MISS Diabla

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Villa
Posts: 25

Re: MISS Diabla

Post by Villa » Thu Jul 12, 2018 2:08 pm

Trecut mizerabil :lol: :lol: :lol:
De unde le scoti mah boschetare?
Stii ca pasarea malai viseaza,nu? Ai si tu un bmw din 95 nu ti-a cerut nimeni sa spui ce ai si ce nu ... ai venit si tu ca un gropar sa-ti arati valoarea p-aici ... vai si amar.
Ps : In caz ca vrei sa-mi arati bmw-ul si casa ta lasa-mi numaru` tau sa te sun tristule.

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: MISS Diabla

Post by Beibi stiu ca vrei » Thu Jul 12, 2018 2:33 pm

Băi Admir, prietene, e gravă boala? Cum dracu să fii atât de obsedat la aproape 25 de ani de un metin? Bă tu ai viață socială? Mie mi se pare ca duci lipsă de prieteni (singurii fiind ăia de pe metin), duci lipsă de o prietenă (singura fiind pe metin - prima şi ultima mare iubire), presupun că eşti o piesă vitală a acestui server. Fără prezența ta s-ar duce pe pulă de tot, noroc că eşti tu aici, profetul Admir, un Sen-Sei al lumii virtuale. Are dreptate ăla care zice că albeşti dar nu e doar asta, ai şi început de calviție, urmezi exemplu lu Mistic? Şi ăla alt mucos plin de arfe, speră să mai pună o dată Ana botupepl. Măcar el a fost deștept şi i-a dat ăleia tratamentu cu toate că ştim cu toții cum îi rupeau băieții pizda-n ea prin cantonamente. Pace tuturor curvelor indiferent de sex!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Thu Jul 12, 2018 7:57 pm

Asa e ma, am 25 de ani, am un bmw din 95 și ma joc metin nonstop. Cine stie cunoaște, cine Nu, inventează. Chiar imi pare rau de voi, ni credeam ca ati ajuns în halul ăsta. Tre sa vorbesc cu Fifty sa va debaneze ca vad ca faceti urat de la metin. Ala zice ca ma suna, nu frate nu ca mi-e frică să vorbesc la telefon. Dacă ma înjuri si incep sa plâng. Doamne, n-aveti nici-un respect de sine. Luati ma exemplu de la mine daca vreti sa pareti mai maturi. Învățati sa fiti ca mine ca sa va invidieze aia ca voi. Nu mai fiti smardoi în taste. N-aveti si voi nici un pic de prestanță. Va înjositi în halul ăsta. Eu sunt smecher în plm, eu nu va înjur pe metin. Eu nu va înjur la telefon. Uite va las pe voi aici sa fiti cineva. Ok? Gata, eu fraier voi șmecheri. :lol:

Villa
Posts: 25

Re: MISS Diabla

Post by Villa » Fri Jul 13, 2018 2:13 am

Admir am spus ca te sun sa-mi arati rabla prostule,nu sa port o discutie cu un terminat ca tine.
1 Cica luati ma exemplu de la mine sa fiti mai maturi :lol: :lol: Te crezi cumva un cineva? Nu esti decat un "NIMENI" pe deasupra mai esti si obraznic.
2 Nu mai fiti smardoi in aste" Pai bai coitza tu esti ala in taste ca spuneai ca nu vorbesti la telefon ca ti-e frica " Daca real nu,telefon nu atunci unde? pe metin vezi ca-ti bati apropo urii foarte multe te-ai
descris perfect ;)
3"CICA PE SISTEM NERVOS """ EU SUNT SMECHER MA ,CE PUU,LA MEA""" DU-TE BAI DRACU DE OBRAZNIC.
4M-am obosit sa-ti scriu ca mna ... te vazui p-aici mai obraznic si nu-i vorba ca de erai cineva mai ziceam dar tu esti un caine obosit.
5S-a marit ziua de munca cu 10 leii ajungi bine man ;)
"ps" Mai du-te drecu.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 13, 2018 6:15 am

