatie ai cu senzor, ca vad ca l-ai vorbit de bine. Hai sa iti spun ceva, cand eram eu cineva, senzor era nimeni. Si senzor o sa ramana nimeni. Asa ca ma doare in peleu de caracterizarea asta. Gândesti cam prost. Vezi ca Lorena si Diabla sunt divele aici. Cu bune cu rele au întreținut serverul asta. La fel pot spune si de Red, Hades, si aia vechi. But coane, mi-l aduci pe senzor în discuție.

Cand erai tu cineva si Senzor nimic? Omule , aici ai exagerat cu chestia asta;)) Senzor joaca de foarte mult timp si a fost cineva si poate inca mai e. Ba =)) fara suparare tu nici la apogeul tau nu ai fost 10% cat a fost Senzor pt sv asta. Si sa vina cineva sa ma contrazica , zic din cei vechi.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Adevar pur tata!

Post by [VIP]Admir » Wed May 02, 2018 1:20 am

Telenovela wrote:
[VIP]Admir wrote:Am citit si eu. Multe exagerări, vad ca susții unii membri noi... nu-i problema sunt tare curios ce relatie ai cu senzor, ca vad ca l-ai vorbit de bine. Hai sa iti spun ceva, cand eram eu cineva, senzor era nimeni. Si senzor o sa ramana nimeni. Asa ca ma doare in peleu de caracterizarea asta. Gândesti cam prost. Vezi ca Lorena si Diabla sunt divele aici. Cu bune cu rele au întreținut serverul asta. La fel pot spune si de Red, Hades, si aia vechi. But coane, mi-l aduci pe senzor în discuție.

Cand erai tu cineva si Senzor nimic? Omule , aici ai exagerat cu chestia asta;)) Senzor joaca de foarte mult timp si a fost cineva si poate inca mai e. Ba =)) fara suparare tu nici la apogeul tau nu ai fost 10% cat a fost Senzor pt sv asta. Si sa vina cineva sa ma contrazica , zic din cei vechi.
La iarna fac 5 ani de activitate pe server. Activitate nonstop, zilnic on si nu stiu daca am vazut sau am auzit de numele Senzor de 10 ori in 5 ani. Poate a jucat înaintea mea cu 2 ani. Dar 2 ani fata de 4 (app 5). E putin. Deci boss du-te tare tu si senzor si aia vechi pe care îi venerezi atât de mult. Pentru mine "vechi" inseamna actualii, nu aia de care în atatia ani n-am auzit niciodată.

PS: 1 an de activitate pe n' conturi, + 4 ani de activitate de Admir si Poker. Poate nu stii baietel

Telenovela
Posts: 65

Re: Adevar pur tata!

Post by Telenovela » Wed May 02, 2018 1:30 am

Omule , pana si eu am avut mai multa activitate ca si tine . Pe tine lumea te stie de pe Poker de prin 2016 . Atata , dar in trecut , nu te stia nici dracu . Apropo , nu venerez pe nimeni , doar ca te crezi ceea ce nu esti .

P.S nu te mai da asa important , ca nu esti .

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: Adevar pur tata!

Post by Şăpcuţă » Wed May 02, 2018 4:54 am

Cedez 200 lei donație pentru număru lu Admir că nu sunt sigur dacă mai are număru ăsta: 0784 450 335 să vedem dacă e atât de smardoi pe cât pretinde.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Adevar pur tata!

Post by [VIP]Admir » Wed May 02, 2018 8:42 pm

Şăpcuţă wrote: Cedez 200 lei donație pentru număru lu Admir că nu sunt sigur dacă mai are număru ăsta: 0784 450 335 să vedem dacă e atât de smardoi pe cât pretinde.
Nu, nu il mai am. Dar dacă tu esti atât de smardoi, atât de bun si dur. De ce tasteze de pe un cont anonim? Ti-e frica cumva sa nu iti iei hate de la playeri? Sau ti-e rusine cu vechea ta identitate? Ca altfel chiar nu inteleg ce poate sa fie in mintea unui om ca tine. Frate daca pretinzi ca ma cunosti si pe mine si pe tot serverul, de ce nu ne spui si noua cine esti? Spune-mi un motiv pentru care te ferești de noi. Și da, stiu ca " nu ma feresc doar ca nu vreau eu sa... " dar asta nu e un motiv.

PS: eu nu vorbesc de pe alte conturi anonime, nu mă mai confundă prin alte topicuri cu nu vorbeai cu mine.

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Adevar pur tata!

Post by [VIP]Andru » Fri May 04, 2018 2:58 am

[VIP]Admir wrote:
Şăpcuţă wrote: Cedez 200 lei donație pentru număru lu Admir că nu sunt sigur dacă mai are număru ăsta: 0784 450 335 să vedem dacă e atât de smardoi pe cât pretinde.
Nu, nu il mai am. Dar dacă tu esti atât de smardoi, atât de bun si dur. De ce tasteze de pe un cont anonim? Ti-e frica cumva sa nu iti iei hate de la playeri? Sau ti-e rusine cu vechea ta identitate? Ca altfel chiar nu inteleg ce poate sa fie in mintea unui om ca tine. Frate daca pretinzi ca ma cunosti si pe mine si pe tot serverul, de ce nu ne spui si noua cine esti? Spune-mi un motiv pentru care te ferești de noi. Și da, stiu ca " nu ma feresc doar ca nu vreau eu sa... " dar asta nu e un motiv.

PS: eu nu vorbesc de pe alte conturi anonime, nu mă mai confundă prin alte topicuri cu nu vorbeai cu mine.
E 3s3 mă, nu te tot caca pe el, că e amărât de viață oricum
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
Echape
Posts: 54

Re: Adevar pur tata!

Post by Echape » Fri May 04, 2018 7:39 pm

da sa l pupati in fund pe 3s3
Image
by Lora :*
Je va iubeste .. sa nu uitati!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Adevar pur tata!

Post by [VIP]Admir » Fri May 04, 2018 7:40 pm

Și voi pe noi în pl

Post Reply