[C]Alduin

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 07, 2019 9:10 pm

Să ști că am făcut și eu reclame, am ajutat și eu playeri dar fără să fac portofolii pe forum ca să vadă alții ce bun sunt eu că ajut, când am putut am făcut-o și gata.
Momentan nu o mai fac, nu mai am timp sau dedicarea de altă dată. Chiar dacă arunc cu noroi nu o fac ampulea ci încerc să-mi exprim nemulțumirea față de situația actuală în care se află serverul.
Și încă odată frate Nu este vorba de câte reclame faci, nu este vorba de câte iteme noi se adaugă, pur și simplu jucătorii nu mai caută moduri, dmg de 1kkkk și neputința de a face un fucking duel.
Degeaba fac eu reclame, degeaba faceți voi reclame și cu astaam încheiat.
Fiecare server are o perioadă de glorie, perioada noastră a trecut.
Poate că e sfârșitul, poate nu...vom trăi și vom vedea!

User avatar
[SGA]Alduin
Posts: 396
Location: --------STAFF~M2S----------♛Coordonator HELPER !♛
Contact:

Re: [C]Alduin

Post by [SGA]Alduin » Mon Apr 08, 2019 7:43 am

ala51234567 wrote:
[VIP]Al3x wrote:Pentru ce ai mai scris regula de minim 16 ani daca se accepta si sub 16 ani ? :roll:
Poate ne faci si pe noi sa intelegem :roll:
Da ce te int pe tn de cand ii ceri tu socoteala lu alduin ma daca el a crezut ca e bine atunci e BINE nu degeaba e C nu degeaba a donat 400 de lei da si nu degeaba a fost insarcinat cu chestiunea asta cu helperi pt ca el stie tot si e capabil asa ca ciocu mic. Si in plus misel chiar daca are 13 ani e foarte matura ca o persoana de 50 as spune sa nu ma hazardez prea mult. Si asa un ultim cuvant varsta e doar un nr

[C]Alduin - da nu are 16 ani dar,am vazut ca își dorește acel post de helper și ca face și treaba prin reclame și ajuta playeri lucru pe care nu foarte mulți care au grad de [VIP]-[MOD] nu il fac,deci nu văd unde este problema....+că helperi care încalcă regulamentul am eu grija de ei cu totu.
♛Regulile sunt făcute pentru a fii respectate !♛
♛Cei ce nu le respecta vor avea de suferit consecințele.♛

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Kito » Mon Apr 08, 2019 8:55 am

[C]Alduin wrote:
ala51234567 wrote:
[VIP]Al3x wrote:Pentru ce ai mai scris regula de minim 16 ani daca se accepta si sub 16 ani ? :roll:
Poate ne faci si pe noi sa intelegem :roll:
Da ce te int pe tn de cand ii ceri tu socoteala lu alduin ma daca el a crezut ca e bine atunci e BINE nu degeaba e C nu degeaba a donat 400 de lei da si nu degeaba a fost insarcinat cu chestiunea asta cu helperi pt ca el stie tot si e capabil asa ca ciocu mic. Si in plus misel chiar daca are 13 ani e foarte matura ca o persoana de 50 as spune sa nu ma hazardez prea mult. Si asa un ultim cuvant varsta e doar un nr

[C]Alduin - da nu are 16 ani dar,am vazut ca își dorește acel post de helper și ca face și treaba prin reclame și ajuta playeri lucru pe care nu foarte mulți care au grad de [VIP]-[MOD] nu il fac,deci nu văd unde este problema....+că helperi care încalcă regulamentul am eu grija de ei cu totu.
Puneti niste reguli pe care nici macar voi nu vi le puteti respecta :lol: :lol:

Ai 16 ani, iti doresti foarte foarte mult sa obti persmisul de conducere categoria B, stii legislatia pe derost. Poti sa dai examenul?
Cu siguranta nu :lol: :lol:

Si crede-ma ca VIP-i isi fac treaba, daca nu au un rahat de portofoliu pe forum unde sa posteze SS-uri nu inseamna ca nu fac nimic.

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Al3x » Mon Apr 08, 2019 9:20 am

Cum scrie si la tine la semnătură "♛Regulile sunt făcute pentru a fii respectate !♛" si tu ai facut acea regulă cu minimul de varsta si tot tu o încalci?...
Last edited by [VIP]Al3x on Mon Apr 08, 2019 9:55 am, edited 1 time in total.
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[SGA]Alduin
Posts: 396
Location: --------STAFF~M2S----------♛Coordonator HELPER !♛
Contact:

Re: [C]Alduin

Post by [SGA]Alduin » Mon Apr 08, 2019 9:21 am

Am zis că,câțiva nu toti !
♛Regulile sunt făcute pentru a fii respectate !♛
♛Cei ce nu le respecta vor avea de suferit consecințele.♛

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Kito » Mon Apr 08, 2019 5:46 pm

[VIP]Al3x wrote:Cum scrie si la tine la semnătură "♛Regulile sunt făcute pentru a fii respectate !♛" si tu ai facut acea regulă cu minimul de varsta si tot tu o încalci?...
Si-a sters semnatura acum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oricum, nu va asteptati sa respecte playerii regulile daca voi ca staff nu sunteti capabili sa va respectati propiile reguli :lol:

