MISS Diabla

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Thor » Fri Jul 13, 2018 8:03 pm

Avem TC?
Avem cu n'avem, avem.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 13, 2018 8:10 pm

[VIP]Thor wrote:Avem TC?
Avem cu n'avem, avem.
Te plictiseai si te-ai gandit si tu sa te afirmi?
N-are de ce sa se dea T/C. Eu unu` am vorbit destul de frumos, cine a injurat n-are decat sa primeasca Warn + Edit. Singura care ar fi "capabila" sa dea T/C ar fi Diabla, si asta doar pentru +1(post hunt), sa fie-n top.

Imi place de voi ma, sunteti cu gura mare pe forum, va revoltati in stanga si dreapta de Staff, de Server, dar voi n-ati mai intrat de cateva luni.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Thor » Fri Jul 13, 2018 8:12 pm

Ai făcut ironii la adresa ei, ii folosești numele în topicuri are foarte multa dreptate sa dea TC.
#LasaClantaJigodie

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 13, 2018 8:21 pm

[VIP]Thor wrote:Ai făcut ironii la adresa ei, ii folosești numele în topicuri are foarte multa dreptate sa dea TC.
#LasaClantaJigodie
Si daca-i folosesc numele, Ce? Daca-i fac o reclamatie si pun "[MISS]Diabla" sa se dea T/C ca i-am folosit numele?
Gandesti ma?
Jigodie esti tu, ca pupi in dos fiecare shamanca de pe server, poate poate.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Thor » Fri Jul 13, 2018 8:26 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ai făcut ironii la adresa ei, ii folosești numele în topicuri are foarte multa dreptate sa dea TC.
#LasaClantaJigodie
Si daca-i folosesc numele, Ce? Daca-i fac o reclamatie si pun "[MISS]Diabla" sa se dea T/C ca i-am folosit numele?
Gandesti ma?
Jigodie esti tu, ca pupi in dos fiecare shamanca de pe server, poate poate.
Bine ca eu pup în dos, tu pupi în pl fiecare player de pe sv. :lol:

jake
Posts: 338

Re: MISS Diabla

Post by jake » Fri Jul 13, 2018 8:31 pm

[VIP]Thor wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Thor wrote:Ai făcut ironii la adresa ei, ii folosești numele în topicuri are foarte multa dreptate sa dea TC.
#LasaClantaJigodie
Si daca-i folosesc numele, Ce? Daca-i fac o reclamatie si pun "[MISS]Diabla" sa se dea T/C ca i-am folosit numele?
Gandesti ma?
Jigodie esti tu, ca pupi in dos fiecare shamanca de pe server, poate poate.
Bine ca eu pup în dos, tu pupi în pl fiecare player de pe sv. :lol:
mai mars ma in plm de sclav ca inainte sati dea unban ai pupat fiecare staf acolo unde nu bate soarele, nnnnn cereri unban si topicuri cu apropouri foarte subtile in pizda mati macar taci ma, baa doar mie mie mila dasta???

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 13, 2018 9:13 pm

Bine ca eu pup în dos, tu pupi în pl fiecare player de pe sv. :lol:
Macar bine ca recunosti. Eu spre deosebire de tine, ajut fiecare player, cu ce pot. Tu nici macar nu intri sa vezi ce e pe server, bagi motiv ca ti-ai uitat laptopu` acasa. Macar recunoaste dracu` ca nu ti-ai platit valiza la cala si n-ai mai avut loc in geanta de mana.
mai mars ma in plm de sclav ca inainte sati dea unban ai pupat fiecare staf acolo unde nu bate soarele, nnnnn cereri unban si topicuri cu apropouri foarte subtile in pizda mati macar taci ma, baa doar mie mie mila dasta???
Cred ca toata lumea e de acord cu tine, inafara de 2-3 care se pupa in cur unu pe altu.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 13, 2018 10:34 pm

[VIP]Kito wrote:O fi inceput de la Andru si Dany, dar arunca un ochisor aici: viewtopic.php?f=15&t=27368&start=20

