Naicubile

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Post Reply
Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Naicubile

Post by Beibi stiu ca vrei » Sat Sep 18, 2021 7:08 am

► Numele tău de caracter: vai de mama lui de server ca nici reclamații nu mai sunt pe forumul asta și erau la ordinea zilei :lol:
► Nume vinovat : Conducerea serverului împreună cu toți *****
► Motivul reclamaţiei: Nu am nici un motiv.


Dovada: 1. Who nu a mai întrat de câteva zile
Motive: a) 0 donații
b) ultima dată a intrat sa probeze noua garderobă făcută de Adinna că poate mai urcă în ochii lor
c) îl doare-n **** și pe el ca și pe restu


Dovada 2. Ați umflat site-ul de tot felul de anunțuri cu iteme moka
Motive: a) vreți sa scoateți ochii playerilor dar ei nu așteaptă mura în gură ca voi, ei vor sa aibă ce face ca servere mura în gură sunt multe
b) aveți stocuri prea mari de iteme făcute de Adina și nu are cine sa le poarte pentru ca probabil sunt foarte nasoale și grase
c) suflă vântu-n buzunare Bogdan? Ai dat update la server pentru ca ai crezut că: *săgeată în jos*


Dovada 3. Update-ul updatează spălați pe creier care să joace serverul tău
Motive: a) nevoie de cașcaval (mă rog...acum nici brânză zburată nu faci)
b) îți place să vezi cum se usucă din picioare încetul cu încetul toți copacii din map 1


Dovada 4. Lex GM :lol: :lol:
Motive: aici e un singur mare și lat motiv, a rămas singurul copil de 30 de ani disperat de șamance, api sămba dacă te duci la întâlnire cu una și te întreabă ce hobby ai și tu ii zici ca pupi șamance în map 1... :roll:


Dovada 5. Dacă intră mai mult de 2 playeri pe server îți pâlpâie toate becurile în casă


Dovada 6. Mi-a zis "Cine" că-l **** cu gându la blondă
Motive: ori în **** ăsta, ori în gura ăleia...tot un **** e...

Edit+Warn pentru limbaj by Lexx
Last edited by [GM]Lexx on Sat Sep 18, 2021 7:33 pm, edited 1 time in total.
Reason: Edit+ Warn pentru limbaj by Lexx

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Naicubile

Post by [GM]Lexx » Sat Sep 18, 2021 7:29 pm

În ziua de astăzi putem cu siguranță că metinul numai este ce a fost (și aici nu mă refer numai la serverul nostru ci în general, atât la private cât și la oficial).
Jocul a avut perioada lui de glorie, perioadă care vrem sau nu să recunoaștem a cam apus. Poate din cauza comunitații, a staff-ului, a update-urilor sau a lipsei acestora. Adevărul este că actualmente metinul, numai este atractiv pentru jucători.
Părerea mea este că jucătorii pe care îi mai vezi online sunt cei care joacă pentru noastalgie sau pentru timpul sau banii pe care i-au investit de-a lungul timpului.
A fost și este un joc cu care noi, eu, tu, am copilărit, și care în decursul anilor a format poate prietenii, poate certuri, poate momente frumoase sau mai puțin frumoase. Cei drept este că în ziua de azi metinul numai reprezintă un intetes pentru mulți. Am crescut, unii avem familii, copii, serviciu și posibil alte priorități în viață.

PS: Topicul se va muta la -Discuții libere- cu condiția de a păstra un limbaj civilizat!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: Naicubile

Post by Beibi stiu ca vrei » Sat Sep 25, 2021 6:46 am

L-ai mutat l-ai mutat dar ban IP cine mi-a dat? :lol: :lol:
Ai și tu dreptate într-un fel dar nu trebuia nici sa cenzurezi în halul ala ca se pierde tot talentul poetic.

Post Reply