Lorena lasă legalele

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Lorena lasă legalele

Post by [VIP]Thor » Tue Jan 29, 2019 8:59 pm

Cum bai femeie sa ii dai jail lu ala de itri face promovare? [quote][/quote]

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Lorena lasă legalele

Post by [MOD]Lorena » Tue Jan 29, 2019 11:35 pm

Dupa am vazur ca e contul lui oficial si ca facea live, l am scos si mi am cerut scuze, doar ca venise cand nu era regatul lui si ataca d aia a primit.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Lorena lasă legalele

Post by [VIP]Thor » Tue Jan 29, 2019 11:49 pm

[S]Lorena wrote:Dupa am vazur ca e contul lui oficial si ca facea live, l am scos si mi am cerut scuze, doar ca venise cand nu era regatul lui si ataca d aia a primit.
Ataca mobi nu playeri, în plus dai subscribe și activează clopoțelul de la canal ca să îți dai seama când întra pe live.
Oricum a fost de căcat faza și ne-am cam făcut de ras.
Bafta

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Lorena lasă legalele

Post by SamSunGs8 » Wed Jan 30, 2019 12:03 am

[VIP]Thor wrote:
[S]Lorena wrote:Dupa am vazur ca e contul lui oficial si ca facea live, l am scos si mi am cerut scuze, doar ca venise cand nu era regatul lui si ataca d aia a primit.
Ataca mobi nu playeri, în plus dai subscribe și activează clopoțelul de la canal ca să îți dai seama când întra pe live.
Oricum a fost de căcat faza și ne-am cam făcut de ras.
Bafta
Si la ce te asteptai? Sa fim felicitati?
Baiatu ala, chiar daca e mai mereu cu "coa*ele" si cu "pu*a" in gura, a zis un lucru pe sfarsitul live-ului.
E de rahat sa faci PVM la fiecare regat in parte, si sa-l faci si pe rand. Eu unu nu am mai vazut asa ceva decat aici. Probabil ar trebui schimbata si chestia asta.

Sau o alternativa, cand se vor mai organiza evenimente PVM, sa se organizeze in 3 harti diferite, de 3 membrii staff diferiti, simultan.
Desi, e cam acelasi rahat doar ca nu mai asteapta playeri dupa alte regate.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Lorena lasă legalele

Post by [MOD]Lorena » Wed Jan 30, 2019 12:10 am

din păcate n-am avut cu cine sa-l organizez .. decât cu Hades, dacă
Se implicau mai multi poate iesea ceva fain.. poate data viitoare..
SamSunGs8 wrote:
[VIP]Thor wrote:
[S]Lorena wrote:Dupa am vazur ca e contul lui oficial si ca facea live, l am scos si mi am cerut scuze, doar ca venise cand nu era regatul lui si ataca d aia a primit.
Ataca mobi nu playeri, în plus dai subscribe și activează clopoțelul de la canal ca să îți dai seama când întra pe live.
Oricum a fost de căcat faza și ne-am cam făcut de ras.
Bafta
Si la ce te asteptai? Sa fim felicitati?
Baiatu ala, chiar daca e mai mereu cu "coa*ele" si cu "pu*a" in gura, a zis un lucru pe sfarsitul live-ului.
E de rahat sa faci PVM la fiecare regat in parte, si sa-l faci si pe rand. Eu unu nu am mai vazut asa ceva decat aici. Probabil ar trebui schimbata si chestia asta.

Sau o alternativa, cand se vor mai organiza evenimente PVM, sa se organizeze in 3 harti diferite, de 3 membrii staff diferiti, simultan.
Desi, e cam acelasi rahat doar ca nu mai asteapta playeri dupa alte regate.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Lorena lasă legalele

Post by SamSunGs8 » Wed Jan 30, 2019 12:18 am

din păcate n-am avut cu cine sa-l organizez .. decât cu Hades, dacă
Se implicau mai multi poate iesea ceva fain.. poate data viitoare..
Era mai bine daca ai fi asteptat pana ai fi avut cu cine sa-l faci. Decat des si prost, mai bine rar si bine.

Pun pariu ca playerii noi care au intrat in timpul live-ului si au venit la PVM, daca au primit 10 jail-uri aia nu mai intra.

Ar trebui sa existe comunicare intre STAFF-ul Metin2 Steel si persoana care face Live-ul (Pana la urma banii sunt dati de voi, el ar trebui sa se "supuna"). Sa cadeti de acord la o ora in care sa poata sa fie ON mai multe persoane din Staff si sa poata sa faca si el live. In perioada respectiva sa organizati evenimente distractive, care sa atraga playerii, nu sa le dati jail. Daca din 10 playeri noi care au intrat, la 9 le-ati dat jail pentru event atunci bani platiti pentru reclama sunt degeaba.

