MISS Diabla

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Thor » Mon Jul 16, 2018 1:45 am

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ma bag ca pla in anusul maica-ti, that's the fucking truth :lol: :lol:
Atata poti si tu, ca tot taranu`. Sa injuri.
Ce treaba are mama cu prostia ta ma, cretinule? Nu e nimeni vinovat ca esti o cauza pierduta. Nu e nimeni vinovat ca pupi in cur.
Vezi ca ai putina engleza pe la gurita, sterge-te tu sa nu te sterg eu cu pl.
No, piece of shit. I'm not, i know more English than u know Romanian.
So, I still fuck your mom ass. Because I can, I repeat stop being an idiot. And stop replying me bitch. Fuck you btw. Moron.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Mon Jul 16, 2018 11:18 am

[VIP]Thor wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ma bag ca pla in anusul maica-ti, that's the fucking truth :lol: :lol:
Atata poti si tu, ca tot taranu`. Sa injuri.
Ce treaba are mama cu prostia ta ma, cretinule? Nu e nimeni vinovat ca esti o cauza pierduta. Nu e nimeni vinovat ca pupi in cur.
Vezi ca ai putina engleza pe la gurita, sterge-te tu sa nu te sterg eu cu pl.
No, piece of shit. I'm not, i know more English than u know Romanian.
So, I still fuck your mom ass. Because I can, I repeat stop being an idiot. And stop replying me bitch. Fuck you btw. Moron.
Bai mai lasa-ma? Asa destept esti?
Pai si de ce esti ma sclav in alta tara atunci? Sau si tu esti in vacanta in Italia? :lol: :lol:
Fite si figuri in capu` tau de cand ai luat unban. Inainte sugeai pl si la cel mai mic player sa-ti dea un reply in favoarea ta. Jeg de om.

ala2123456789
Posts: 275

Re: MISS Diabla

Post by ala2123456789 » Mon Jul 16, 2018 11:49 am

ca in alta tara se plateste mai bn si sunt alte conditii fata de la noi, ca in romania daca lucrezi tot sclav esti, nu? macar sa ai un salariu mai bun
gandeste oleaca we. daca tu ai avea de ales sa lucrezi in tara pe 15 milioane si in afara de 1500 de euro unde plwa mea lucrezi?
eu nu zic ca nu sunt din astia care lucreaza si in tara asa, dar cu siguranta au alte obligatii, familie, copii si mai bn stai in tara cu 15 milioane si langa familie decat afara. dar un tanar care doreste sa se realizeze nici nu se gandeste de doua ori si e bun dus
tind sa cred ca tu chiar esti foarte prost we, nu gluma. tu nu gandesti inainte sa scrii cv
Image

Image

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: MISS Diabla

Post by #Infanteriq# » Mon Jul 16, 2018 11:56 am

pai ecum le am mai spus si eu altora , scrie ma pe o foaie si transcrie ,judeca fara sa stie , pic de minte ti trebuie si te ai scos , si vorba aia "Daca acum taceai filozof erai"
Image
Suge-ma !
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Mon Jul 16, 2018 1:22 pm

#Infanteriq# wrote:pai ecum le am mai spus si eu altora , scrie ma pe o foaie si transcrie ,judeca fara sa stie , pic de minte ti trebuie si te ai scos , si vorba aia "Daca acum taceai filozof erai"
Inainte sa dai un sfat, zic sa te uiti la tine-n curte. Am stat sa-ti citesc de 10 ori cele 2 propozitii sa inteleg ce ai vrut sa zici, tot nu m-am prins cu exactitate. Probabil inca esti frustrat ca am dat in unu` pe server si din greseala te-am prins si pe tine pe rulant.

Cat despre ce ai zis tu, D-le Valeriu, nu e chiar asa roz. Adica da, daca ar fi sa alegi intre 1500 lei si 1500 euro, categoric alegi euro. Dar nu iti imagina ca faci acelasi lucru care-l faci si in tara. Pentru aia 1500 euro tragi poate de 3-4 ori mai mult decat pentru aia 1500 lei. Iar cand tragi linie (platesti chirie/mancare/facturi) o sa vezi ca ramai cu **** in mana la 1500 euro pe luna.
Si inca ceva, toata lumea face facultate in Romania, la buget desigur (statu il tine 4 ani) dupa care, pleaca afara la capsuni/castraveti/mere etc.

Inca sunt de parere ca daca vrei sa faci ceva, faci si in tara indiferent de cate piedici iti sunt puse. Cine nu face aici, nu face nici afara.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Mon Jul 16, 2018 1:37 pm

Ho ma nu te mai umfla asta ca daca nu erai tu, ma-ta si tac-tu plecau de mult în afara. Sau ma-ta e cumva vr-un procuror si tac-tu vr-un avocat? Si ce tot mănânci căcat ca realizezi tu în tara ca pana acum singurul lucru pe care l-ai realizat e un cont de metin cu câteva mod-uri pe el. Ce plm ai realizat tu carnatule, ti-ai cumparat o bicicleta noua din banii tai? Ca daca o luam logic tu nu muncești ca stai toată ziua pe Metin. De furat nu furi ca nu stii tu sa furi. De unde plm ai bani? De la mami si tati Nu? Pfoaide plm, ce concepții proaste ai. Vezi ca ai deviat de la subiectul topicului. Și ti-ai cam luat si muie. Minciunica.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Mon Jul 16, 2018 1:53 pm

