Pentru "Designerita" de pe acest server.

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
Exodus
Posts: 2

Pentru "Designerita" de pe acest server.

Post by Exodus » Mon Apr 06, 2020 11:34 am

In primul rand nu vreau sa te jignesc, dar cu lucrarile de pe site nu ai cum sa discuti despre stiluri sau despre orice altceva legat de design, spun asta pentru ca m am uitat la un baietas, intradevar care este la inceput si am vazut ca ai inceput sa aberezi despre stiluri si despre alte porcarii, tine minte, daca stii sa faci un costum personalizat nu inseamna ca te poti numii designer. Fac costume de 3 ani de zile, fac design real de vreun an, stiu despre ce vorbesc. Ideea e ca tu nu ai pic de habar despre DESIGN, probabil despre costume stii ceva, m am uitat, nici acolo nu esti wow, dar in rest, esti 0. Si ca drept dovada, am lasat eu aici un logo sa-l puna baietii pe site ca e amarat rau ala de-l aveti acum.
Image

Mersi, daca ai ceva de spus te astept pe skype sau pe discord ca putem sa discutam la nesfarsit despre stiluri si despre porcariile pe care le scoti pe gura fara sa stii nimic despre asta.

exodus#1385
live:designercudius

te pup.

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Pentru "Designerita" de pe acest server.

Post by [VIP]Adinna » Mon Apr 06, 2020 12:28 pm

😂😂 ce este pe site si pe forum propriu-zis nu i facut de mine 😂😂 asta 1 la manutza
2 la mana, i am zis ca sunt DIFERITE, nu ca ar arata vreunul urat :)))

Mai departe nu discut ca nu are rost :))) nu exista un subiect de discutie propriu-zis 🤷🏻‍♀️
Image

Exodus
Posts: 2

Re: Pentru "Designerita" de pe acest server.

Post by Exodus » Mon Apr 06, 2020 1:12 pm

se vede ca ai ura fata de altii si ca porti pica multora, ideea e ca tot ce faci este sa iei costume de pe unde apuci sa pui o textura si aia e, te numesti DESIGNER, ca na, asa e in 2020, arunci o textura aiurea pe un costum si esti venerat de sute de oameni. tare.

User avatar
[GM]Senzor
Site Admin
Posts: 135

Re: Pentru "Designerita" de pe acest server.

Post by [GM]Senzor » Mon Apr 06, 2020 1:44 pm

Am și eu o întrebare Pt tine, care e problema ta ? Ca nu ești dsg pe srv sau ce ? Poți sa fii de 1 mil mai bun ca ea,sau mai slab, nu asta cont, ci modul in care te implici și Pt ce te implici, bafta boss și lasă faza cu invidie sau ce kakat spui acolo, plus ca dacă aveai ceva sa ii spui are Skype aici pe forum ca tot vroiai sa vb cu ea pe Skype , Defapt tu ai vrut sa încerci sa o ataci pe ea personal, însă îți explic eu mai pe scurt, mai exact in 2 cuvinte, bafta boss
Image
Image
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Pentru "Designerita" de pe acest server.

Post by [VIP]Adinna » Mon Apr 06, 2020 2:59 pm

Exodus wrote:
Mon Apr 06, 2020 1:12 pm
se vede ca ai ura fata de altii si ca porti pica multora, ideea e ca tot ce faci este sa iei costume de pe unde apuci sa pui o textura si aia e, te numesti DESIGNER, ca na, asa e in 2020, arunci o textura aiurea pe un costum si esti venerat de sute de oameni. tare.
Eu nu am ura fata de nimeni si nu am fost aiurea cu nimeni, insa nu stiu ce sa zic de comentariile dvs. domnisorule Exodus :D Nu eu imprastii cu venin p-aici fara motiv..
A da. Eu nu am luat nici macar 1 costum de altundeva, am luat de la 0 fiecare perso si am psd urile la toate, special ptr. cand apar pustani care imprastie hate :)
Incerci degeaba sa ma ațâți cu comentariile tale, singura reactie e de dezamagire la asa personalitate :)) Si apropo, daca tu te consideri mare baban sa poti comenta asa (o faci oricum fara motiv si spui NUMAI aberatii ) ce sa zic, bafta pe viitor :)) te pupikii 🤍
Image

Șefu la toți
Posts: 8

Re: Pentru "Designerita" de pe acest server.

Post by Șefu la toți » Sat Sep 26, 2020 12:19 am

Ai de pula mea... Se cearta fetele...

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Pentru "Designerita" de pe acest server.

Post by [VIP]Sophie » Mon Dec 21, 2020 5:20 am

[DSG]Adinna wrote:
Mon Apr 06, 2020 12:28 pm
😂😂 ce este pe site si pe forum propriu-zis nu i facut de mine 😂😂 asta 1 la manutza
2 la mana, i am zis ca sunt DIFERITE, nu ca ar arata vreunul urat :)))

Mai departe nu discut ca nu are rost :))) nu exista un subiect de discutie propriu-zis 🤷🏻‍♀️
dc porți ură cum zice băiatu ăsta adinaaaaaaaaaaaaa
Image
Image
stay blessed

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Pentru "Designerita" de pe acest server.

Post by [VIP]Adinna » Mon Dec 21, 2020 3:32 pm

[VIP]Sophie wrote:
Mon Dec 21, 2020 5:20 am
[DSG]Adinna wrote:
Mon Apr 06, 2020 12:28 pm
😂😂 ce este pe site si pe forum propriu-zis nu i facut de mine 😂😂 asta 1 la manutza
2 la mana, i am zis ca sunt DIFERITE, nu ca ar arata vreunul urat :)))

Mai departe nu discut ca nu are rost :))) nu exista un subiect de discutie propriu-zis 🤷🏻‍♀️
dc porți ură cum zice băiatu ăsta adinaaaaaaaaaaaaa
ca asa-s io si n-ai ce-mi face
alta mama nu mai face
Image

Post Reply