Ba

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
[VIP]Admir
Posts: 2298

Ba

Post by [VIP]Admir » Wed Dec 19, 2018 2:50 pm

Băăă se duce pe p*la obiceiul standard să faci Crăciunul cu amicii, să bei oribil și să te caci la unul în șifonier. Nu. De Crăciun trebuie să te duci la familia ei. Să mănânci cu mă-sa și tac-su. Mă-sa aia, căreia ea îi povestește absolut toate amănuntele sexuale ale vieții tale, că așa fac femeile. Tanti aia cu privire blândă știe că îi bagi fiică-si un deget în c_ur și că la beție nu ți se scoală. Și e atât de evident că știe din faptul că se uită la tine prefăcându-se că n-ar ști. Dar nu e asta partea nasoală. Partea nasoală e că te uiți la gagică-ta, cu carnea tare și bucile rotunde, și apoi te uiți la mă-sa, cu gușă și spatele cât dulapul, știind sigur că peste 20 de ani, exact așa o să fie și gagică-ta. Îți strică tot optimismul imaginea. Și apoi e tac-su. În 90% din cazuri se uită la tine ca și cum ar vrea să te spintece. În 10% pare prietenos. Se preface. Te urăște profund. O f_uți pe fiică-sa! Îți bagi p*la în ce ducea el de mănuță la școală acu' 10-15 ani. Să nu te îndoiești nici o clipă. Dacă e numai el cu tine în casă și te prinde dormind, îți pune perna pe față și zice că te-ai sufocat in somn.
Ah, cadourile!!
Femeile mereu o să facă cadouri de că_cat. Și tu o să trebuiască să te prefaci că îți plac. De fapt, fac două tipuri de cadouri. Rahaturi inutile, care au ele impresia că ți-ar prinde bine, cum ar fi un deodorant care miroase a matura, un ceas desteptator, sau un inel homo!! Daca esti si mai ghinionist primesti că_caturi decorative de pus prin casă (cine p*la mea își decorează casa?) sau haine urâte. Al doilea tip, este ăla simbolic. Cum ar fi un că_cat de pus la gât făcut cu mânuța lor, pe care trebuie să-l porți, sau o felicitare de-aia în care scrie cât de mult te iubește, că ești smotocelul ei simpatic, și insistă să o arăți și prietenilor tăi, să te faci de că_cat. Și nu, nu merge să-i iei și tu ceva simbolic, ca un fier de călcat sau un mixer de batut fasolea. Și nu-i numai din cauza ei. Ții minte cârdul ăla de urâte m_uiste și proaste cu care stă ea la cafele des? Din cauza ălora. Fufa ta e într-o competiție eternă cu restul turmei de fufe și trebuie să le arate lor de sărbători două chestii. Unu, că cheltuiești mulți bani pe ea, și doi, că faci fix ce vrea ea de sărbători. Adica, p*la mea, ea știe de sentimente și că_cat, dar ăstea trebuiesc cuantificate. Trebuie să aibă ce să arate și să povestească cetei de strâmbe, chiar și lu' gagica aia faină pe care nu o să o f_uți niciodată că e prietenă cu prietena ta și a văzut că te uiți lung la ea și deja o urăște. Așa că, pe scurt, ai belit carasu'. O să cheltuiești toți banii pe rahaturi lucioase de cumpărat și pe dus în locuri în care nu vrei să ajungi. Ca să le arate ea proastelor cât de romantic și perfect ești tu, și să le sugereze din că e din cauză că ea e mai bună decât ele și merită mai mult!!!

PS. Nu cunosc autorul

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Ba

Post by [VIP]Alan » Wed Dec 19, 2018 3:14 pm

:lol: :lol: :lol: , ba ai dreptate.
Image

santal123
Posts: 216

Re: Ba

Post by santal123 » Wed Dec 19, 2018 5:47 pm

De unde sti tu alan ai vreo dovads

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Ba

Post by [VIP]Thor » Wed Dec 19, 2018 8:26 pm

Săracul om în ce a nimerit.
F

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Ba

Post by [VIP]Sophie » Thu Dec 20, 2018 6:28 pm

BĂĂĂĂĂĂĂĂĂ CUM E ASTA=))))))
Image
Image
stay blessed

Post Reply