Villa wrote:Admir am spus ca te sun sa-mi arati rabla prostule,nu sa port o discutie cu un terminat ca tine.
1 Cica luati ma exemplu de la mine sa fiti mai maturi :lol: :lol: Te crezi cumva un cineva? Nu esti decat un "NIMENI" pe deasupra mai esti si obraznic.
2 Nu mai fiti smardoi in aste" Pai bai coitza tu esti ala in taste ca spuneai ca nu vorbesti la telefon ca ti-e frica " Daca real nu,telefon nu atunci unde? pe metin vezi ca-ti bati apropo urii foarte multe te-ai
descris perfect ;)
3"CICA PE SISTEM NERVOS """ EU SUNT SMECHER MA ,CE PUU,LA MEA""" DU-TE BAI DRACU DE OBRAZNIC.
4M-am obosit sa-ti scriu ca mna ... te vazui p-aici mai obraznic si nu-i vorba ca de erai cineva mai ziceam dar tu esti un caine obosit.
5S-a marit ziua de munca cu 10 leii ajungi bine man ;)
"ps" Mai du-te drecu.
NHai bai blondo, pune si tu poze cu a ta si pun si eu cu a mea.
Sa ti-e rusine sa pui poze cu masina aia pe Anglia cu volan pe dreapta la 500 de lire?
Smfm pleaca romanu în Anglia își ia ultimul ccazan decapotabil la 500 de lire si pe urma nu se mai suporta, dar deh. Masinile le Anglia sunt mândria săracului. Ca în tara la noi dai 5000 pe ea, în anglia dai 1000. Si gata, are băiatu blonda lu tata cazanel 2002 detatotabil la 500 de lire ca sa il office pe Admir. Aide plm :lol:

Villa
Posts: 25

Re: MISS Diabla

Post by Villa » Fri Jul 13, 2018 1:43 pm

Bozgore,te auzi ce vorbesti? cinte vrea sa te oftice prostule?
Cine-i in Anglia tac tu?
Tu te l-auzi p-aici ca ai bmw,ca ai o puu,la-n gura cine stie ce mai ai tu :lol: Baiatule e un metin,o comunitate nu-i nevoie sa te lauzi cu ce ai tu dar caracateru` tau de om prost spune tot.
Ti-am zis ca te sun sa-mi arati bmw-ul eu n-am spus ca am de unde stii poate n-am nici permis man. Ai fost la furat de acadele 3 lunii in Africa de sud s-o dai in fitze p-aici du-te-n slbz de cretin.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 13, 2018 4:55 pm

[VIP]Admir wrote: NHai bai blondo, pune si tu poze cu a ta si pun si eu cu a mea.
Sa ti-e rusine sa pui poze cu masina aia pe Anglia cu volan pe dreapta la 500 de lire?
Smfm pleaca romanu în Anglia își ia ultimul ccazan decapotabil la 500 de lire si pe urma nu se mai suporta, dar deh. Masinile le Anglia sunt mândria săracului. Ca în tara la noi dai 5000 pe ea, în anglia dai 1000. Si gata, are băiatu blonda lu tata cazanel 2002 detatotabil la 500 de lire ca sa il office pe Admir. Aide plm :lol:
Nu cumva tu erai ala care zicea "suntem pe o cuminitate de metin" "nu ai treaba cu viata mea privata" etc?
Acum o dai pe lauda cu un cazan de BMW? Ca doar na, trebe sa stie aceasta comunitate minunata ca Admir si-a cumparat BMW cu 6000 euro :lol: :lol: :roll:
Apropo, diferenta intre o masina cu volan pe dreapta (Anglia) si una cu volan pe stanga (U.E etc.) e de maxim 1000-1500 euro la o clasa de pret pana in 15.000 euro.
Aici deja a vorbit cocalarul tipc BMW din tine. "Bai saracule, tata meu a muncti o viata si eu mi-am luat BMW Seria 5".

