Pentru Alan

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Alexdnd12
Posts: 39

Pentru Alan

Post by Alexdnd12 » Thu May 24, 2018 11:21 pm

na ma ca mint eu =))))) te faci de ras singur pe sv ma


http://ibb.co/j1wn0o

DemonTools
Posts: 21

Re: Pentru Alan

Post by DemonTools » Thu May 24, 2018 11:25 pm

Alan e doar un sclav mă, mi-ar fi rușine să ies din casa in locul lui, il deranjează adevărul si injură aiurea, se ridică singur in slăvi
:P :P

Alexdnd12
Posts: 39

Re: Pentru Alan

Post by Alexdnd12 » Thu May 24, 2018 11:38 pm

unu care zice adevarul aici =)

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Pentru Alan

Post by [VIP]Alan » Thu May 24, 2018 11:43 pm

Sa-l lingi in cur tu pe Alan ba, wc-u dracu. Treci aici si-atarna in familia ta la piramida mea cum ai atarnat de cat timp joci steel. Da' sa va dau putin la etaj de shaolinii dracu', veniti sa ma mai luati odata-n gura, va mai dau moduri s-o faceti ca voi doar platiti o faceti, cand vorbesc cu voi ma simt ca la o botanista dupa ce-i las bacsis dupa ce m-a luat in gura. Treaba aia de-o facusi tu, o pot face si eu oricand vrea sula mea, nu mai manca handel la mine, terminatu' dracu. Ca sa te poti lua de mine, ia-te pe ceva concret si adevarat, nu-ti face cont de pisda pe instagram sau pe orice alta retea de comunicare ca sa faci treaba asta, ca ti-o iei singur la cioc. Te scuipa Alan intre ochi la fel cum scuipa muma-ta sulele prin dosu' Bresciei. Apropo, te chemai pe confa sa-ti dau web sa-ti vad si eu mutra aia pierduta de virgin pierdut in lumea asta, innebunit de shamance. Koi,daca tot faci o treaba, fa-o pan' la capat ca asa n-are sens, nu pica bine.. daca ma intelegi tu, presupun ca nu, ca esti mai prostut tu asa de fel, da' te-nteleg, nu esti primul nici ultimul. Eu te-astept aici pe confa si pe tine si pe DemonSugar ala, mic unealta secreta la el este sula de-o tot tasteaza pe steel. Demon, cand ti-am auzit vocea am crezut ca m-a sunat fosta-mea sa-i imbucsez din nou falcile.. :cry:
Last edited by [VIP]Alan on Thu May 24, 2018 11:50 pm, edited 1 time in total.
Image

Alexdnd12
Posts: 39

Re: Pentru Alan

Post by Alexdnd12 » Thu May 24, 2018 11:48 pm

cont fals ma ? doar ii stii contu ce cont fals fac eu daca fata a vorbit cu tine si tu deja o stii ? ba nu te mai oftica si nu te mai face de ras si cat timp voi fi eu pe sv iti voi arata cat de presus nu ca tine unu care doar in jura sa para stiu eu ce vrun " JMK" :lol: :lol:

emperor
Posts: 52

Re: Pentru Alan

Post by emperor » Thu May 24, 2018 11:49 pm

Alexdnd12 wrote:cont fals ma ? doar ii stii contu ce cont fals fac eu daca fata a vorbit cu tine si tu deja o stii ? ba nu te mai oftica si nu te mai face de ras si cat timp voi fi eu pe sv iti voi arata cat de presus nu ca tine unu care doar in jura sa para stiu eu ce vrun " JMK" :lol: :lol:
Ba papagal cordit, ce pula mea nu-ti convine ? Treci in pula mea la culcare, c`ai maine scoala, ba.
#[Dn]TheRealK. <3
#Da-mi doamne putere sa ma lupt cu tarfele.
Doi, zero, unu, sapte, ghici cine a revenit, ma pis pe mortii ma-tii de papagal cordit. <3
Esti o pizda, n-ai cui, doar la toc
Iti place sa faci bot, sugi pula cu floci cu tot
Iti bagi mana pana la cot in pizda, nu-ti ajunge pula
Ti se vad in gat degetele, daca deschizi gura

DemonTools
Posts: 21

Re: Pentru Alan

Post by DemonTools » Thu May 24, 2018 11:51 pm

ce v-am spus că il deranjeaza adevaru si injura ? e doar un copil retardat de clasa 9-a.

Alexdnd12
Posts: 39

Re: Pentru Alan

Post by Alexdnd12 » Thu May 24, 2018 11:52 pm

#[Dn]TheRealK te saluta prietenasu' tau WhyRun taci si tu acolo =))) lui vali ii lipsesti nebuno

emperor
Posts: 52

Re: Pentru Alan

Post by emperor » Thu May 24, 2018 11:53 pm

Alexdnd12 wrote:#[Dn]TheRealK te saluta prietenasu' tau WhyRun taci si tu acolo =))) lui vali ii lipsesti nebuno
Taci in pula mea ba, sclavule, ma pis pe tine si pe el.
#[Dn]TheRealK. <3
#Da-mi doamne putere sa ma lupt cu tarfele.
Doi, zero, unu, sapte, ghici cine a revenit, ma pis pe mortii ma-tii de papagal cordit. <3
Esti o pizda, n-ai cui, doar la toc
Iti place sa faci bot, sugi pula cu floci cu tot
Iti bagi mana pana la cot in pizda, nu-ti ajunge pula
Ti se vad in gat degetele, daca deschizi gura

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Pentru Alan

Post by [VIP]Alan » Fri May 25, 2018 12:15 am

Ne pisam de sus.
Image

Locked