despre specimene

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Locked
AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

despre specimene

Post by AmSaFacDouaZiare » Sun Aug 19, 2018 4:38 pm

despre specimene capitolu 1
sga marius
bai coaie tu esti prajit pe creir ?Esti Diabla ?Bai omule, eu intru cu bug la ox, inteleg, intru odata si am iesit la fel, si tu imi dai jail permanent pe motiv hack ??=)))))))))))))Serios?Asa ratat esti ?Serios ?
Si dupa zici ca nu-ti pasa de reguli(am ss-urile, va puteti uita toti la reclamatii staff), si tii una si buna ca a fost corect jail-ul si ca nu e corect sa fac asta? Bai omule, la ce pana mea donezi daca nici nu stii ce-i ala TC?Doamne ce oameni

User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Re: despre specimene

Post by [Dn]Liviu » Sun Aug 19, 2018 5:18 pm

Dacă e bug la intrare la ox sau cum o fi si ai folosit acest bug trebuia sa-ti dea doar avertisment pentru ca este un bug si trebuie pedepsit dupa regulament. Daca ai folosit hack atunci da, dar nu prea cred ca Metin2Steel are multe buguri. In cazut in care e bug trebuie pedepsit SGA-ul ce ti-a dat jail deoarece a încalcat regulamentul. Părerea mea :roll:

AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: despre specimene

Post by AmSaFacDouaZiare » Sun Aug 19, 2018 5:42 pm

[Dn]Liviu wrote:Dacă e bug la intrare la ox sau cum o fi si ai folosit acest bug trebuia sa-ti dea doar avertisment pentru ca este un bug si trebuie pedepsit dupa regulament. Daca ai folosit hack atunci da, dar nu prea cred ca Metin2Steel are multe buguri. In cazut in care e bug trebuie pedepsit SGA-ul ce ti-a dat jail deoarece a încalcat regulamentul. Părerea mea :roll:

Pai da =))))))Bugu ala il faci sa intrii prin orice, schimbi costumele de pe tine =)))))), si mi-a dat tc la doua topicuri, la al doilea nici nu a mai scris "TC"

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: despre specimene

Post by [VIP]Thor » Sun Aug 19, 2018 10:36 pm

Chiar ca nu mai văzusem nici un scandal. Mhm, ma duc sa îmi iau floricelele.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: despre specimene

Post by [Diva]Diabla » Sun Aug 19, 2018 11:01 pm

daca ai ceva de raportat te astept la sectiunea - Raportari staff
aici ai T/C

Locked