Zmeu` suprem

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Zmeu` suprem

Post by [VIP]Kito » Sun May 06, 2018 12:15 am

Uite asa vorbeste mai nou domnu` asta, Marius.
https://imgur.com/a/EigRKAM

Bai prietene, dupa ce ca esti cum esti, mai si semnalizezi.
In primu` rand, cum ziceai tu in topicul asta viewtopic.php?f=56&t=26647, regula 17 nu se aplica si la VIP la fel cum nici regula 16 de altfel nu se aplica. Sau vrei sa-mi zici mie ca cei cu VIP nu au voie sa participe la evenimente?
Gresit prietene, regula 17 se aplica pentru voi, cei cu STAFF, pe intelesu` tau (SGA/GA/SGM/MISS).
In al doliea rand, de ce dracu dai T/C fara sa pui o dovada? A, sa ghicesc? Pentru ca nu o ai?
Si cum adica imi dai mie T/C pe forum daca fac reclamatie? Pe ce motiv?

Ai uitat de unde ai plecat ma, cand plangeai in mp1 ca te tine Kizev in cerc. Acum te-ai realizat, esti bazat si iti permiti orice.

User avatar
[VIP]Robii
Posts: 647
Location: #EyNa

Re: Zmeu` suprem

Post by [VIP]Robii » Sun May 06, 2018 1:16 am

.....

Image
Some said "fire" when the fire was ice

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Zmeu` suprem

Post by [VIP]Andru » Sun May 06, 2018 1:25 am

[VIP]Kito wrote:Uite asa vorbeste mai nou domnu` asta, Marius.
https://imgur.com/a/EigRKAM

Bai prietene, dupa ce ca esti cum esti, mai si semnalizezi.
In primu` rand, cum ziceai tu in topicul asta viewtopic.php?f=56&t=26647, regula 17 nu se aplica si la VIP la fel cum nici regula 16 de altfel nu se aplica. Sau vrei sa-mi zici mie ca cei cu VIP nu au voie sa participe la evenimente?
Gresit prietene, regula 17 se aplica pentru voi, cei cu STAFF, pe intelesu` tau (SGA/GA/SGM/MISS).
In al doliea rand, de ce dracu dai T/C fara sa pui o dovada? A, sa ghicesc? Pentru ca nu o ai?
Si cum adica imi dai mie T/C pe forum daca fac reclamatie? Pe ce motiv?

Ai uitat de unde ai plecat ma, cand plangeai in mp1 ca te tine Kizev in cerc. Acum te-ai realizat, esti bazat si iti permiti orice.
Muie Marius și familia
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

Post Reply