svft

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: svft

Post by [VIP]Kito » Sat Apr 06, 2019 10:21 am

[GM]Ursu wrote:Stai tu linistit ca nu se ia unban pe donatie. Tu ai donat sa iei unban, da, dar luasesi pe datorie, ai uitat? :))
Ce amuzant esti ma, am impresia ca nici tu nu crezi ce ai scris. Babuin, traiesti pe alta lume, nu te mai baga daca nu cunosti. Esti doar un pion bagat la inaintare, cum a fost si 50Cent. A bagat omu` euroi la greu si la primu rahat a primit IP. Wait for it.
Adica sunt oameni care au spus ca au primit unban in momentul in care au donat si tu acum ce faci? Incerci sa ne vinzi gogosi?

Te-ai realizat si tu, ai platiti 400 lei pentru SGA, ai avansat la GM si tu abia stii sa dai mesaj pe /n. Dar eu unu ma intreb cum si pe ce ai primit tu avansarea ca nu faceai nimic decat sa stai 4545. Si ca tine, multi alti. Si culmea, tot voi va treziti sa vorbiti.

Si daca tot activezi in topicul asta, iti las propunerea aici cu speranta ca marele GM care taie si spanzura (adica tu) o sa o vada. (Stii despre ce e vorba).

PROPUN SA NU II MAI DATI BANI LA PALADIN PENTRU NIMIC SI SA PLATITI PE CINEVA COMPETENT, CU O SUMA FRUOMOASA DE ABONATI.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: svft

Post by [VIP]Thor » Sat Apr 06, 2019 3:37 pm

MIND-BLOWING! :o

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: svft

Post by [VIP]Kito » Sat Apr 06, 2019 4:03 pm

[SA]Hades wrote:daca nu ai vaz am rumpt prietenia cu ala :o :o
Defapt nu a fost o prietenie. Ala a facut bani frumosi pe pielea voastra in schimb voi ati ramas cu ochi in soare. Nici macar un player nou. Omu o facea pentru bani si se vedea destul de clar treaba asta, doar ca voi va consolati cu ideea ca era live pe YT.

Platiti dracu` pe unu cu 100k+ abonati. Dati un ban dar din 100k numa 3-400 sa intre si e ceva. Daca aveti de gand sa colaborati iar cu unu care are 3k, mai bine nu o faceti. Pierdere de timp si bani.

User avatar
NeverDieAlone
Posts: 57

Re: svft

Post by NeverDieAlone » Sat Apr 06, 2019 5:01 pm

nu te agita degeaba kito ,se stie ,hades face ce vrea pe sv ,de asta nu putem evolua ,evenimente avem,gameplay lafel,da staf niciodata pentru ca se cumpara acest lucru + ca avem oameni care si fac de cap...

Santal123456
Posts: 80

Re: svft

Post by Santal123456 » Sat Apr 06, 2019 8:33 pm

Sau cun am propus eu la selly ii dam 100 de euro doar sa puna pe instagram

O poza cu el si cu un pc langa rl sa fie intrat pe mt2steel si acolo sus sa scrie ma distrez pe metin2 steel

Are 2 mil abonati sa intr 200-300,k si sa ramana 3 400 tot e bn ganditiva

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: svft

Post by [VIP]Kito » Sat Apr 06, 2019 8:53 pm

Santal123456 wrote:Sau cun am propus eu la selly ii dam 100 de euro doar sa puna pe instagram

O poza cu el si cu un pc langa rl sa fie intrat pe mt2steel si acolo sus sa scrie ma distrez pe metin2 steel

Are 2 mil abonati sa intr 200-300,k si sa ramana 3 400 tot e bn ganditiva
Sunt si alti, care au continutul axat pe jocuri si la care se uita pusti de varsta relativ mica, pe care-i prinde metinul probabil.
Acum na, cine suntem noi sa propunem chestii de genu, nu?
Mai bine bagi aia 100 euro in buzunar decat sa platesti o reclama.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: svft

Post by [VIP]Thor » Sat Apr 06, 2019 9:45 pm

[VIP]Kito wrote:
Santal123456 wrote:Sau cun am propus eu la selly ii dam 100 de euro doar sa puna pe instagram

O poza cu el si cu un pc langa rl sa fie intrat pe mt2steel si acolo sus sa scrie ma distrez pe metin2 steel

Are 2 mil abonati sa intr 200-300,k si sa ramana 3 400 tot e bn ganditiva
Sunt si alti, care au continutul axat pe jocuri si la care se uita pusti de varsta relativ mica, pe care-i prinde metinul probabil.
Acum na, cine suntem noi sa propunem chestii de genu, nu?
Mai bine bagi aia 100 euro in buzunar decat sa platesti o reclama.
Plătim host de 120 de euro ma, îmi zice și mie cineva la ce-ți trebuie host de 120 de euro pentru max 100 de playeri?

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: svft

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 07, 2019 11:41 am

[SA]Hades wrote:esti sigur care e 120? sau voi bateti din gura numa sa va aflati in treaba?
SUNT foarte sigur, chiar cineva important din staff a spus-o, nu avea impresia ca dau din gură ca prostu.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: svft

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 07, 2019 11:52 am

[SA]Hades wrote:inca stiu cat se da si e mai mult plus de asta daca ar fi 10 playeri tot on sta asa ca bateti in continuare ca alt ceva nu aveti de facut ;)
Aș face și altceva dar nu primesc nimic în schimb cum fac o anume grupa din staff.
Deci? Pentru ce?

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: svft

Post by [VIP]Kito » Sun Apr 07, 2019 2:49 pm

[SA]Hades wrote:inca stiu cat se da si e mai mult plus de asta daca ar fi 10 playeri tot on sta asa ca bateti in continuare ca alt ceva nu aveti de facut ;)
Dupa replica asta, nu te supara dar merita sa fie serverul unde e. Din ce ai scris mai sus rezulta faptul ca va doare-n cur de ce spun plyeri (Cati au mai ramas din ei, care joaca de ceva ani si au bagat ceva bani). Sunteti prea plini de voi, de "puterea" voastra pe server, "putere" cumparata cu niste lei.

"Batem" cu un scop, nu ca altceva nu avem de facut. "Batem" cu spernta ca intr-o buna zi, iti vine mintea la cap(daca tot iti dai asa multe aere si dai de inteles ca acum tu esti "Boss" pe server) si o sa faceti si ce spun plyeri, playeri care tin server-ul in viata datorita donatiilor.

Dar stai, am uitat. Noi suntem niste prosti care doar "batem ca altceva nu avem de facut".

Daca asta ai inteles tu din topicu` asta, atunci citeste-mi prima propozitie iar.

Post Reply