Ceva nou!

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
Alexia19
Posts: 4

Ceva nou!

Post by Alexia19 » Tue Jan 28, 2020 4:08 pm

Buna tuturor!
Propun o noua mapa de farmat,propun iteme ce le putem bunusa in Turnul Demonilor la ultimul etaj si daca se poate sa readuceti Dragonul Rosu inapoi.
Cine e de acord?
Va multumesc!

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Ceva nou!

Post by [VIP]Adinna » Tue Jan 28, 2020 5:37 pm

Pai pica deja iteme pentru a fi bonusate in DT, in mapa de 90 la boss..

Iar propunerea cu Dragonul Rosu pentru ce este mai exact? Adica ce utilitate ai dori sa aiba acel mob?
Image

Alexia19
Posts: 4

Re: Ceva nou!

Post by Alexia19 » Tue Jan 28, 2020 6:05 pm

Pai in mapa de 90 la boss nu pica iteme (arme,accesorii),pica cristale ce pot fi bonusate la DT,noi dorim o mapa unde sa dropeze (pice) arme sau accesorii la care sa le poti da upgrade mult mai mult de cat cele ce sunt deja!
Cat despre Dragonul Rosu,nu prea stiu ce a fost de el,sunt un jucator nou in jocul asta,dar din cate am inteles nu sunt singurul jucator ce ar vrea readus inapoi.
In caz ca nu vreti,ma gandeam la o mapa unde poti mina mult mai repede.. In mapa pentru minat imi pare o pierdere de timp.. Parerea mea.
Cam atat am avut de spus. :P

User avatar
[VIP]Corina
Posts: 162

Re: Ceva nou!

Post by [VIP]Corina » Tue Jan 28, 2020 7:34 pm

În primul rând, avem muuulte evoluţii pentru arme şi armuri (în caz că nu le ştii le găseşti aici: http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=7&t=31656 ), cât despre accesorii, vor fi adăugate unele noi pentru jucătorii nemod încurând. De asemenea, avem şi 2 dragoni care dropează arme pentru aspect în Valea Dragonului Verde sau Caverna Lunii. Mai avem şi un run disponibil în Tărâmul Necunoscut, cu un mob care dropează alt model de arme (toţi 3 mobii dropează arme 3d, de diferite tipuri). Găseşti aceste mape la Teleport Mape.
Despre minerit, ce pot spune, farmează de pe mai multe conturi sau roagă pe cineva să te ajute, e destul de ok mina, din punctul meu de vedere. Plus că itemele de la craft sunt noi pe server şi necesită un anumit efort, considerând că pe alte servere sunt doar la donaţii.
Image

Post Reply