User avatar
[SGA]Ursu
Posts: 564

Re: [C]Alduin

Post by [SGA]Ursu » Mon Apr 08, 2019 6:04 pm

[VIP]Admir wrote:E absurd, si mai ales atatea comentarii sunt absurde. Eu inteleg nemulțumirile dar nu inteleg de ce aia " buni " stau pe bară mulțumindu-se cu un grad de VIP. Si membri staff au fost odată VIP-i. Au luat grad superior crezând că or să facă ceva bun. Nu au reușit, asta e. Macar au încercat. Dar voi daca tot sunteți calculați și cat de cat raționali, de ce nu luati masuri? Și nu fac mișto, si eu am fost un critic si un observator dar am ajuns la concluzia ca nu asta e rezolvarea. Și am avut de ales, ori imi iau SGA, avansam si făceam ordine. Ori ma lasam. Asa ca timpul si-a spus cuvantul. Prea putin contează asta. Cum poate altii se gândeau despre mine asa ma gandesc si eu despre voi. Sunt tare curios cum s-ar descurca unul din voi in Staff si cum ar putea duce serverul mai sus. Dar stii ce o sa fie cel mai greu? Sa te lupți cu aia ca tine care au rămas la a critica si a scoate mizeria la suprafață să acopere perfecțiunea.
Steel-ul n-a fost niciodată un server in totalitate corect si perfect dar te asigur ca pe langa majoritatea privatelor e strălucit.
Si stiu ca doar cearta si reply-urile va mai tine pe server dar încercați să vă găsiți alta preocupare.
Dacă vreți un server frumos incetati sa mai aruncati cu ură in munca unor oameni. Nu mai puneti problema lipsei playerilor pe seama Staffului. Luati-va si voi 60 de minute din viata sa faceti reclame pentru steel, descărcati si voi 20 de cliente de metin, faceti-va conturi pe server, pe forum pentru fiecare ca apoi să fiți banati in mai putin 2 minute datorita reclamei și sa o luati de la capat.
Si alta chestie, eu nu am văzut că membri staff sa dea sancțiune pe degeaba. Dar voi încalcati regulamentul într-un mod mai subtil ca sa induceti membri staff in eroare. Si apoi faceti reclamație. Si nu zic neaparat de tine, în general asa din cate stiu eu sigur.
Poate ca sunt si lepre de membri care n-au ce cauta acolo. Dar într-un final aptitudinile o sa ii duca acolo unde le e locul. Fifty mereu a facut curățenie in staff. Dar toate la timpul lor. Nu se fac favorizari si treceri cu vederea datorita donațiilor. Au fost banati membri care au donat mult mai mult, ani de zile. Care au muncit, care s-au dăruit serverului la un moment dat.
Omul e construit sa vada lucrurile rele de dragul de a judeca si a-și scoate in evidenta gândirea super dezvoltată dar asta e total gresit.
Extrem de bine punctat!
Image

Image

User avatar
[VIP]Anne
Posts: 458

Re: [C]Alduin

Post by [VIP]Anne » Mon Apr 22, 2019 5:03 pm

[VIP]Admir wrote:E absurd, si mai ales atatea comentarii sunt absurde. Eu inteleg nemulțumirile dar nu inteleg de ce aia " buni " stau pe bară mulțumindu-se cu un grad de VIP. Si membri staff au fost odată VIP-i. Au luat grad superior crezând că or să facă ceva bun. Nu au reușit, asta e. Macar au încercat. Dar voi daca tot sunteți calculați și cat de cat raționali, de ce nu luati masuri? Și nu fac mișto, si eu am fost un critic si un observator dar am ajuns la concluzia ca nu asta e rezolvarea. Și am avut de ales, ori imi iau SGA, avansam si făceam ordine. Ori ma lasam. Asa ca timpul si-a spus cuvantul. Prea putin contează asta. Cum poate altii se gândeau despre mine asa ma gandesc si eu despre voi. Sunt tare curios cum s-ar descurca unul din voi in Staff si cum ar putea duce serverul mai sus. Dar stii ce o sa fie cel mai greu? Sa te lupți cu aia ca tine care au rămas la a critica si a scoate mizeria la suprafață să acopere perfecțiunea.
Steel-ul n-a fost niciodată un server in totalitate corect si perfect dar te asigur ca pe langa majoritatea privatelor e strălucit.
Si stiu ca doar cearta si reply-urile va mai tine pe server dar încercați să vă găsiți alta preocupare.
Dacă vreți un server frumos incetati sa mai aruncati cu ură in munca unor oameni. Nu mai puneti problema lipsei playerilor pe seama Staffului. Luati-va si voi 60 de minute din viata sa faceti reclame pentru steel, descărcati si voi 20 de cliente de metin, faceti-va conturi pe server, pe forum pentru fiecare ca apoi să fiți banati in mai putin 2 minute datorita reclamei și sa o luati de la capat.
Si alta chestie, eu nu am văzut că membri staff sa dea sancțiune pe degeaba. Dar voi încalcati regulamentul într-un mod mai subtil ca sa induceti membri staff in eroare. Si apoi faceti reclamație. Si nu zic neaparat de tine, în general asa din cate stiu eu sigur.
Poate ca sunt si lepre de membri care n-au ce cauta acolo. Dar într-un final aptitudinile o sa ii duca acolo unde le e locul. Fifty mereu a facut curățenie in staff. Dar toate la timpul lor. Nu se fac favorizari si treceri cu vederea datorita donațiilor. Au fost banati membri care au donat mult mai mult, ani de zile. Care au muncit, care s-au dăruit serverului la un moment dat.
Omul e construit sa vada lucrurile rele de dragul de a judeca si a-și scoate in evidenta gândirea super dezvoltată dar asta e total gresit.
respect, frate
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

Post Reply