Keep calm, Admir. Sau asa-ti place tie sa te lauzi? Continua atunci sa stie comunitatea ce avere mai ai pe langa acest BMW. Pe mine nu m-ai convins cu el.

ala2123456789
Posts: 275

Re: MISS Diabla

Post by ala2123456789 » Fri Jul 13, 2018 6:03 pm

https://carzz.ro/ford-mondeo-1800-tdci- ... 15282.html
https://carzz.ro/ford-mondeo-mk4-18tdci ... 67039.html
uite prostule diferenta de 3000 la masina buna. acelasi model an tot
diferenta de 1000 de euro e cand isi vinde tactu rabla cu 1000 de euro si
si englezu cu 100 . la masini bune nu i diferenta de 1000 de euro
Image

Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 13, 2018 7:33 pm

Cum a zis 2pac. All eyes on me! Tarfelor, sunt foarte modest si nu ma laud cu ce am, pe lângă ce vreau eu. Dar în fine trecem peste asta. Înainte să vă adresați cu apelativul " boschetar " ganditi-va daca voi sunteti mai buni decât acel " boschetar ". Nu ma laud ca am o mașină ma pis pe ea. Voi sunteti javre imputite si criticați oamenii ca sunt prosti, boschetari, si alte chestii. Cum tot imi pronunta Villa asta numele prin topicuri fără să am vre-o treaba cu subiectul. Dacă voi aruncati vorbe d-astea, fratele meu e normal ca si eu sa va raspund in contra.
Totul a plecat de la o glumă intr-un topic unde se certa Andru si Dany pe tema ca cine e mai bogat cine are mai multe. Eu venit si am spus că pun si eu cheile de la bmw-u si apartament. Sarcastic am invitat si alte persoane sa se laude în topicul respectiv. Era o aluzie la cearta lor. Ca e penibil sa te lauzi cu ce ai etc etc. Dar voi ca niste ghiolbani ce sunteti ati inceput cu jigniri, cu boschetareli d-alea. E normal sa fiu nesimțit si sa va dau peste nas.
" cocalar cu bmw " wtf man ce mentalitate redusă. Doar oamenii frustrați care nu își permit una gandesc asa. Si da lasa textele ca " imi permit dar nu vreau " ca si vulpea a zis ca-s acri struguri cand n-a ajuns la ei. Hai las-o în pula mea de treaba ca nici nu vreau sa imi imaginez cu cine vorbesc în plm. " cazan, boschetar " va învăț cuvinte noi în plm din cate observ. Conturi anonime în plm, șmecherii pulii. Înjură pe net de pe conturi anonime. Aide plm ce copii.
ala2123456789 wrote:https://carzz.ro/ford-mondeo-1800-tdci- ... 15282.html
https://carzz.ro/ford-mondeo-mk4-18tdci ... 67039.html
uite prostule diferenta de 3000 la masina buna. acelasi model an tot
diferenta de 1000 de euro e cand isi vinde tactu rabla cu 1000 de euro si
si englezu cu 100 . la masini bune nu i diferenta de 1000 de euro
Un om care gândește.
Plm am fost si eu in Anglia acu 3 ani. Si atunci aveam permis. Si da chiar aveam o mașină pe Anglia. Dar o foloseam doar acolo. Si stiam si eu prețurile, si acum le stiu. Dar oricum, Kito care merge cu pejou în România stie mai bine ca el e mai umblat decât mine.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 13, 2018 8:00 pm

O fi inceput de la Andru si Dany, dar arunca un ochisor aici: viewtopic.php?f=15&t=27368&start=20

N-are rost sa ma iau in gura cu tine, sa ma laud cu ce am si cu ce nu am. Cine ma cunoaste, stie ce situatie am, iar ca o paranteza, crede-ma ca-mi pot permite cel putin 3-4 cazane ca ale tale la 6000 euro bucata.
Probabil masina aia e luata cu banii munciti in Anglia, si culmea, tu ziceai mai sus "Smfm pleaca romanu în Anglia își ia ultimul ccazan decapotabil la 500 de lire si pe urma nu se mai suporta, dar deh. Masinile le Anglia sunt mândria săracului. Ca în tara la noi dai 5000 pe ea, în anglia dai 1000. Si gata, are băiatu blonda lu tata cazanel 2002 detatotabil la 500 de lire ca sa il office pe Admir. " facand referire la Villa, dar acum tin sa cred ca ne povesteai din trecutul tau.
Dar oricum, Kito care merge cu pejou în România stie mai bine ca el e mai umblat decât mine.
Unde anume esti umblat? Pana in Anglia sa-ti iei cazanu` si prin Bucuresti sa distribui marfa la magazine cu duba?
Usor ma Admir, nu impresionezi pe nimeni cu "averea" ta.

Post Reply