robi

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Aiyana
Posts: 51
Location: peste tot si everywhere

robi

Post by [VIP]Aiyana » Thu Jun 21, 2018 5:14 pm

viewtopic.php?f=9&t=27222
eu ti-am zis sa n-o mai injuri pe Bia.. iar o sa iei permanent dmn
Image

User avatar
[VIP]Anna
Posts: 237
Location: The Real Q.

Re: robi

Post by [VIP]Anna » Thu Jun 21, 2018 7:17 pm

:(
-Brutally myself-

jake
Posts: 338

Re: robi

Post by jake » Thu Jun 21, 2018 8:40 pm

[VIP]Anna wrote: :(

uuu sexy si rea ta na na na

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: robi

Post by [VIP]Admir » Thu Jun 21, 2018 8:43 pm

jake wrote:
[VIP]Anna wrote: :(

uuu sexy si rea ta na na na
Mhm :twisted:

Telenovela
Posts: 65

Re: robi

Post by Telenovela » Thu Jun 21, 2018 9:44 pm

[VIP]Aiyana wrote:viewtopic.php?f=9&t=27222
eu ti-am zis sa n-o mai injuri pe Bia.. iar o sa iei permanent dmn

Acuma nu mai are farmec sa injuri...nu mai ai cu cine.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: robi

Post by [VIP]Admir » Thu Jun 21, 2018 11:18 pm

Telenovela wrote:
[VIP]Aiyana wrote:viewtopic.php?f=9&t=27222
eu ti-am zis sa n-o mai injuri pe Bia.. iar o sa iei permanent dmn

Acuma nu mai are farmec sa injuri...nu mai ai cu cine.
Stiu, si mie imi e dor cand imi băteam pl de tine, si tu injurai cu stelute ***

Telenovela
Posts: 65

Re: robi

Post by Telenovela » Thu Jun 21, 2018 11:51 pm

[VIP]Admir wrote:
Telenovela wrote:
[VIP]Aiyana wrote:viewtopic.php?f=9&t=27222
eu ti-am zis sa n-o mai injuri pe Bia.. iar o sa iei permanent dmn

Acuma nu mai are farmec sa injuri...nu mai ai cu cine.
Stiu, si mie imi e dor cand imi băteam pl de tine, si tu injurai cu stelute ***

Ce dracu sa bati tu ma ? Esti un agarici , care inca pupa-n cur pe oricine . Apropo , oare de ce ai botu' ala de rata ? Nu cumva ca ti am dat eu cu pula peste gura si cand ma vezi strangi din buze ca iti place ? Apropo eu nu injuram cu stelute.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: robi

Post by [VIP]Admir » Fri Jun 22, 2018 7:40 am

Nu ma, tu nu injurai deloc :lol: tu erai ala mai mic si mai prost pentru care se baga 3s3. Erai fratele lui de sânge pana l-ai trădat și te-ai alăturat Adinei. Jucai la 2 capete, adică erai un fel de prostituată. Ce nu mai stii cand te băteam prin desert si chemai pe altii sa vorbeasca pentru tine? :lol: Nici sa vorbesti nu erai in stare :lol: prostituată mica.

Telenovela
Posts: 65

Re: robi

Post by Telenovela » Fri Jun 22, 2018 12:27 pm

Vezi ca iara dovedesti ca esti prost, mersi . Eu m-am bagat pt 3s3 , ce sa faci daca tot sv isi batea pl de tine si ti-o luai anal si oral din toate partile . Mai si lingeai numa numa sa nu si mai bata pl asa mult de tine.

Tot un limbist frustrat ai ramas , ciuss prietene . iS curios unde ma bateai , ca aveai 2-3 moduri . A , da cand nu aveai VIP erai un limbric mic pe [Dn]Poker , ti ai luat VIP si te ai crezut Zmeu , dar ai fost zmeu la luat pula in gura . Ce ma amuzi , vezi sa mai dramatizezi pe aici' , ca imi place asa de tine , te zbati .

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: robi

Post by [VIP]Admir » Fri Jun 22, 2018 1:31 pm

Telenovela wrote:Vezi ca iara dovedesti ca esti prost, mersi . Eu m-am bagat pt 3s3 , ce sa faci daca tot sv isi batea pl de tine si ti-o luai anal si oral din toate partile . Mai si lingeai numa numa sa nu si mai bata pl asa mult de tine.

Tot un limbist frustrat ai ramas , ciuss prietene . iS curios unde ma bateai , ca aveai 2-3 moduri . A , da cand nu aveai VIP erai un limbric mic pe [Dn]Poker , ti ai luat VIP si te ai crezut Zmeu , dar ai fost zmeu la luat pula in gura . Ce ma amuzi , vezi sa mai dramatizezi pe aici' , ca imi place asa de tine , te zbati .
Papagalule usor cu afirmațiile astea ca eu cand m-am apucat a 2-a zi aveam set complet. Adevarul e ca nu aveam costum si freza. Dar keep calm ca mai multe decât tine aveam oricum. Din cate stiu eu si nu recunosti tu, te ofticai ca te țineam numai pe jos. Boschetule eu am luat la pl pe toti care mi-au comentat si N-am avut nevoie de alții pentru asta. Limbist? Cand vreodată ma terminatule, eu sunt regele în gatu ma-tii N-am fost sluga la altii ca tine. Mai aveai putin si ii sugeai pl lu 3s3, era ca un tata pentru tine fiule. Nu te lua tu de VIP-u meu în plm ca mai ai mult de mâncat sa faci ce am facut eu pt serverul asta. Rahatule tu nici la VIP n-ai ajuns Da'mite la nivelul meu.
Cică m-am crezut zmeu, pai sunt ma boschetarule.
Limbric mic? Am 23 de ani virginel, si cand eram pe Poker tot mai mare ca tine eram. Dar erai tu prea mic sa iti dai seama de chestia asta.
Te-a trimis ma-ta cu sapa pe camp de te-ai lasat asa dintr-o data? Sau n-ai putut rezista frustrarii ca ti-ai tradat tatal pentru 3 emoticoane cu sarut din partea Adinei?
Boschetarule, tie încă iti da ma-ta bani se sandvis la scoala si fumezi pe ascuns. Te plimbi cu rata bagamias pl in ma-ta aia care impatureste hârtia igienică la cur ca sa aiba bani sa iti dea tie de mâncare.

Locked