ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
santal123
Posts: 216

ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by santal123 » Tue Oct 09, 2018 9:56 pm

viewtopic.php?f=31&t=28217


nu mi se pare normal ce face lorena pt ca deoarece si finca ea anunta un event in timpu saptamanii si alege cine participa in functie de primi care se inscriu dar ea nu ia in considerare ca uni e copi si merge la scoala si nu pot sa vada cai postat tu pe forum macar posteaza eventu sambata sa fie corect pt toata lumea

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by [MOD]Lorena » Tue Oct 09, 2018 10:20 pm

Ești prea penibil, postez eventul când vreau eu , nu sâmbătă când tre să-l fac. Nu iți convine nu te uiți și nu mai comenta atât. Un eveniment trebuie postat dinainte să vadă toată lumea regulile și să se inscrie , așa că abține-te de la atâtea comentarii.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

santal123
Posts: 216

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by santal123 » Tue Oct 09, 2018 10:24 pm

[MISS]Lorena wrote:Ești prea penibil, postez eventul când vreau eu , nu sâmbătă când tre să-l fac. Nu iți convine nu te uiți și nu mai comenta atât. Un eveniment trebuie postat dinainte să vadă toată lumea regulile și să se inscrie , așa că abține-te de la atâtea comentarii.
da cum sa se inscrie daca tu ai postat eventu in timp ce copi erau la scoala si astia sau inscris si cand au venit copi acasa au vazut ca nu mai e locuri de ce nai anuntat din timp ha ? ia zi

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by [MOD]Lorena » Tue Oct 09, 2018 10:45 pm

s-au inscris, așa că nu mai comenta aiurea fără rost și vezi-ți de viața ta. Ia uite frate , acum nu mai poate omu să facă eveniment că ai tu ceva de comentat, d-aia nu mai pot eu să dorm, comentezi mult și fără rost.
santal123 wrote:
[MISS]Lorena wrote:Ești prea penibil, postez eventul când vreau eu , nu sâmbătă când tre să-l fac. Nu iți convine nu te uiți și nu mai comenta atât. Un eveniment trebuie postat dinainte să vadă toată lumea regulile și să se inscrie , așa că abține-te de la atâtea comentarii.
da cum sa se inscrie daca tu ai postat eventu in timp ce copi erau la scoala si astia sau inscris si cand au venit copi acasa au vazut ca nu mai e locuri de ce nai anuntat din timp ha ? ia zi
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by [Diva]Diabla » Wed Oct 10, 2018 7:55 am

data viitoare poate prinzi loc :)

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by [MOD]Lorena » Wed Oct 10, 2018 11:43 am

Că bine zici, ăștia chiar nu se potolesc deloc.
[SGM]Hades wrote:
santal123 wrote:viewtopic.php?f=31&t=28217


nu mi se pare normal ce face lorena pt ca deoarece si finca ea anunta un event in timpu saptamanii si alege cine participa in functie de primi care se inscriu dar ea nu ia in considerare ca uni e copi si merge la scoala si nu pot sa vada cai postat tu pe forum macar posteaza eventu sambata sa fie corect pt toata lumea
ai grija ca mi-ai atras atentia ca sti ce sa intamplat prima data si cum ati luat voi vip nu? tot mai multi se plang de voi prima data ati zis ca va linistiti acuma ce faceti???
ultimu avertisment
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by [Diva]Diabla » Wed Oct 10, 2018 1:14 pm

+1 warn/edit pentru limbaj ;d

santal123
Posts: 216

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by santal123 » Wed Oct 10, 2018 9:42 pm

ala1234 wrote:Deci e normal sa faci event si sa privezi lumea de la elZi tu hades pt ceam luat ban noi prima data daca esti asa de informat nu vedeti in pwla mea cat sunateti de prosti cred ca cand erati mici partinti vostri au fost foarte stricti si voi nu puteati sa faceti mai nimic si vo intrat chestia aia sub constient si acuma simtiti nevoia sa va impuneti si voi pe un joc
Santeti 20 de playeri dintre care 10 staf simi zici ca e ultimu advertisment ma cac pe advertismentu tau si pe tn si pe lorena si pe svu vostru de rahat incompetentilor
Plsyeri nu sau lasat din cauza mea sia lui vali sau lssat din cauza voastra si a lui ffty si decizilor super pe care le luati
Daca va injura unu pe strada ce ziceti ai warn data vitoare 15 min fwtuvan gura de ratati Acuma puteti sami dati ban si ramaneti in 19 playeri prostilor Daca am de intrat intru si pe cont de lv 1 ca nus asa disperat ca voi dupa un vip sau niste moduri swgeti pwla

+1 e prea prost hades

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by [VIP]Thor » Wed Oct 10, 2018 10:09 pm

Merci de warn Lorena, ești o scumpa. Sper sa mori cât mai curând.

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: ce parere aveti fete si baieti? e frumos?

Post by Beibi stiu ca vrei » Tue Oct 16, 2018 9:21 pm

Hades nu a avut părinți, a fost crescut de stat, la casă de copii iar la vârsta de 18 ani a trebuit sa se descurce. Probabil ca traumele prin care a trecut l-au marcat pe viață, nu este vina lui ci a statului și a părinților mult prea depravați, a violenței în familie, alcoolului și neputința de a crea un spațiu în care să crească și să supraviețuiască un copil. Hades, eu te înțeleg că situația ta nu a fost deloc roz dar încearcă măcar să nu miroși a prost,a stai, tu puți a prost... No hate, mate.

Post Reply