Voi ar trebui sa ii spuneti lui ce sa faca, sunt banii vostri. Din cate am vazut eu, ala doar intra pe live cu pu*a si coa*ele in gura (sau povesteste despre cum se c*ca el in podul scoli cand era in liceu) si vorbeste despre alte servere unde a fost el GM. Eu unu nu as permite asta atata timp cat EU il platesc pe el.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Lorena lasă legalele

Post by [VIP]Thor » Wed Jan 30, 2019 1:11 am

SamSunGs8 wrote:
din păcate n-am avut cu cine sa-l organizez .. decât cu Hades, dacă
Se implicau mai multi poate iesea ceva fain.. poate data viitoare..
Era mai bine daca ai fi asteptat pana ai fi avut cu cine sa-l faci. Decat des si prost, mai bine rar si bine.

Pun pariu ca playerii noi care au intrat in timpul live-ului si au venit la PVM, daca au primit 10 jail-uri aia nu mai intra.

Ar trebui sa existe comunicare intre STAFF-ul Metin2 Steel si persoana care face Live-ul (Pana la urma banii sunt dati de voi, el ar trebui sa se "supuna"). Sa cadeti de acord la o ora in care sa poata sa fie ON mai multe persoane din Staff si sa poata sa faca si el live. In perioada respectiva sa organizati evenimente distractive, care sa atraga playerii, nu sa le dati jail. Daca din 10 playeri noi care au intrat, la 9 le-ati dat jail pentru event atunci bani platiti pentru reclama sunt degeaba.

Voi ar trebui sa ii spuneti lui ce sa faca, sunt banii vostri. Din cate am vazut eu, ala doar intra pe live cu pu*a si coa*ele in gura (sau povesteste despre cum se c*ca el in podul scoli cand era in liceu) si vorbeste despre alte servere unde a fost el GM. Eu unu nu as permite asta atata timp cat EU il platesc pe el.
Zi merci ca nu s-a dus sa crească, ne-am fi făcut mai de rahat.

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Lorena lasă legalele

Post by SamSunGs8 » Wed Jan 30, 2019 1:27 am

[VIP]Thor wrote:
SamSunGs8 wrote:
din păcate n-am avut cu cine sa-l organizez .. decât cu Hades, dacă
Se implicau mai multi poate iesea ceva fain.. poate data viitoare..
Era mai bine daca ai fi asteptat pana ai fi avut cu cine sa-l faci. Decat des si prost, mai bine rar si bine.

Pun pariu ca playerii noi care au intrat in timpul live-ului si au venit la PVM, daca au primit 10 jail-uri aia nu mai intra.

Ar trebui sa existe comunicare intre STAFF-ul Metin2 Steel si persoana care face Live-ul (Pana la urma banii sunt dati de voi, el ar trebui sa se "supuna"). Sa cadeti de acord la o ora in care sa poata sa fie ON mai multe persoane din Staff si sa poata sa faca si el live. In perioada respectiva sa organizati evenimente distractive, care sa atraga playerii, nu sa le dati jail. Daca din 10 playeri noi care au intrat, la 9 le-ati dat jail pentru event atunci bani platiti pentru reclama sunt degeaba.

Voi ar trebui sa ii spuneti lui ce sa faca, sunt banii vostri. Din cate am vazut eu, ala doar intra pe live cu pu*a si coa*ele in gura (sau povesteste despre cum se c*ca el in podul scoli cand era in liceu) si vorbeste despre alte servere unde a fost el GM. Eu unu nu as permite asta atata timp cat EU il platesc pe el.
Zi merci ca nu s-a dus sa crească, ne-am fi făcut mai de rahat.
Din pacate a fost si acolo. M-am uitat la doua live-uri de ale lui (Ieri si Azi) tot lvl 130 cred ca are. Doar ca na, tipul zice ca e normal:)))
Le mai infloreste si el, doar e platit pentru asta.

[Dn]Chico
Posts: 38

Re: Lorena lasă legalele

Post by [Dn]Chico » Fri Feb 01, 2019 1:47 am

[S]Lorena wrote:Dupa am vazur ca e contul lui oficial si ca facea live, l am scos si mi am cerut scuze, doar ca venise cand nu era regatul lui si ataca d aia a primit.
Vrajealaaaaaaaaa , te excitai putin si tu cu dusul si ai vrut sa ii dai nu mai minti lorenooooooooooooooo , dati-as foc.

Post Reply