[VIP]YeXiu

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [VIP]YeXiu

Post by [VIP]Thor » Sun May 06, 2018 7:28 pm

[MISS]Aysis wrote:Ce Bleg esti :)))

[VIP]Thor wrote:Pici, haha :lol: mai mult ca sigur pici. :D
Mrrr. Vezi ca mie imi plac nou-venitii in staff, daca te gasesc on vb cv :*

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [VIP]YeXiu

Post by [MOD]Lorena » Sun May 06, 2018 7:51 pm

si la ce nebun te ştiu eu ai plecat frumos elgant de la locul faptei :lol:
[VIP]Admir wrote:Cand pleci sa-ti aranjezi oglinzile, sa nu uiti frâna de mână, sa-ti pui centura. Dacă dai pe benzina sa nu te grăbești la ambreiaj, ridici piciorul usor pana începe să se simtă o trepidatie mica si de acolo începi să calci accelerația. Dacă dai pe diesel calci normal dar apeși putin mai tare accelerația ca dieselul pleacă mai greu. În rest ce sa zic, grija mare la pietoni si atunci cand schimbi banda sa te asiguri în spate bine ca exista un anume "unghi mort" in care nu vezi masina de pe banda a 2-a (ref. Diabla)
PS: ca tot a venit vorba eu ieri pe o stradă îngustă cu masini parcate pe trotuar cand am facut dreapta l-am zgariat pe unu parcat pe colt. Eram cu dubă (vâmm vumm) :lol:
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [VIP]YeXiu

Post by [VIP]Admir » Sun May 06, 2018 10:02 pm

[MISS]Lorena wrote:si la ce nebun te ştiu eu ai plecat frumos elgant de la locul faptei :lol:
[VIP]Admir wrote:Cand pleci sa-ti aranjezi oglinzile, sa nu uiti frâna de mână, sa-ti pui centura. Dacă dai pe benzina sa nu te grăbești la ambreiaj, ridici piciorul usor pana începe să se simtă o trepidatie mica si de acolo începi să calci accelerația. Dacă dai pe diesel calci normal dar apeși putin mai tare accelerația ca dieselul pleacă mai greu. În rest ce sa zic, grija mare la pietoni si atunci cand schimbi banda sa te asiguri în spate bine ca exista un anume "unghi mort" in care nu vezi masina de pe banda a 2-a (ref. Diabla)
PS: ca tot a venit vorba eu ieri pe o stradă îngustă cu masini parcate pe trotuar cand am facut dreapta l-am zgariat pe unu parcat pe colt. Eram cu dubă (vâmm vumm) :lol:
Pai da ce am zis eu ca m-am oprit? :lol: doar nu eram nebun sa opresc ca si asa m-au vazut pietonii si poate il chema pe ala apoi ii mai dadeam si lu ala 150 -200 de euro pentru o zgarietura. Am mai patit odata prin Anglia cand la fel am zgariat pe una si i-am dat 180 de lire sa nu cheme politia ca nu aveam asigurare. Bheeee, aveti grija cu masinile mari ca da cu curu in curbe stranse :lol:

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [VIP]YeXiu

Post by [MOD]Lorena » Mon May 07, 2018 3:25 pm

ştiam eu :lol: :lol:
[VIP]Admir wrote:
[MISS]Lorena wrote:si la ce nebun te ştiu eu ai plecat frumos elgant de la locul faptei :lol:
[VIP]Admir wrote:Cand pleci sa-ti aranjezi oglinzile, sa nu uiti frâna de mână, sa-ti pui centura. Dacă dai pe benzina sa nu te grăbești la ambreiaj, ridici piciorul usor pana începe să se simtă o trepidatie mica si de acolo începi să calci accelerația. Dacă dai pe diesel calci normal dar apeși putin mai tare accelerația ca dieselul pleacă mai greu. În rest ce sa zic, grija mare la pietoni si atunci cand schimbi banda sa te asiguri în spate bine ca exista un anume "unghi mort" in care nu vezi masina de pe banda a 2-a (ref. Diabla)
PS: ca tot a venit vorba eu ieri pe o stradă îngustă cu masini parcate pe trotuar cand am facut dreapta l-am zgariat pe unu parcat pe colt. Eram cu dubă (vâmm vumm) :lol:
Pai da ce am zis eu ca m-am oprit? :lol: doar nu eram nebun sa opresc ca si asa m-au vazut pietonii si poate il chema pe ala apoi ii mai dadeam si lu ala 150 -200 de euro pentru o zgarietura. Am mai patit odata prin Anglia cand la fel am zgariat pe una si i-am dat 180 de lire sa nu cheme politia ca nu aveam asigurare. Bheeee, aveti grija cu masinile mari ca da cu curu in curbe stranse :lol:
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

ala2123456789
Posts: 275

Re: [VIP]YeXiu

Post by ala2123456789 » Mon May 07, 2018 5:33 pm

da gata sefilor am luat sunt tare mai trb o masina, cn imi da?
Image

Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [VIP]YeXiu

Post by [MOD]Lorena » Mon May 07, 2018 6:11 pm

:lol felicitări.
ala2123456789 wrote:da gata sefilor am luat sunt tare mai trb o masina, cn imi da?
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [VIP]YeXiu

Post by [VIP]Thor » Mon May 07, 2018 7:10 pm

ala2123456789 wrote:da gata sefilor am luat sunt tare mai trb o masina, cn imi da?
Daaaa p.. :lol:.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [VIP]YeXiu

Post by [Diva]Diabla » Mon May 07, 2018 7:21 pm

ala2123456789 wrote:da gata sefilor am luat sunt tare mai trb o masina, cn imi da?

Felicitari!

ala2123456789
Posts: 275

Re: [VIP]YeXiu

Post by ala2123456789 » Mon May 07, 2018 7:37 pm

ms ms
Image

Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [VIP]YeXiu

Post by [VIP]Admir » Mon May 07, 2018 9:28 pm

ala2123456789 wrote:da gata sefilor am luat sunt tare mai trb o masina, cn imi da?
Sa il stapanesti sanatos, vezi sa nu il dai inapoi.

Post Reply