de ce?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: de ce?

Post by [VIP]Admir » Mon Aug 06, 2018 11:33 am

[MISS]Diabla wrote:singura chestia ratată de aici e viața ta, toate evenimentele pe care eu le-am postat am vrut să fie de A+ nu să îmi bat joc
Ca frigiderul meu :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: de ce?

Post by [Diva]Diabla » Mon Aug 06, 2018 2:37 pm

mine too

ala2123456789
Posts: 275

Re: de ce?

Post by ala2123456789 » Mon Aug 06, 2018 3:20 pm

[MISS]Diabla wrote:singura chestia ratată de aici e viața ta, toate evenimentele pe care eu le-am postat am vrut să fie de A+ nu să îmi bat joc
da de unde ma cunosti tu pe mn ? nu te mai da mare interesanta ca nu pacalesti pe nimeni vad ce evente de nota 10 faci toata lumea e multumita parca tiam zis sa nu comentezi
Image

Image

jake
Posts: 338

Re: de ce?

Post by jake » Mon Aug 06, 2018 7:21 pm

Fa nauzi

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: de ce?

Post by [VIP]Thor » Mon Aug 06, 2018 7:44 pm

Eu zic rataților să nu mai participați la evenimentele ei. Dacă nu-s bune pentru voi asta nu înseamnă că nu-s bune pentru toți.
Voi ăștia de toată ziua vă plângeți ampulea meritați Ban. Sa vedem dacă sunteți ok fără metin2.
Aveți ceva pe creier când o vedeți pe ea că postează.La toți sunteți mulțumiți numa la ea va rățoiți voi.
Mai vedeți-vă dracu și de viețile voastre [alea de căcat], nu mai stați pe Metin, e vara. Ieșiți la un suc, bere, țuică. Duceți-vă la club, fu*eți ceva să vă mai treacă frustrarea.

jake
Posts: 338

Re: de ce?

Post by jake » Mon Aug 06, 2018 8:33 pm

[VIP]Thor wrote:Eu zic rataților să nu mai participați la evenimentele ei. Dacă nu-s bune pentru voi asta nu înseamnă că nu-s bune pentru toți.
Voi ăștia de toată ziua vă plângeți ampulea meritați Ban. Sa vedem dacă sunteți ok fără metin2.
Aveți ceva pe creier când o vedeți pe ea că postează.La toți sunteți mulțumiți numa la ea va rățoiți voi.
Mai vedeți-vă dracu și de viețile voastre [alea de căcat], nu mai stați pe Metin, e vara. Ieșiți la un suc, bere, țuică. Duceți-vă la club, fu*eți ceva să vă mai treacă frustrarea.

Ua thor prea te dai tu mare si tare da doar gura i de tn esti ceva gen [Dn]TheRealk da versiunea mai prsta, ia da si tu un skype un discord un watap domnule profesor de limba română care ii face pe altii agramati dar habar nu are sa scrie

ala2123456789
Posts: 275

Re: de ce?

Post by ala2123456789 » Mon Aug 06, 2018 9:01 pm

[VIP]Thor wrote:Eu zic rataților să nu mai participați la evenimentele ei. Dacă nu-s bune pentru voi asta nu înseamnă că nu-s bune pentru toți.
Voi ăștia de toată ziua vă plângeți ampulea meritați Ban. Sa vedem dacă sunteți ok fără metin2.
Aveți ceva pe creier când o vedeți pe ea că postează.La toți sunteți mulțumiți numa la ea va rățoiți voi.
Mai vedeți-vă dracu și de viețile voastre [alea de căcat], nu mai stați pe Metin, e vara. Ieșiți la un suc, bere, țuică. Duceți-vă la club, fu*eți ceva să vă mai treacă frustrarea.
nu mai fi pupincurist atat am avut de zis
Image

Image

User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: de ce?

Post by AriehBaws » Mon Aug 06, 2018 9:33 pm

ala2123456789 wrote:
[VIP]Thor wrote:Eu zic rataților să nu mai participați la evenimentele ei. Dacă nu-s bune pentru voi asta nu înseamnă că nu-s bune pentru toți.
Voi ăștia de toată ziua vă plângeți ampulea meritați Ban. Sa vedem dacă sunteți ok fără metin2.
Aveți ceva pe creier când o vedeți pe ea că postează.La toți sunteți mulțumiți numa la ea va rățoiți voi.
Mai vedeți-vă dracu și de viețile voastre [alea de căcat], nu mai stați pe Metin, e vara. Ieșiți la un suc, bere, țuică. Duceți-vă la club, fu*eți ceva să vă mai treacă frustrarea.
nu mai fi pupincurist atat am avut de zis
+1
Image
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: de ce?

Post by [MOD]Lorena » Mon Aug 06, 2018 11:14 pm

una la mâna nu am 40 si ceva de ani atât are măicuță ta și 2, aproape toate evenimentele necesită aprobare așa a fost de când era si Silent,Bia,Adina s.a.m.d.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: de ce?

Post by [VIP]Thor » Tue Aug 07, 2018 8:10 am

1:Cine căcat mai foloseste Skype?
2: Ce sa discut eu pe discord cu un rahat mic cu ochi, care va injura în secunda doi după ce i se va răspunde? Stai ma prietene liniștit în Banca ta. Ma vezi venind la mă-ta și după te superi.
Si app. Chiar știu să scriu. Agramatule.

Post Reply