bag ceva frate

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
florinmod
Posts: 3

bag ceva frate

Post by florinmod » Wed Sep 19, 2018 8:05 pm

deci aicia daca nu intri pe metin2 ceva timp iti da ban fra sa moara mama plus ca am si donat si nici nu am facut nimica ca sa imi deie ban dar dupa ce am donat nu am mai intrat ceva timp si acuma cand dau sa intru imi zice ca am contu banat daca asa faceti sa va fie rusine

santal123
Posts: 216

Re: bag ceva frate

Post by santal123 » Wed Sep 19, 2018 8:46 pm

florinmod wrote:deci aicia daca nu intri pe metin2 ceva timp iti da ban fra sa moara mama plus ca am si donat si nici nu am facut nimica ca sa imi deie ban dar dupa ce am donat nu am mai intrat ceva timp si acuma cand dau sa intru imi zice ca am contu banat daca asa faceti sa va fie rusine
ori ai facut cv si crezi ca pacalesti pe cnv ori lai instrainat si o facut ala ceva, nu se da ban dgb cred ma

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: bag ceva frate

Post by Beibi stiu ca vrei » Sat Sep 22, 2018 11:45 am

Ba să știți că se dă. Se dă ban la playeri simpli pentru simplu fapt că ești inactiv o perioadă cu scuza că : lăsăm pe cei activi să urce în rang pe site. O să se șteargă și conturile vechi, o să se dea rr la conturi doar pentru a atrage din nou jucători că pare singura soluție. Adică nimeni nu s-ar apuca de serveru ăsta știind că îi trebuie câteva sute de lei dacă vrea să stea în Map 1. Câți playeri ziceți că mai sunt? Sunt sigur că staff-ul face evente cu 5 playeri în spatele cărora se ascunde o singură persoană: alt membru staff.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: bag ceva frate

Post by [VIP]Thor » Sat Sep 22, 2018 1:50 pm

In medie 30 (seara și în weekend, cu tot cu conturile secundare)

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: bag ceva frate

Post by [Diva]Diabla » Tue Sep 25, 2018 12:07 pm

cred ca are, a mai facut un topic si la " probleme si intrebari " daca nu ma insel

Post Reply