Vai de anii pe care ii ai.

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 28, 2018 5:02 pm

Zi ba dreaq facem schimbu' ala? Nu te mai caca atât pe tine, ramai la subiect ca deraiezi ca trenu'.
Esti neserios frate,te credeam om de încredere.

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [MOD]Gambit » Sun Oct 28, 2018 5:31 pm

<---Scursura






Hidosenie ce esti, vezi ca eu nu mi-am pus pe facebook poza cu tine, ci pe forum. Mai taci dracu' ca esti prea urat sa vorbesti
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 28, 2018 5:35 pm

Of ce prieten rău ești, nu mai împart mâncarea cu tine, sa nu-mi mai ceri Finetti ca nu-ți dau. Răule

ala12345
Posts: 132

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by ala12345 » Sun Oct 28, 2018 6:02 pm

da hai ue sa ne intalnim toti 3 eu arbitru si voi va bateti daca santeti tari dgb va certati asa...

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Admir » Sun Oct 28, 2018 6:05 pm

Mie imi place cearta asta dintre voi. Eu va sustin pe amândoi. Andrule imi place ca ai evoluat. Thor nu trebuie sa te descurajezi, mergi înainte si raspunde cu ceva mai bun. Aici nu e loc de moralitati. Andru face asa ca nu vrea sa fie călcat în picioare și daca nu i se oferă respect si-l impune singur. Și tu ar trebui să faci la fel. Pe metin nu e loc de băiatu bun / băiatu rau. Or esti al dracu or esti luat de prost. Și eu am pățit d-astea și la rândul meu m-am invatat minte sa am mereu așii în mânecă. Ma amenințat Kito ala ca pune o poza cu mine si vad ca întârzie... chiar aveam chef sa o fac pe doamna " Sunt Rea ! " sa plângă putin. :lol: be devil!
Încă astept.

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [MOD]Gambit » Sun Oct 28, 2018 6:36 pm

Eu mănânc Nutella boss, finetti ii nașpa și de săraci.

Cat despre ce vorbește Admir, nu am nevoie de niciun respect, doar mă amuză hobbitu' ăsta, cu dioptriile lui de fund de borcan, cu păru' lui uns, cu picioarele alea de zici că-s labe de scafandru, și cu gura aia pe care nu și-o deschide niciodată, doar in taste e șmecher :)))

Elementu' lipsă e vocea, sigur și aia o ai de fătălău, la fel ca aspectul.

Mai ai de învățat la capitolul replici, hidosule
Image

ala12345
Posts: 132

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by ala12345 » Sun Oct 28, 2018 6:48 pm

fineti ii mai buna decat nutela

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 28, 2018 6:50 pm

Tu mai ai de învățat de cine și de ce și UNDE te iei. Nu se știe cât de tare în gura ești în viata reala, încă aștept sa realizezi ca ești pe un forum știut de 20 de persoane, Nimeni nu ma cunoaște în viata reala cât de "fătălău" zici tu ca sunt. Tine minte prietene și cu asta inchei Aparentele înșală întotdeauna.Nu ma cunoști și nici nu te cunosc. Din partea mea încă ma poți face în orice fel vrei tu, iti dai seama cât țin eu cont de părerea ta.
Încearcă sa realizezi în plm ca pe tine te doare mai mult ca pe mine.
Te-n rasa mă-tii și eu nu am cerut poze cu tine la nimeni, și când am făcut mișto și caterinca am făcut pe Fix ceea ce ai expus pe jocul asta și pe forumul asta. TC. M-am convins demult ce jeg de om ești și ce caracter de jeg ai.

santal123
Posts: 216

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by santal123 » Sun Oct 28, 2018 6:54 pm

ala12345 wrote:fineti ii mai buna decat nutela
+1

andru si thor eu cred cas gay, asa ca copi de la gradinita se tachineaza se bat si dupa se pupa si se impaca

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Vai de anii pe care ii ai.

Post by [MOD]Gambit » Sun Oct 28, 2018 7:09 pm

Bossule, vezi că mănânci căcat grav :)))) tu chiar crezi că m-am interesat eu de tine? Dacă era așa, se întâmpla de mult.

Amintește ți, câine, că eram map1 și râdeau Say cu Kokaine de tine zicandu ți Dexter. I am întrebat de ce îți zic așa și mi au zis că ai ochelari și n ai prieteni apoi mi au dat Facebook ul tău bă hidos, nu l am cerut eu, atât de puțin mi a păsat de tine. Suge te singur in continuare
Image

Locked