[VIP]Admir wrote:Ho ma nu te mai umfla asta ca daca nu erai tu, ma-ta si tac-tu plecau de mult în afara. Sau ma-ta e cumva vr-un procuror si tac-tu vr-un avocat? Si ce tot mănânci căcat ca realizezi tu în tara ca pana acum singurul lucru pe care l-ai realizat e un cont de metin cu câteva mod-uri pe el. Ce plm ai realizat tu carnatule, ti-ai cumparat o bicicleta noua din banii tai? Ca daca o luam logic tu nu muncești ca stai toată ziua pe Metin. De furat nu furi ca nu stii tu sa furi. De unde plm ai bani? De la mami si tati Nu? Pfoaide plm, ce concepții proaste ai. Vezi ca ai deviat de la subiectul topicului. Și ti-ai cam luat si muie. Minciunica.
Bai panarama, tu faceai misto de Villa ala ca a fost in Anglia sa munceasca si si-a cumparat o coaja de masina. Dupa 2-3 posturi pe aici, te-ai dat de gol ca ai fost si tu in Anglia. Dupa inca 2-3 posturi pe aici, ai mancat cacat ca tu ai fost cu "alta treaba" in Anglia. Mai da-te-n plm de prost, inainte ai zis ca ti-ai luat BMW cu banii munciti de tine, pretinzand ca i-ai facut in tara si acum ce faci ma? Mananci cacat ca nu poti face nimic in tara?
Tin sa cred ca si acum esti in Anglia, o iei la mure de la negrii. Prostu` dracu.

S-a trezit el sa zica ca am deviat de la subiect, dar cele 10+ posturi de ale tale laudandu-te cu averea ta au fost la subiect a?
Scarba dracu`. Parca ziceai ca nu mai postezi aici, te-ai razgandit puicuta?
Vezi de negrii tai acolo, nu mai face pl mare pe forum. Ca pe server n-ai mai dat de un an si comentezi ca un sclav aici.

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: MISS Diabla

Post by #Infanteriq# » Mon Jul 16, 2018 3:12 pm

[VIP]Kito wrote:
#Infanteriq# wrote:pai ecum le am mai spus si eu altora , scrie ma pe o foaie si transcrie ,judeca fara sa stie , pic de minte ti trebuie si te ai scos , si vorba aia "Daca acum taceai filozof erai"
Inainte sa dai un sfat, zic sa te uiti la tine-n curte. Am stat sa-ti citesc de 10 ori cele 2 propozitii sa inteleg ce ai vrut sa zici, tot nu m-am prins cu exactitate. Probabil inca esti frustrat ca am dat in unu` pe server si din greseala te-am prins si pe tine pe rulant.

Cat despre ce ai zis tu, D-le Valeriu, nu e chiar asa roz. Adica da, daca ar fi sa alegi intre 1500 lei si 1500 euro, categoric alegi euro. Dar nu iti imagina ca faci acelasi lucru care-l faci si in tara. Pentru aia 1500 euro tragi poate de 3-4 ori mai mult decat pentru aia 1500 lei. Iar cand tragi linie (platesti chirie/mancare/facturi) o sa vezi ca ramai cu **** in mana la 1500 euro pe luna.
Si inca ceva, toata lumea face facultate in Romania, la buget desigur (statu il tine 4 ani) dupa care, pleaca afara la capsuni/castraveti/mere etc.

Inca sunt de parere ca daca vrei sa faci ceva, faci si in tara indiferent de cate piedici iti sunt puse. Cine nu face aici, nu face nici afara.
Ba am vorbit de tn ?! te simti sau chiar asa prst esti , zi
Image
Suge-ma !
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Mon Jul 16, 2018 4:28 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Ho ma nu te mai umfla asta ca daca nu erai tu, ma-ta si tac-tu plecau de mult în afara. Sau ma-ta e cumva vr-un procuror si tac-tu vr-un avocat? Si ce tot mănânci căcat ca realizezi tu în tara ca pana acum singurul lucru pe care l-ai realizat e un cont de metin cu câteva mod-uri pe el. Ce plm ai realizat tu carnatule, ti-ai cumparat o bicicleta noua din banii tai? Ca daca o luam logic tu nu muncești ca stai toată ziua pe Metin. De furat nu furi ca nu stii tu sa furi. De unde plm ai bani? De la mami si tati Nu? Pfoaide plm, ce concepții proaste ai. Vezi ca ai deviat de la subiectul topicului. Și ti-ai cam luat si muie. Minciunica.
Bai panarama, tu faceai misto de Villa ala ca a fost in Anglia sa munceasca si si-a cumparat o coaja de masina. Dupa 2-3 posturi pe aici, te-ai dat de gol ca ai fost si tu in Anglia. Dupa inca 2-3 posturi pe aici, ai mancat cacat ca tu ai fost cu "alta treaba" in Anglia. Mai da-te-n plm de prost, inainte ai zis ca ti-ai luat BMW cu banii munciti de tine, pretinzand ca i-ai facut in tara si acum ce faci ma? Mananci cacat ca nu poti face nimic in tara?
Tin sa cred ca si acum esti in Anglia, o iei la mure de la negrii. Prostu` dracu.

S-a trezit el sa zica ca am deviat de la subiect, dar cele 10+ posturi de ale tale laudandu-te cu averea ta au fost la subiect a?
Scarba dracu`. Parca ziceai ca nu mai postezi aici, te-ai razgandit puicuta?
Vezi de negrii tai acolo, nu mai face pl mare pe forum. Ca pe server n-ai mai dat de un an si comentezi ca un sclav aici.
" M-am dat de gol " da ma am fost cu niste pizde sa facem niste bani. Mulțumit? Si bmw L-am cumpărat din banii mei din afacerea de care ma ocup. D-aia n-am timp sa ma mai joc metin.
Tu nu te lauzi ca n-ai cu ce. Ha ha!

Post Reply