Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
    • ariehfrate

ariehfrate
      • 27 Sâm Mai 18, 2019 7:58 pm

Mesaj #1

https://imgur.com/aLUVbsU ce contra ciobane ca eu nu ma plans dupa unban,am asteptat suspendu sa treaca nu am plans ca tine bai vladute ma
    • [MOD]Swat

[MOD]Swat
      • 97 Mar Oct 09, 2018 10:28 am

Mesaj #2

Ai mai avut suspend 24H cand te faceai poly in copac si ma scoteai de pe Server pe mine si pe altii+ cu abuz de comenzi nu cred ca ti-l mai debaneaza.

Imagine
    • santal2123

santal2123
      • 59 Vin Apr 26, 2019 6:12 am

Mesaj #3

Taci t****e ten m***i tei de aici

Pe forum esti tare da la duel nu vi

Warn limbaj+Edit by [SGA]iRo
    • [MOD]Swat

[MOD]Swat
      • 97 Mar Oct 09, 2018 10:28 am

Mesaj #4

ala51234567 scrie:
      [MOD]Swat scrie:Ai mai avut suspend 24H cand te faceai poly in copac si ma scoteai de pe Server pe mine si pe altii+ cu abuz de comenzi nu cred ca ti-l mai debaneaza.

Tigane ai luat mod si deja te crezi mare rahat mai mucles nu te caca atata pe tn
      ESTI 0 BARAT TIGANEE!

[VIP]Vali,Hormistu,Sebi,si ce conturi mai ai tu,ti-as zice sa-ti controlezi vorbele,pentru ca nici nu ne cunoastem,si comentezi aiurea la toate topicurile,ti-e ciuda cumva ca am [MOD] sau ca is mai bun ca tine,de tot ma faci tigan si ma injuri?,1 la mana ai grad de vip ,controleaza-te,daca m-ai cunoaste da poate ti-as permite ,dar asa nu permit unui copil sa ma faca pe mine tigan si sa ma injure,asa ca sa-ti vezi de treaba ta,si apropo te-am asteptat desert la duel ca tot ziceai ca vrei,am stat o ora cu baieti sa vedem care e mai tare,ai zis ca vii si nu ai mai venit+ca am venit map1 si ai si fugit in alta mapa,in caltea daca nu esti in stare sa faci un duel,mai bine nu il mai adu in discutie.PS dupa o ora de asteptare si + ca am venit map1 ai fugit si dupa ti-ai dat Log Out,asa ca mai bine nu ai mai comenta ca tot tu te faci de ras:) :lol: :lol: ;)

Imagine

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România