Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
    • [VIP]Admir

[VIP]Admir
      • 2337 Lun Iul 25, 2016 10:58 pm

Mesaj #11

[S]Lorena scrie:ai grijă boss, că te bat smardoii ăștia #tastatură știi ce zic no?
      [VIP]Admir scrie:Ziceam si eu... Nu mai fi rau, nu vreau sa am probleme cu voi :lol:

Cel mai dureros lucru e cand te cerți cu ei o perioadă de tine, iar apoi afli ca au 13 ani...
    • [S]Lorena

Site Admin
      Leona♕❤⚘❤
      • 6815 Mar Ian 26, 2016 5:37 pm

Mesaj #12

da, știu sentimentul :lol:
      [VIP]Admir scrie:
      [S]Lorena scrie:ai grijă boss, că te bat smardoii ăștia #tastatură știi ce zic no?
      [VIP]Admir scrie:Ziceam si eu... Nu mai fi rau, nu vreau sa am probleme cu voi :lol:

Cel mai dureros lucru e cand te cerți cu ei o perioadă de tine, iar apoi afli ca au 13 ani...

Imagine

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
      şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"

♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥

Imagine

Imagine
    • ala4123456789

ala4123456789
      • 29 Vin Feb 01, 2019 6:09 pm

Mesaj #13

[S]Lorena scrie:da, știu sentimentul :lol:

da lorena tu nu esi in masura sa vb... la 40 d ani si te comporti ca o adolescenta de 14 si acuma teai ajuns cunosti sentimente mama date drc de aicea
    • Santal123456

Santal123456
      • 23 Vin Feb 01, 2019 7:13 pm

Mesaj #14

Vai ce amuzanteuri suntem lorena, nz uit recunosc am 14 ani si? Tie ciuda cumva

E mai mare rusine sa ai 40 si sate joci metin si sa ai relati virtuale cu baieti care leai putea fi mama

Nici nu ma mai mira faptu ca nai copi, deaba ai grija de tn dar sa ai tu grija de cnv, mai ales ca nu muncesti stai pe bani baiatulu aluia

Trezestete la realitate lori daca imi permiteti sava zic asa!
    • [S]Lorena

Site Admin
      Leona♕❤⚘❤

Mesaj #15

imi plac glumele tale de baiat de gradinita. 1 la mana nu am 40 de ani.
      2 la mana sunt independenta si fac ce vreau pe banii mei.
      3 la mana nu e treaba ta cu cine joc eu metin.
      Santal123456 scrie:Vai ce amuzanteuri suntem lorena, nz uit recunosc am 14 ani si? Tie ciuda cumva

E mai mare rusine sa ai 40 si sate joci metin si sa ai relati virtuale cu baieti care leai putea fi mama

Nici nu ma mai mira faptu ca nai copi, deaba ai grija de tn dar sa ai tu grija de cnv, mai ales ca nu muncesti stai pe bani baiatulu aluia

Imagine

Imagine

Imagine
    • ala4123456789

ala4123456789
      • 29 Vin Feb 01, 2019 6:09 pm

Mesaj #16

[S]Lorena scrie:imi plac glumele tale de baiat de gradinita. 1 la mana nu am 40 de ani.
      Santal123456 scrie:Vai ce amuzanteuri suntem lorena, nz uit recunosc am 14 ani si? Tie ciuda cumva

tanti lorena maturizativa aveti o varsta totusi
    • [S]Lorena

Site Admin
      Leona♕❤⚘❤

Mesaj #17

omoara-te ,faci un bine
      ala4123456789 scrie:
      [S]Lorena scrie:imi plac glumele tale de baiat de gradinita. 1 la mana nu am 40 de ani.

tanti lorena maturizativa aveti o varsta totusi

Imagine

Imagine

Imagine
    • Stephannumuare

Stephannumuare
      • 19 Sâm Dec 29, 2018 3:00 pm

Mesaj #18

lorena peste 2 3 ani când iese la pensie de vârsta ori acum pe baza de handicap mental o sa adopte un copil de 6 luni și îl pune să își facă caractere de saman sai dea buf pe contul de farm faaa maturizeazate luatear germania an pl ai vaginu ăla cat diabla fruntea de lat la câte pule de germani și arabi ai luat alo anbulanta nu sti sa faci ciorba ce o sa zică soacrata când tu abia ști să aprinzi aragazul și abia sa dai cu matura faaaa

[VIP]Admir scrie:13 ani si o flegma ...

flegma pe clitorisu' lu' mă-ta

Folow pe insta
    • Santal12345

Santal12345
      • 10 Mie Ian 30, 2019 6:51 pm

Mesaj #19

doamna lorena, va rog aveti un limbaj civilizat suntem intro comunitate de oameni totusi nu santem in jungla . . . sa vorbiti asa . . . doamne . . .
    • [VIP]Admir

[VIP]Admir
      • 2337 Lun Iul 25, 2016 10:58 pm

Mesaj #20

Stephannumuare scrie:lorena peste 2 3 ani când iese la pensie de vârsta ori acum pe baza de handicap mental o sa adopte un copil de 6 luni și îl pune să își facă caractere de saman sai dea buf pe contul de farm faaa maturizeazate luatear germania an pl ai vaginu ăla cat diabla fruntea de lat la câte pule de germani și arabi ai luat alo anbulanta nu sti sa faci ciorba ce o sa zică soacrata când tu abia ști să aprinzi aragazul și abia sa dai cu matura faaaa

[VIP]Admir scrie:13 ani si o flegma ...

flegma pe clitorisu' lu' mă-ta

Folow pe insta

Ce clitoris ma... Ce dracu ai ma amărăciune ca tu n-ai văzut păsărică decât în poze. Ba, ba, ba, ba, stai cuminte ca daca ma uit urat la tine pe strada schimbi mersu. Si ce zici mai sus, asa a facut ma-ta cu tine? Ba, eu pun pariu ca Lorena te bate parte in parte. :lol:.

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România