robi

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Telenovela
Posts: 65

Re: robi

Post by Telenovela » Fri Jun 22, 2018 2:07 pm

Nu te mai ataca asa , ca faci riduri , iti pusca o vena la cap . Imi pare bine ca varsta ta este egala cu iq'ul tau .

Felicitari , dar vreau sa mi mai spui , ca mai ai multe frustrari . Te ascult .

Apropo , mai porti cerceii aia ?Sa stiu cu cine vorbesc cu tine sau cu o pizda.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: robi

Post by [VIP]Admir » Fri Jun 22, 2018 7:35 pm

Telenovela wrote:Nu te mai ataca asa , ca faci riduri , iti pusca o vena la cap . Imi pare bine ca varsta ta este egala cu iq'ul tau .

Felicitari , dar vreau sa mi mai spui , ca mai ai multe frustrari . Te ascult .

Apropo , mai porti cerceii aia ?Sa stiu cu cine vorbesc cu tine sau cu o pizda.
De ce ai impresia ca ma atac? Ti se pare ca are relevanță ce zici tu? Tu faci niste afirmații fără pic de sens. Ce spui tu sunt doar pareri nu fapte. Cat despre cerceii mei, da ii port de ce? Te-a învățat ma-ta-marea ca doar femeile au dreptul să poarte? Ce e asa iesit din comun? Tu ai iesit vreodată de la tine din sat? La oras nu ai cum sa stai ca daca stăteai vedeai o grămadă de băieți cu cercei. Ai fost vreodată intr-o tara străină sa vezi cati băieți poartă cercei? Nu, pai atunci de ce esti țăran coclit cu mentalitate batraneasca de comunist încuiat la minte? Si ma rog, tu pari genul de băiat prostituată. Ca doar va asemănati la caractere. Voi faceti " telenovele " d-astea cu trădări, cu " hai ca iti spun dar sa nu ii spui ca stii de la mine " iti aduce aminte păsărică? Gesturile tale le-am văzut la majoritatea pasaricilor de pe aici. Curva masculină ce esti.
Bai cacanarule vezi ca sunt mai baiat ca tine de 1000 de ori. Tu rămâi la banii lu ma-ta de sandvis la scoala si de autobuz.

Telenovela
Posts: 65

Re: robi

Post by Telenovela » Fri Jun 22, 2018 9:00 pm

Prietene , vezi ca esti putin cam ipocrit . Tu esti genu' ala de taran prost , care se lauda cu ce ar vrea sa aiba . Esti redus cand nu stii sa te exprimi o faci prin a injura fara sens si a spune lucruri fara minte.
Si acuma te ai atacat . Tu nu ai gandire , esti redus mintal , esti limitat sa te exprimi sau acolo la tine e misto . Nu ma cunostii , si nu ai de unde sa stii daca is pe banii lui "mama" sau nu . Pur si simplu nu ma cunosti , faci afirmatii nefondate . Esti baiat de 1000 ori ? =)) Buna gluma prietene , cerceii aia de cocalar ifect , te fac doar o pizda masculina fara a stii sa se exprime. Nu te mai ataca , ca esti 0 , esti nimeni numai dupa mentalitatea ta de rahat , imi dau seama ca prietene , chiar esti batut in cap. Cu asta ti am spus tot .

