MISS Diabla

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Sat Jul 14, 2018 2:41 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:
Firar ma-ta a dracu de copil :lol: , atunci nu mai fi smardoi in tastatura.
Copil zici? Mi-as sula-n gura ta de prost. Daca nu ma cunosti, abtinete din a comenta. Sau daca-ti place sa mananci cacat, mananca in continuare. Pofta buna.
Ce fraier esti. Iar imi iei textele. Tu te uiti ce scriu eu inainte cu 3-4 reply-uri si pe urma imi scrii si tu :lol: daca nu esti copil atunci ai probleme psihice. Esti bolnav cumetre. Esti frustrat ca nu iti mai da Fifty costumu. Dacă face unu acu un topic cu o intrebare despre server tu esti primu care își spune frustrarile acolo. Protestatare " hua psd-u n-avem bani n-avem mâncare " asa faci si tu pe aici.
Spre deosebire de tine n-am plecat in alta tara, trimis de nevoi. Nu iti ia nimeni textele, n-ai ce sa zici si vorbesti si tu sa te afli in treaba. Nu stiu cine e cu probleme psihice aici, eu ca-mi prind mintea cu un prost sau tu ca te lauzi cu averea pe un forum de metin. Am explicat si acolo, esti prea prost sa intelegi. Toata lumea il cauta pe Who pentru donatii, donatii care sunt spre binele server-ului. De doua saptamani, nu a mai dat nimeni nici de Who nici de Fifty (Adica pe intelesu` tau, nu s-au ridicat donatii). Sunt "revoltat" (nici de cum frustrat, singuru frustrat esti tu) pe faptu` ca duce playerii de nas, de pe o zi pe alta. Dar tu, un prost care raspunde doar pe forum, care n-a mai intrat pe server de un an sa vada ce si cum, n-ai cum sa intelegi asta. Adu-ti aminte cand ti-ai aruncat itemele, prostule. Ai plans jumate de an dupa ele, si inca ai mustrari.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 14, 2018 3:29 pm

Eu n-am plans ca mi-am aruncat itemele. Imi lua prea timp sa le dau la fiecare event. Nu mi-a permis Who sa le dau pe toate odata. Asta e. Si nu-s plecat în țări străine de nevoi. Eu n-am nevoi ca tine. Dacă ti-as spune de ce sunt plecat in afara, ai zice ca ma laud. Cam asta-i mentalitatea ta :lol:
Gata cu cearta ca deja imi zice lumea ca iti ofer prea multa atentie.

User avatar
[VIP]Sophie.
Posts: 54
Location: keep it real

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Sophie. » Sun Jul 15, 2018 1:23 pm

[VIP]Thor wrote:Baa ia gata! Ce? Numai Diabla are staff pe sv asta? Mai încetați ma cu circu'. Deja fata asta va indura toate frustrarile voastre.
Nu iti place ție cum își face activitatea, e treaba ta. Dacă Fifty a ținut-o, a ținut-o cu un motiv, fata știe ce face. PUNCT!
de fapt fifty nici n a vrut sa o avanseze, a cerut ban si asa a primit avansarea
sa mentionez si faptul ca a sters nush cate topicuri utile de pe forum cand a fost banata doar ca sa le faca acum din nou si sa si recupereze post urile? a, sa nu uitam de scuza cum ca a fost fratele ei la pc in timpul ala... nu e vorba ca a vrut fifty sa o tina, si a cumparat gradul la fel ca majoritatea terminatilor de aici
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 15, 2018 1:48 pm

[VIP]Sophie. wrote:
[VIP]Thor wrote:Baa ia gata! Ce? Numai Diabla are staff pe sv asta? Mai încetați ma cu circu'. Deja fata asta va indura toate frustrarile voastre.
Nu iti place ție cum își face activitatea, e treaba ta. Dacă Fifty a ținut-o, a ținut-o cu un motiv, fata știe ce face. PUNCT!
de fapt fifty nici n a vrut sa o avanseze, a cerut ban si asa a primit avansarea
sa mentionez si faptul ca a sters nush cate topicuri utile de pe forum cand a fost banata doar ca sa le faca acum din nou si sa si recupereze post urile? a, sa nu uitam de scuza cum ca a fost fratele ei la pc in timpul ala... nu e vorba ca a vrut fifty sa o tina, si a cumparat gradul la fel ca majoritatea terminatilor de aici
Problema e ca el nu stie asta dar totusi s-a trezit sa vorbeasca. E fidel.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Thor » Sun Jul 15, 2018 6:34 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Sophie. wrote:
[VIP]Thor wrote:Baa ia gata! Ce? Numai Diabla are staff pe sv asta? Mai încetați ma cu circu'. Deja fata asta va indura toate frustrarile voastre.
Nu iti place ție cum își face activitatea, e treaba ta. Dacă Fifty a ținut-o, a ținut-o cu un motiv, fata știe ce face. PUNCT!
de fapt fifty nici n a vrut sa o avanseze, a cerut ban si asa a primit avansarea
sa mentionez si faptul ca a sters nush cate topicuri utile de pe forum cand a fost banata doar ca sa le faca acum din nou si sa si recupereze post urile? a, sa nu uitam de scuza cum ca a fost fratele ei la pc in timpul ala... nu e vorba ca a vrut fifty sa o tina, si a cumparat gradul la fel ca majoritatea terminatilor de aici
Problema e ca el nu stie asta dar totusi s-a trezit sa vorbeasca. E fidel.
Ba cacatule, ti-am mai explicat odată.
Eu pup in cur, da tu pupi în pl.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 15, 2018 6:54 pm

Ba cacatule, ti-am mai explicat odată.
Eu pup in cur, da tu pupi în pl.
Apreciez ca ti sa mentionezi inca odata ca pupi in cur chiar daca nu era vorba despre asta aici.
Cat despre mine, n-am luat apararea nimanui cand a gresit. Ceea ce spui tu, nu e valabil.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Thor » Sun Jul 15, 2018 7:04 pm

Ma mândresc ma cu ce fac, te doare în cur de pla mea?

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 15, 2018 8:05 pm

[VIP]Thor wrote:Ma mândresc ma cu ce fac, te doare în cur de pla mea?
Te mandresti ca pupi in dos? Macar recunosti, esti sincer. E o realizare si asta.
Si da, chiar ma doare-n cot de tine si de pla ta.

Apropo, tu ai venit aici sa te bagi in seama, nu eu.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Thor » Sun Jul 15, 2018 8:51 pm

Ma bag ca pla in anusul maica-ti, that's the fucking truth :lol: :lol:

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 15, 2018 9:02 pm

[VIP]Thor wrote:Ma bag ca pla in anusul maica-ti, that's the fucking truth :lol: :lol:
Atata poti si tu, ca tot taranu`. Sa injuri.
Ce treaba are mama cu prostia ta ma, cretinule? Nu e nimeni vinovat ca esti o cauza pierduta. Nu e nimeni vinovat ca pupi in cur.
Vezi ca ai putina engleza pe la gurita, sterge-te tu sa nu te sterg eu cu pl.

Post Reply