svft

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
User avatar
NeverDieAlone
Posts: 57

Re: svft

Post by NeverDieAlone » Sun Apr 07, 2019 6:51 pm

Ma uimeste hades incontiinuare :lol:

User avatar
DeadSkin27
Posts: 149

Re: svft

Post by DeadSkin27 » Sun Apr 07, 2019 7:28 pm

Topicul este inutil de ce nu se da T/C?
Sunt cosmarul vostru cel mai mare
Nu va puneti cu mine in viata voastra

https://imgur.com/fJVVAej

Santal12345
Posts: 47

Re: svft

Post by Santal12345 » Sun Apr 07, 2019 7:36 pm

sunteti toti niste prosti

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: svft

Post by [VIP]Kito » Sun Apr 07, 2019 11:36 pm

[SA]Hades wrote:kito tie nu iti cinvine orce nu conteaza daca este bun sau nu
de fiecare data am luat in considerare ce au zis player dar uni cand vad un topinc nu se poate abtine si bate cu rost sau fara
iar daca ma durea undeva de playeri nu cred ca mai facem reclama zi de zi ox cu premii sau sa le dau itm 2013 la event
Ce ar trebui sa-mi convina? Faptul ca?
Ca se da unban pe cash?
Ca poate sa primeasca orice player care joaca de o zi pe server SGA?
Ca nu sunt playeri?
Ca in loc sa aduceti playeri pe server pe voi va tufe grija sa adaugati grade si sa schimbati comnezile la VIP?
Ca in loc sa rezolvati bug-uri si sa implementati propuneri adaugati iteme?
Sa mai continui?

Apropo, poti sa faci tu 30000 OX-uri cu premii pe zi. Tot pentru playerii vechi le faci. Nici nu stiu cum dracu` te-ai gandit sa aduci un argument de genu din moment ce pe server sunt tot playerii de 3-4 ani care intra pe 10 caractere odata cand e vorba de un OX.

User avatar
[SGA]Ursu
Posts: 564

Re: svft

Post by [SGA]Ursu » Mon Apr 08, 2019 4:18 am

Ideea e cam in felul urmator.. Pe de o parte as putea spune ca inteleg aceasta "revolta" fata de noi, membrii staff. Spun asta pentru ca nu acum mult timp jucam doar prin map1 pe vip, si din exterior e greu de vazut munca care se depune in interior. Credeti ca noi nu vrem colaborari cu youtuberi mari? Asta incercam, dar e foarte greu doar sa iei legatura cu unul, nu mai spun sa ajungi la o intelegere cu el. Buguri. Adevarat, sunt ceva, din nou, poate pare floare la ureche rezolvatul unui simplu bug, dar necesita mult timp de lucru si de testare. Bataia asta cap in cap care se duce intre unii nu o sa duca nicaieri. Cel mai bine ar fi ca si voi sa incercati sa intelegeti ca se depun eforturi constant pentru imbunatatirea modului de joc si al jocului, cum si noi incercam sa ne punem mereu in locul vostru.
Image

Image

Post Reply