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: robi

Post by [VIP]Admir » Fri Jun 22, 2018 10:05 pm

Telenovela wrote:Prietene , vezi ca esti putin cam ipocrit . Tu esti genu' ala de taran prost , care se lauda cu ce ar vrea sa aiba . Esti redus cand nu stii sa te exprimi o faci prin a injura fara sens si a spune lucruri fara minte.
Si acuma te ai atacat . Tu nu ai gandire , esti redus mintal , esti limitat sa te exprimi sau acolo la tine e misto . Nu ma cunostii , si nu ai de unde sa stii daca is pe banii lui "mama" sau nu . Pur si simplu nu ma cunosti , faci afirmatii nefondate . Esti baiat de 1000 ori ? =)) Buna gluma prietene , cerceii aia de cocalar ifect , te fac doar o pizda masculina fara a stii sa se exprime. Nu te mai ataca , ca esti 0 , esti nimeni numai dupa mentalitatea ta de rahat , imi dau seama ca prietene , chiar esti batut in cap. Cu asta ti am spus tot .
Cocalar? :lol: daca te iau la bani marunti din industria HipHop-ului te caci împrăștiat. Si nu înjur fără sens, înjur din placere ca n-am nevoie de motive sa folosesc un limbaj mai indecent. Stiu sa ma exprim destul de corect si atat cat sa inteleg eu ce vreau sa spun. E problema ta daca nu înțelegi inseamna ca nu stii sa gândesti. N-am nevoie sa stiu 100% ca stai pe banii lu sclava aia de ma-ta pe care o trimite tac-tu la munca, eu doar fac afirmații pe care tu nu le negi sau nu le contrazici. Spatiu se pune după virgula, nu înainte. Înainte să vorbesti de exprimare gandeste-te ca nu vreau sa aduc in discutie chestia asta ca te fac de rahat. Adică uite-te în ce hal scrii, nici nu ma mira faptul ca nu-mi înțelegi exprimarile.
La scris esti limitat, eu te înjur din pură plăcere nu ma atac, tu te simti inferior si jignit de chestia asta. Imi folosesti cuvintele cu care te-am jignit mai sus, si mi-ai spus de 2x ca nu stiu sa ma exprim. Te-ai repetat ca un papagal. Iar comportamentul meu si limbajul meu nu e de țăran. E de un om pe care îl doare in pula de tine. Ce morții ma-tii vrei sa iti vorbesc frumos ca la pizde? Eu am crescut pe strada in rasa ma-tii nu ca tine în casă la calculator. D-aia vorbesc asa, nu pentru ca ma atac. Doar nu credeai ca imi faci nervi căcat pansat ce esti. În schimb la chestia asta tu esti cu mentalitate de țăran. Ca vai doamne daca băieții poartă cercei sunt fete. Usor ma nebunule ca daca era pe asa nu mai se făcea cercei unisex. Ti-am mai spus, doar la tara exista mentalitatea asta, ca in Bucuresti sau orase mari nu exista țăranii ca tine. Asa ca trage-ti blugii aia din cur ca te strâng coaiele (daca ai). Sper ca acum ai sa înțelegi. Am incercat sa iti explic mai asa mai pe înțelesul tau.
Chiar nu stiam cine esti pana sa faca Adina topicul asta. Prințesa lu tata.

Telenovela
Posts: 65

Re: robi

Post by Telenovela » Fri Jun 22, 2018 10:11 pm

Ai vazut cum te ai atacat , multumesc ca mi ai dat dreptate apreciez . Ai dreptate , ai crescut pe strada , traiesti de pe o zi pe alta , imi pare rau...

Industria "HipHop-ului" prietene , ramai la manele ca iti sta bine.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: robi

Post by [VIP]Admir » Fri Jun 22, 2018 10:18 pm

Telenovela wrote:Ai vazut cum te ai atacat , multumesc ca mi ai dat dreptate apreciez . Ai dreptate , ai crescut pe strada , traiesti de pe o zi pe alta , imi pare rau...

Industria "HipHop-ului" prietene , ramai la manele ca iti sta bine.
:lol: :lol: lesinatule, tu nu ti-ai permis sa iti iei un vip în plm si vorbesti de bani? Ia de aici fututi morții ma-tii
Image

Telenovela
Posts: 65

Re: robi

Post by Telenovela » Fri Jun 22, 2018 10:26 pm

=)) , Ba daca tu spui ca nu mi am permis asa este , dar mi am permis sa fac o aroganta sa pun moduri in shop la 1 yang , hups . Ca asa a vrut pl mea .
Inteleg te crezi golan , dar din pacate pentru tine doar te crezi .

Asta-i hip hop prietene .

https://www.youtube.com/watch?v=R_6dgJQc0x4
sau
https://www.youtube.com/watch?v=yoYZf-lBF_U
sau
https://www.youtube.com/watch?v=Th0V-fxo9CE

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: robi

Post by [VIP]Admir » Fri Jun 22, 2018 10:34 pm

Dacă nici Mafia nu face hiphop inseamna ca esti slab prietene. Gata, te las ca deja devii ipocrit si ma contrazici din cauza ca te-am înjurat. Atât te duce mintea, csf :lol: Deci daca ala nu e hiphop e clar.

ala2123456789
Posts: 275

Re: robi

Post by ala2123456789 » Fri Jun 22, 2018 10:39 pm

nu sunteti tare cumintei la cap
Image

Image

Telenovela
Posts: 65

Re: robi

Post by Telenovela » Fri Jun 22, 2018 10:40 pm

Stai calm , nu is slab , nu mi place mie Mafia asa mult , imi plac mai mult Parazitii din Romania mi se par mai relevanti . Mafia s-a inspirat mult din N.W.A , asa ca mai bine ascult N.W.A . Si Parazitii din Wu-Tang Clan , dar mi se par mai relevanti . Daca stii despre cine zic .

Locked