hmm

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
fagoonita1
Posts: 2

hmm

Post by fagoonita1 » Sun Feb 17, 2019 8:16 am

de cand naiba red raspunde la reclamatii pe forum ?:))))
c-am multii si au uitat gradele pe serveru asta bineinteles se dau pe langa hades sau astia mai mari sa prinda curaj si acum uite

am observat ca serveru inca e deschis fifty nu cred ca mai scoate asa bine bani am observat ca a scos multi din staff ca sa faca locuri pentru altii


nene fifty munca nu iti mai place? iar cornel(Hades) e cel mai corect asta
in locul lui fifty lui i lasam serveru se implica prea mult iar fifty face asta pentru bani deaia nu prea i vin plaiery
mesaj scurt si marius asta sga miam facut cont ca am ban pe al meu cica keyloger si imi tot da jail cica ar fi unu leesen si ca nustiu ce in fine s-a dus serveru

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: hmm

Post by [VIP]Thor » Sun Feb 17, 2019 11:18 am

Vezi sa nu te trezești ca mine, cu unban și rușinea adusa de topicuri ca asta.
Înainte sa ne expunem frustrarea aici ar trebui sa vorbim cu deținătorul.
Dar dacă tu vrei sa critici, e problema ta.
Din propria-mi experiență îți zic ca nu o sa obții nimic asa.
Multă bafta!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: hmm

Post by [VIP]Admir » Sun Feb 17, 2019 11:42 am

fagoonita1 wrote:de cand naiba red raspunde la reclamatii pe forum ?:))))
c-am multii si au uitat gradele pe serveru asta bineinteles se dau pe langa hades sau astia mai mari sa prinda curaj si acum uite

am observat ca serveru inca e deschis fifty nu cred ca mai scoate asa bine bani am observat ca a scos multi din staff ca sa faca locuri pentru altii


nene fifty munca nu iti mai place? iar cornel(Hades) e cel mai corect asta
in locul lui fifty lui i lasam serveru se implica prea mult iar fifty face asta pentru bani deaia nu prea i vin plaiery
mesaj scurt si marius asta sga miam facut cont ca am ban pe al meu cica keyloger si imi tot da jail cica ar fi unu leesen si ca nustiu ce in fine s-a dus serveru
Fiecare membru staff are dreptul sa raspunda la reclamații atata timp cat are posibilitatea sa sancționeze.

În staff raman doar cei care merita.

Dacă nu ar face-o pentru bani, pentru ce ai vrea sa o faca? Cine isi pierde timp si bani din buzunar ca să ai tu pe ce te juca? E perfect normală poziția lui Fifty.

Nu Fifty sau serverul e problema, ci voi pentru ca nu stiti sa acceptați lucrurile asa cum sunt si sa va mulțumiți cu ele.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: hmm

Post by [VIP]Thor » Sun Feb 17, 2019 1:40 pm

[VIP]Admir wrote:
fagoonita1 wrote:de cand naiba red raspunde la reclamatii pe forum ?:))))
c-am multii si au uitat gradele pe serveru asta bineinteles se dau pe langa hades sau astia mai mari sa prinda curaj si acum uite

am observat ca serveru inca e deschis fifty nu cred ca mai scoate asa bine bani am observat ca a scos multi din staff ca sa faca locuri pentru altii


nene fifty munca nu iti mai place? iar cornel(Hades) e cel mai corect asta
in locul lui fifty lui i lasam serveru se implica prea mult iar fifty face asta pentru bani deaia nu prea i vin plaiery
mesaj scurt si marius asta sga miam facut cont ca am ban pe al meu cica keyloger si imi tot da jail cica ar fi unu leesen si ca nustiu ce in fine s-a dus serveru
Fiecare membru staff are dreptul sa raspunda la reclamații atata timp cat are posibilitatea sa sancționeze.

În staff raman doar cei care merita.

Dacă nu ar face-o pentru bani, pentru ce ai vrea sa o faca? Cine isi pierde timp si bani din buzunar ca să ai tu pe ce te juca? E perfect normală poziția lui Fifty.

Nu Fifty sau serverul e problema, ci voi pentru ca nu stiti sa acceptați lucrurile asa cum sunt si sa va mulțumiți cu ele.
Defapt Admir nu prea sunt de acord cu ultima afirmație.
Un player nu are cum sa joaca și sa se mulțumească cu ce este acum, de ce?
Pentru ca:
1. Avem modate ceea ce mulți nu agreează
2. Nu sunt evoluții Suficiente nemod
3. Nu se creste deloc de la 130 (fapt adus în vedere tuturor fara niciun răspuns)
4. Avem pramatii de jucători activi(cei ce va simțiți)
5. Un player nemod nu face altceva decât sa REZISTE cât de cât celor cu mod/nemod
6. Playeri au nevoie de activități zilnice cu recompense (pentru cei ce nu știu un joc este popular atât timp cât playerul are "quest-uri" zilnice cu recompense)
7. In prezentări se arata doar o anumita fata a serverului (e on de 7 ani și cam atât)

Deci spune-mi și mie dacă tu te duci la magazin și cumperi o doza de suc, tu te mulțumești doar cu doza de aluminiu?
Știu ca doare adevărul dar asta e realitatea, Nu avem jucători pentru ca nu au ce face aici.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: hmm

Post by [VIP]Admir » Sun Feb 17, 2019 2:57 pm

De ce sa iti cumperi o doza de suc daca esti constient ca e goală si nu te mulțumești doar cu cutia?

Asta-i serverul, ăștia sunt termenii si conditiile. Nu ii tine nimeni aici. Fiecare server are ceva in plus fata de altul si in acelasi timp duce lipsă de ceva. Nu poate sa existe un server perfect pentru ca fiecare dorește să aibă pe server fix ce i-ar place lui. Iar mai departe rezultă o propunere din interes personal gen: " propun sa... ar fi mult mai bine ar aduce playeri " adica o minciună mascată. Propunere unde lumea da PRO doar de dragul schimbări. Cu sau fara implementari, lumea tot se va plictisi, modul jocului e de vina. E învechit și nu mai atrage pe nimeni.
Eu consider că niste event-uri statice, ar tine playerii pe server. Creezi un șir de evenimente legate unul de altul, ca sa poti REALIZA ceva pe joc. Dacă nu ai ce sa realizezi, nu ai de ce sa iti mai pierzi timpul. Si asa devii un gamer care încearcă toate serverele posibile nestiind cu adevărat ce cauta. Cine intra si iese, stai linistit ca nici pe alte servere nu sta prea mult.
Puneti-va mintea la contributie.

Santal123456
Posts: 80

Re: hmm

Post by Santal123456 » Sun Feb 17, 2019 7:32 pm

Ce copi toxici, in frunte cu thor

Bai faceti cv cu viatra voastra lasati metinu - deniz

Post Reply