Kizev aka copilu ploii

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Kizev aka copilu ploii

Post by #Infanteriq# » Mon Jul 23, 2018 11:38 am

"E [VIP]Shiroe [instrainat de fostul proprietar]/Diem/Thadiem/3241 [sau cum era, nu mai stiu cifrele], si [VIP]Haylin

Facebook : Andrei Baltag din Bacau.

Na la p*la na."



1la mana 3241 nu sunt eu , se poate verif7ca , nici VIP Haylin , ne vedem diseara cu who sa ti dovedesc
Image
Suge-ma !
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by [VIP]Admir » Mon Jul 23, 2018 1:07 pm

Și 2 la mână?

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by #Infanteriq# » Mon Jul 23, 2018 2:48 pm

astept sa raspunda copilu , sa vad ce mai mananca
Image
Suge-ma !
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by [VIP]Admir » Mon Jul 23, 2018 3:13 pm

Copiluuu! Hai cu răspunsu la băiatu :lol:

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by #Infanteriq# » Mon Jul 23, 2018 3:21 pm

Pizdev trebuie ca de obicei sa se bage peste tot pt ca da
Image
Suge-ma !
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by [VIP]Thor » Mon Jul 23, 2018 3:40 pm

Poate Andru are dreptate

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by [VIP]Andru » Mon Jul 23, 2018 3:43 pm

Ba penalule, stii si tu ca tu esti pe toate. Iti muti modurile grupa mare, ca-i Who cu banu' pe tine.

Pentru cunoscatori, e [Dn]sCatalin, s-ul mic de acolo, vine de la "saracie".

Daca i-am zis adevaru' pe fata, sunt copil, baga-mi-as p*la-n tine de 21 de ori, pentru fiecare an pe care l-am implinit.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by #Infanteriq# » Mon Jul 23, 2018 3:58 pm

asa , si daca nu sunt [VIP]Haylin sau 3241 sa ti arunc cu m**a n cioc ? a ? Mereu trebuie sa bagi tu nasu si sa comentezi ceva ,pruncu' lu' tata hai sa ti spun ceva daca face cnv din staff face ev si tu dai premiu sau cv ,staff tot nu ai sa reprimesti stii de ce , ca tot asa prst ai ramas , stie lume ca ai ramas prost stie lumea si de ce nu mai esti in staff si acum stai si plangi ca fraierul pe forum si pe joc , awaw fain
Image
Suge-ma !
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by [VIP]Admir » Mon Jul 23, 2018 4:04 pm

#Infanteriq# wrote:asa , si daca nu sunt [VIP]Haylin sau 3241 sa ti arunc cu muia n cioc ? a ? Mereu trebuie sa bagi tu nasu si sa comentezi ceva ,pruncu' lu' tata hai sa ti spun ceva daca face cnv din staff face ev si tu dai premiu sau cv ,staff tot nu ai sa reprimesti stii de ce , ca tot asa prst ai ramas , stie lume ca ai ramas prost stie lumea si de ce nu mai esti in staff si acum stai si plangi ca fraierul pe forum si pe joc , awaw fain
0-0 pana acum. Nu imi place nimic momentan. Nici o înjurătură șmecheră nimic. Doar copilării. Vreau sa vad acțiune, drama si comedie. Scoateți textele alea grele de unde le țineți.

PS:
Kizev nu mai e in staff din cauza mea, nu ca e prost... ha!
#Imblanzitorul de lei!

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: Kizev aka copilu ploii

Post by #Infanteriq# » Mon Jul 23, 2018 4:11 pm

admir , pizdev e si prost si copil , avand 21 de ani de atatea ori te si scuip in cur si te fac toaleta , asa prost esti , ma pis si ti dau de la etaju 4 ,gras ce esti , ma tu dormi pe 2 remorci la cat de gras esti , te uiti in oglinda ?? Dracu plangi 2 3 ore ca esti gras de ti curge smantana in loc de transpiratie
Image
Suge-ma !
Image

Locked