N-are rost sa ma iau in gura cu tine, sa ma laud cu ce am si cu ce nu am. Cine ma cunoaste, stie ce situatie am, iar ca o paranteza, crede-ma ca-mi pot permite cel putin 3-4 cazane ca ale tale la 6000 euro bucata.
Probabil masina aia e luata cu banii munciti in Anglia, si culmea, tu ziceai mai sus "Smfm pleaca romanu în Anglia își ia ultimul ccazan decapotabil la 500 de lire si pe urma nu se mai suporta, dar deh. Masinile le Anglia sunt mândria săracului. Ca în tara la noi dai 5000 pe ea, în anglia dai 1000. Si gata, are băiatu blonda lu tata cazanel 2002 detatotabil la 500 de lire ca sa il office pe Admir. " facand referire la Villa, dar acum tin sa cred ca ne povesteai din trecutul tau.
Dar oricum, Kito care merge cu pejou în România stie mai bine ca el e mai umblat decât mine.
Unde anume esti umblat? Pana in Anglia sa-ti iei cazanu` si prin Bucuresti sa distribui marfa la magazine cu duba?
Usor ma Admir, nu impresionezi pe nimeni cu "averea" ta.
Ho na dracu stai chill ca nu stii despre ce e vorba si cu cine vorbeam defapt. Si am avut masina cu volan pe dreapta in Anglia doar pentru ca aveam nevoie de ea acolo. Nu mi-am luat masina de acolo ca sa o aduc in Romania. Vezi ca eu nu ma contrazic singur. Stiu ce vorbesc. Faza e că voi înțelegeți numai ce vreti. Si ma doare in pl de asta. Ai bani sa cumperi 4-5 cazane ca ale mele la 6k a? Bai lasa-ma. Păi cu ce te ocupi ma? Zi si mie șmecheria ta sa fac si eu 30 de mii pe luna. Mama ce vorbe scoate asta baaah. Auzi ba la boschetaru asta baaah. Are 30 de mii sa isi ia 5 masini dar n-are nici o mașină. Are 30 de mii sa isi ia 5 masini dar n-are bani de permis. Tu cu 30 de mii în cont si te joci metin ma? Pfoaide plm ba mai minte omu ma dar nici chiar asa. Sau mai exagereaza dracu dar nici chiar asa. Tu sa moara familia mea cred ca minti asa de mult incat si tu te crezi. Dacă ziceai ca ai dat si tu vr-un tun de 3-4 mii te credeam. Dar atatia bani mane... Cum i-ai facut cu curu sau cu gura? Ba martalogule, nu mai mintii ma asa dracu ca nu e frumos. Eu te inteleg ca din moment ce suntem in aceeasi comunitate ai impresia ca si semănăm. Ca suntem la fel, dar nu e chiar asa frate. Aici mai suntem si băieți adevărați, nu toti suntem fraieri ca tine. Dar voi oricum nu stiti ce inseamna asta ca voi nu ieșiți pe strada. Tu stai pe metin si asculti Mafia - După Blocuri. Mai mars ma în morții ma-tii de copil prost. Lasa-te în plm de joc ca uite cat de frustrat esti.
Cu următorul reply poti sa lasi si numarul de wapp. Sau trimite-l prin privat. Vreau sa vad daca stii cel putin sa te cerți la telefon. Sa vad si eu ce plm ce tot fute pe tine grija ce vorbesc eu pe aici. Sunt tare curios. Chiar dacă nu imi sta in caracter sa fac asta. Promit ca nu te înjur, am mai multa minte decât tine.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 13, 2018 11:05 pm

Cine ma-ta a zis ma ca face 30 mii pe luna? Esti prost? Nu stii sa citesti?
Vorbeste frumos, ca frumos ti-am vorbit si eu
Cine rasa ta te-a mintit ma ca nu am permis? Daca nu vin sa ma laud ca si tine, inseamna ca nu am? Sa dormi linistit, am permis de 2 ani + masina.
Pot sa-ti demonstrez si maine banii aia, dar nu stau sa-mi bat capu` cu un prost ca tine care se lauda pe forum ca si-a luat BMW.
Poate ascult eu BUG Mafia, dar macar nu ascult manele la maxim intr-un cazan din 2000, cu geamurile jos si Salam in gura.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: MISS Diabla

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 13, 2018 11:14 pm

[VIP]Kito wrote:Cine ma-ta a zis ma ca face 30 mii pe luna? Esti prost? Nu stii sa citesti?
Vorbeste frumos, ca frumos ti-am vorbit si eu
Cine rasa ta te-a mintit ma ca nu am permis? Daca nu vin sa ma laud ca si tine, inseamna ca nu am? Sa dormi linistit, am permis de 2 ani + masina.
Pot sa-ti demonstrez si maine banii aia, dar nu stau sa-mi bat capu` cu un prost ca tine care se lauda pe forum ca si-a luat BMW.
Poate ascult eu BUG Mafia, dar macar nu ascult manele la maxim intr-un cazan din 2000, cu geamurile jos si Salam in gura.
Asta a fost asa la sentiment. Si ce plm imi spui mie ca nu asculti salam. Te-am întrebat eu?
Si mai usor cu " cazan " daca nu ziceam eu cuvântul asta nici tu nu il ziceai. Nu il mai repeta dracu de atâtea ori ca am inteles ideea.

Putem să ne certăm si aici: viewtopic.php?f=15&t=27414

Si inca astept numărul ala de wapp. Vreau sa imi trimiți măcar o poza cu 2k de euro. Nu 30 de mii cat ai zis ca ai. Si pe card daca ii ai e ok. Sa fie acolo în balanță.

Post Reply