[C]Alduin

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Thor » Fri Apr 05, 2019 2:10 pm

Ce dreq știm noi Kito, suntem niște VIPi amărâți, noi știm doar să înjurăm și să facem panaramă toți restul sunt buni și experți în toate.
Suntem băgați toți în aceeași oală cu bulangii care nu au ce face pe sv decât să se înjure de dimineață până seara, și apropo faza cu donatul/unban-ul sunt cât se poate de adevărate eu personal recunosc că după zeci de cereri de un-ban după mai bine de un an și jumătate de ban am recurs la ultima soluție pentru a fi luat în seamă, am donat 30 de euro. Degeaba afirmați unii din voi că nu e așa.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Thor » Fri Apr 05, 2019 6:00 pm

Mai taci dracu ma.

User avatar
NeverDieAlone
Posts: 57

Re: [C]Alduin

Post by NeverDieAlone » Sun Apr 07, 2019 8:06 am

Yes,kito mare dreptate ai ,dar acest server stim cu totii ca va evolua dar nu si in player sau in randamentul staffului ,data fiind vorba cat inca se mai poate cumpara SGA sg nu va creste :)),+ cat inca se ia unban pe bani nici atat,cat inca se da up pe ochi frumosi da,dinne pt ce primeste up? are si ea un portofoliu de 1 saptamaa sa zicem(nici 1 sapt) si hades rpd pe ea ca e fata ce dq cum sa nu ,repede o am in vizor de mai mult timp =)))),doamne iarta ma....asa sv ++++ el da jail permanent pentru ca am zis ca premiu e caca la ox hai sa jucam metin2 (like)

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Admir » Sun Apr 07, 2019 10:07 am

Ce imi place cand va doare

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 07, 2019 11:24 am

[VIP]Admir wrote:Ce imi place cand va doare
Am băgat niște bani coaie-miu, nu mi-i dă mămica și tăticu ca la toți mucoșii, îi muncesc și chiar mă doare când văd câte căcaturi se fac pe aici.
Și dacă pe voi vă doare când vi se răscoală jucătorii asta înseamnă că ne-am făcut înțeleși!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Admir » Sun Apr 07, 2019 3:19 pm

[VIP]Thor wrote:
[VIP]Admir wrote:Ce imi place cand va doare
Am băgat niște bani coaie-miu, nu mi-i dă mămica și tăticu ca la toți mucoșii, îi muncesc și chiar mă doare când văd câte căcaturi se fac pe aici.
Și dacă pe voi vă doare când vi se răscoală jucătorii asta înseamnă că ne-am făcut înțeleși!
Mai bagă niște bani, ia-ti staff, muncesti si ajungi coordonator si iei atitudine.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 07, 2019 4:54 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Thor wrote:
[VIP]Admir wrote:Ce imi place cand va doare
Am băgat niște bani coaie-miu, nu mi-i dă mămica și tăticu ca la toți mucoșii, îi muncesc și chiar mă doare când văd câte căcaturi se fac pe aici.
Și dacă pe voi vă doare când vi se răscoală jucătorii asta înseamnă că ne-am făcut înțeleși!
Mai bagă niște bani, ia-ti staff, muncesti si ajungi coordonator si iei atitudine.
Nu mai bag nici 10 cenți, abia atunci să mi se spună că nu fac nimic.
Și în plus tu chiar nu vezi că se dă up/grade în prostie? Au ajuns mai mulți în Staff decât playeri noi pe sv, o să-și dea ordine unul altuia și o să facă evente pentru ei.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Admir » Sun Apr 07, 2019 8:09 pm

E absurd, si mai ales atatea comentarii sunt absurde. Eu inteleg nemulțumirile dar nu inteleg de ce aia " buni " stau pe bară mulțumindu-se cu un grad de VIP. Si membri staff au fost odată VIP-i. Au luat grad superior crezând că or să facă ceva bun. Nu au reușit, asta e. Macar au încercat. Dar voi daca tot sunteți calculați și cat de cat raționali, de ce nu luati masuri? Și nu fac mișto, si eu am fost un critic si un observator dar am ajuns la concluzia ca nu asta e rezolvarea. Și am avut de ales, ori imi iau SGA, avansam si făceam ordine. Ori ma lasam. Asa ca timpul si-a spus cuvantul. Prea putin contează asta. Cum poate altii se gândeau despre mine asa ma gandesc si eu despre voi. Sunt tare curios cum s-ar descurca unul din voi in Staff si cum ar putea duce serverul mai sus. Dar stii ce o sa fie cel mai greu? Sa te lupți cu aia ca tine care au rămas la a critica si a scoate mizeria la suprafață să acopere perfecțiunea.
Steel-ul n-a fost niciodată un server in totalitate corect si perfect dar te asigur ca pe langa majoritatea privatelor e strălucit.
Si stiu ca doar cearta si reply-urile va mai tine pe server dar încercați să vă găsiți alta preocupare.
Dacă vreți un server frumos incetati sa mai aruncati cu ură in munca unor oameni. Nu mai puneti problema lipsei playerilor pe seama Staffului. Luati-va si voi 60 de minute din viata sa faceti reclame pentru steel, descărcati si voi 20 de cliente de metin, faceti-va conturi pe server, pe forum pentru fiecare ca apoi să fiți banati in mai putin 2 minute datorita reclamei și sa o luati de la capat.
Si alta chestie, eu nu am văzut că membri staff sa dea sancțiune pe degeaba. Dar voi încalcati regulamentul într-un mod mai subtil ca sa induceti membri staff in eroare. Si apoi faceti reclamație. Si nu zic neaparat de tine, în general asa din cate stiu eu sigur.
Poate ca sunt si lepre de membri care n-au ce cauta acolo. Dar într-un final aptitudinile o sa ii duca acolo unde le e locul. Fifty mereu a facut curățenie in staff. Dar toate la timpul lor. Nu se fac favorizari si treceri cu vederea datorita donațiilor. Au fost banati membri care au donat mult mai mult, ani de zile. Care au muncit, care s-au dăruit serverului la un moment dat.
Omul e construit sa vada lucrurile rele de dragul de a judeca si a-și scoate in evidenta gândirea super dezvoltată dar asta e total gresit.

Post Reply