Vai de anii pe care ii ai.

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 28, 2018 3:41 am

Știu eu o persoana pe aici atât de redusa Mintal ca a început să-și pună avatare cu mine în speranța că poate atrage atenție și poate ajunge mai altfel în ochii lumi.
Poate îmi spui și mie când dracu o sa încetezi sa mai cauți atenție cu forța. Ai rămas cu un fix, un tic nervos. Se vede și am mai spus-o ca iti place sa faci mișto de oricine și din orice motiv.
Te rog eu frumos, lasă copilăriile și vezi-ți de treaba ta. Am încetat de mult să-ți mai dau importanta. Încerca să faci la fel.
Si ținând cont ca ai poza de profil cu mine, descriere și breasla cu numele meu, denota cât te duce pe tine bostanu'. Uni din voi ati ajuns sa trăiți efectiv pe jocul asta.

Get a life dude!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Admir » Sun Oct 28, 2018 7:09 am

A, cine?

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [MOD]Gambit » Sun Oct 28, 2018 2:20 pm

păi dacă s fanu' tău, zău :)))))
Vezi că nu ești potrivit să mi spui "get a life", mijda știi și tu cum arată? Ai pus mâna pe vreuna? Bagă și tu mâna fără rușine odată acolo, și după zi-mi "get a life", pwp

p.s. ai încetat să mi dai atenție? D-aia ai făcut topicu asta. Pe joc nu te ține glanda să mi răspunzi, parcă aș fi fată. Ești sfios? Știu că ție doar de fete ți-e rușine :))))
Last edited by [MOD]Gambit on Sun Oct 28, 2018 3:41 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
[VIP]Divin.
Posts: 31

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Divin. » Sun Oct 28, 2018 2:36 pm

=)))))))))) cu faţa asta ,nu cred .

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 28, 2018 3:06 pm

Rechinas wrote:păi dacă s fanu' tău, zău :)))))
Vezi că nu ești potrivit să mi spui "get a life", mijda știi și tu cum arată? Ai pus mâna pe vreuna? Bagă și tu mâna fără rușine odată acolo, și după zi-mi "get a life", pwp

p.s. ai încetat să mi dai atenție? D-aia ai făcut topicu asta. Pe joc nu te ține glanda să mi răspunzi, parcă aș fi fată. Ești sfios? Știu că ție doar de fete ți-e rușine :))))
Nu ai înțeles nimic,te las sa te mai gândești. Tu ești singurul om pe care l-am văzut, sa stea sa caute imagini cu o persoana, pentru ca el e frustrat pe un joc.
Eu zic sa te duci și la TV sa pui o poza. Poate, poate ii iei locul lui Esca :lol:. Aa da, s-o vezi în ciorba/supa, cum ce... Mijda aia de care tot vorbești tu, la mine nu I se spune asa,la mine ii zice Figa (s-o vezi în ciorba și p'asta). Te drq :lol:

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [MOD]Gambit » Sun Oct 28, 2018 3:35 pm

Da boss, figa, fotze, picsa, pussy, concha, tot n-ai avut parte de ea în viața ta.

Țin poza că ești plâns din cauza ei. Stai liniștit că nu te-am căutat eu, mi-a zis cineva direct Facebook u tău bă Dexter, bă hidosule

Sunt frustrat, pe cine plm, pe tine? Băi râiosule

Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Admir » Sun Oct 28, 2018 3:51 pm

Uuuu totu-i bine cand se iubesc fratii mei :lol:

ala12345
Posts: 132

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by ala12345 » Sun Oct 28, 2018 4:16 pm

io pun pariu ca te bate thor andrule

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 28, 2018 4:38 pm

Rechinas wrote:Da boss, figa, fotze, picsa, pussy, concha, tot n-ai avut parte de ea în viața ta.

Țin poza că ești plâns din cauza ei. Stai liniștit că nu te-am căutat eu, mi-a zis cineva direct Facebook u tău bă Dexter, bă hidosule

Sunt frustrat, pe cine plm, pe tine? Băi râiosule

Image
Esti dat dracu ma, te admir în pl.m, dacă vreodată voi dori sa fiu un retardat, îmi voi aminti de tine. Respect Andru, nu o sa mai găsim altul ca el milenii de acum încolo. Sa vb cu Hades sa iti facem o statuie în map1. Ma bucur ca exiști, îmi confirmi în fiecare zi ca se poate și mai rău. Cel mai bun pr. Smrfm, hai ca iti dau o bere când te-oi cauta eu.
Hm dar ce zici hai drq sa facem toți schimb de Facebook-uri, eu pun poza cu tine, tu cu mine Admir cu Vali și tot asa. Eu zic că-i o idee buna. Ma anunți dacă vrei. #CelMaiJMKfan

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [MOD]Gambit » Sun Oct 28, 2018 4:59 pm

[VIP]Thor wrote:
Rechinas wrote:Da boss, figa, fotze, picsa, pussy, concha, tot n-ai avut parte de ea în viața ta.

Țin poza că ești plâns din cauza ei. Stai liniștit că nu te-am căutat eu, mi-a zis cineva direct Facebook u tău bă Dexter, bă hidosule

Sunt frustrat, pe cine plm, pe tine? Băi râiosule

Image
Esti dat dracu ma, te admir în pl.m, dacă vreodată voi dori sa fiu un retardat, îmi voi aminti de tine. Respect Andru, nu o sa mai găsim altul ca el milenii de acum încolo. Sa vb cu Hades sa iti facem o statuie în map1. Ma bucur ca exiști, îmi confirmi în fiecare zi ca se poate și mai rău. Cel mai bun pr. Smrfm, hai ca iti dau o bere când te-oi cauta eu.
Hm dar ce zici hai drq sa facem toți schimb de Facebook-uri, eu pun poza cu tine, tu cu mine Admir cu Vali și tot asa. Eu zic că-i o idee buna. Ma anunți dacă vrei. #CelMaiJMKfan
Hai că mă piș pe tine de hidoșenie, cel mai urât om pe care-l știu, dacă nu e mult să te fac om, lighioană monstruoasă ce ești
Image

Locked